Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) bublee


bublee
csendes tag

Jó kérdés, jogosan és helyesen vetődött fel bennetek a gondolat! Véleményem szerint kicsit mélyebben keresendő a válasz. Ha megnézzük ma a különböző videójátékok nagyon olcsón, magas választékban vásárolhatóak meg! PS2 35 ezer magyar forintba kerül, moddolva, újonnan. Igazán jó szórakozást nyújt, nekem is van. Xbox360 újfent 'olcsó' és a használt de élvezetes/jó minőségű lemezek kis áron kaphatóak, illetve árkülönbséggel cserélhetőek különböző üzletekben. PS3 az már némileg neccesebb, de 89 ezer forintért egy valós multimédia központot kaphatunk. Vannak handheld készülékek: NDS és PSP -az ismertebbek-. A köznépi mod ezekre is megtalálható(kiv.:3000-tudtommal-), de az eredetiség megtartása sem vészes minden esetben. Ahogy a fent említett technológiák fejlődtek, elérhetőségük is könnyebbé vált (én sose gondoltam 2003-ban, hogy lesz valaha is PlayStationom) úgy lett kisebb és "igénytelenebb" a vevőközönség. Jómagam a K300-as mobilomra sok sok Java játékot tettem, ma már az új telefonomon játék sincs, a PDA-n pedig egyedül a Worms van fent. A fejlesztés is ellanyhult a nem játékra kihelyezett mobil eszközökre, velünk együtt. például nekem már nincs igényem Symbian vagy Win alatt játszani, inkább olvasok rajta és hazaérve leülök egy komolyabb -számomra tetszetősebb- produktum elé. Ezt gondolom én a témával kapcsolatosan. :)

''Utáltam mindig az iskolát,el*****a az ember kiskorát!''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.