Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #67977536


#67977536
törölt tag

(Ezt a múltkori bejegyzéssel egyben akartam megírni, de a hossz, és a kohézió miatt inkább kettétörtem.)

(#2) Vakegérke válasza #67977536 (#1) üzenetére


Vakegérke
veterán

Egy olvasóra továbbra is számíthatsz, bár nem biztos, hogy megszólalok. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Érdekes sorozat, tetszik!

(#4) mickemoto


mickemoto
őstag

#1 Távol állunk még attól a szinttől, hogy az emberek rájöjjenek hogy nem az az ember felelős mindenért ami történik velük,...
Amíg senki nem felelős semmiért, amit már sokan látnak is, addig ne is várd a változást.

(#5) ricinus13


ricinus13
senior tag

Jó ezeket olvasgatni. Főleg mert minden nap élőben látom hogy mi folyik itt Gyöngyösön Kelenföldön. Ezek az automaták akkor is használhatatlanok ha épp működnek. Akinek van bankkártyája és okostelefonja az vegye meg neten a jegyet otthoni nyomtatással, rakja rá a pdf-et a telefonjára és azt mutogassa a kallernak. Szinte senki sem használja így, pedig ez a legkénylemesebb, leggyorsabb, és így az automatákat is békén lehet hagyni.

(#6) petipetya


petipetya
nagyúr

Köszi a napindítót, tudtam hogy reggel kell elolvasnom. :D

A galambról eszembe jutott, hogy régen ez volt a pesti hierarchia. Fentről-lefelé haladunk, és minden kaszt egyaránt utálja az összes alatta és felette lévőt is:
- BKK buszosok
- autósok
- kerékpárosok
- gyalogosok
- galambok

Most ez a helyzet:
- BKK buszosok
- autósok
- kerékpárosok
- gyalogosok
- menekültek
- galambok

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#7) adika4444


adika4444
addikt

Jó bejegyzés, várom a következőt!

üdv, adika4444

(#8) szepko


szepko
tag

Néha a fagyi vissza nyal. :R

Bocsánat, hogy élek,én tehetek róla!

(#9) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

mávinformatika elmehet a sunyiba :U pénteken vp-be utaztam, a 7-10-es csoport az állomásnév után képtelen volt már betölteni a folytatást, állandóan ismeretlen hibára hivatkozott :U :W sittrevaló az egész cég...

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.