Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) akoska07


akoska07
nagyúr

Grat a laphoz.

Nem semmi cucc.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#2) jones965 válasza akoska07 (#1) üzenetére


jones965
Modder

Köszi, igen én is örömmel konstatáltam a szolgáltatások bővítését. A monoblock-al is csak jó tapasztalataim vannak, már több gépben használtam, igaz az EK termékei, de mindig jobban teljesítettek, mint a sima cpu blokkok.

(#3) akoska07 válasza jones965 (#2) üzenetére


akoska07
nagyúr

Bitspower nagyon jól dolgozik (azóta is a dobozában van a lightning waterblock).
Ez az egyik legjobb "házasság" amit köthettek. :))

Ezek a monoblokkok nagyon jók és nagyon tetszenek.

Anno az MSI M7-re akartam venni.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#4) jones965 válasza akoska07 (#3) üzenetére


jones965
Modder

A próba baba szerepét most éppen egy R5E tölti be az építésnél. :)

Na közben látom kiszerkesztetted. :P

[ Szerkesztve ]

(#5) akoska07 válasza jones965 (#4) üzenetére


akoska07
nagyúr

Szép ez a lap is.
Imádom. :)

Mit is jelent pontosabban a próbababa ?

Igen kiszedtem,mert csak az E10 lapra jó az a monoblokk. :)

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#6) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Jó lett a bemutató, de a főcímben illetve a cikkben még pár helyen lemaradt a extrem(e) betű :)

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#7) #45997568


#45997568
törölt tag

Szep cucc, jo teszt :K A lap is szep, Asus kezd javitani a poziciojan a szememben, majd ha lesz eleg alapanyagod akkor egy Ryzen-es buildet is varunk sok szeretettel :DDD

(#8) jones965 válasza akoska07 (#5) üzenetére


jones965
Modder

Sajnos ez a lap is dead, illetve egy pcie csatorna tápáramköre zárlatos, így letilt a lap. Egy rossz riser kábel pihenőre küldte. Mivel ez is E-ATX méretű, így ezért próbababa.

h1mpi: javítom, köszi. :)

(#9) krekk válasza jones965 (#8) üzenetére


krekk
tag

Én csak arra lennék kiváncsi hogy mi volt az a kifelejtett beállítás ami miatt nem indult 3600 felett a memória? :)

(#10) jones965 válasza krekk (#9) üzenetére


jones965
Modder

Vártam már valakitől ezt a kérdést. A memória időzítéseknél a Cr-t 1T-ről 2T-re, valamint mode 2-be állítottam.
Ma kitesztelem a ram beállítást, mert ezek elég random értékek, csak hogy fusson a teszt. :) Ettől több van mind a lapban és a ramokban.

(#11) R4E/B


R4E/B
tag

Szia Jani bácsi! :)

Remek és hosszú lett a cikked! Még nem olvastam el, de elfogom mindenképpen. Nekem ez a lap holnap jön meg vagyis az iPon Computertől ezek jönnek:
-ASUS ROG MAXIMUS IX EXTREME
-ASUS ROG-STRIX-GTX1080TI-O11G-GAMING
-INTEL Core i7-7700K
-CORSAIR Dominator® Platinum Series 32GB (4 x 8GB) DDR4 DRAM 2666MHz C15 Memory Kit (CMD32GX4M4A2666C15)
-CORSAIR AX1500i Digital ATX Power Supply - 1500 Watt Fully-Modular PSU

Merlinhardverből ezek jönnek holnap:
-EK-FC1080 GTX Ti Strix - Acetal+Nickel
-EK-FC1080 GTX Ti Strix Backplate - Black
-EK-HDC 12mm Fitting G1/4 - Piros
-EK-HD PETG Tube 10/12mm 500mm (2pcs)
-EK Screw set UNC 6-32 30mm (20 pcs)

Ez kb. most egy olyan rendelés volt ami 36 hónapra vonatkozik, havi szintem fizetem a törlesztést 32000 forintot. :D Tudom, ez már nagyon beteg. Ami az iPonból jön az személyi kölcsönre vásároltam ami Merlinhardverből az pedig készpénzzel lesz fizetve, nemrég volt fizetés, valahogy költeni kell a pénzt valamibe. :)

Hamarosan ez is jön:
-ASUS ROG OC Gaming Panel 90MC01Y0-M0UAY0

Ez nem a Front Base Dual Bay Gaming Panel, hanem az a panel amely alaplaphoz csatolt az ASUS. Példának ASUS ROG Rampage V Extreme, ASUS ROG Maximus VIII Extreme. :)

Én a teljes rendszert egy ideiglenes házba szeretném rakni, mégpedig ebbe: Corsair Obsidian 750D, meglássuk mi, hogyan fér el, fér be. Ha összejön a másik házra az összeg ami nem egy Corsair Obsidian 900D-nek felel meg, mert az a ház amit terveztem az nem Corsair lesz és nem kínai. :)
A ház neve Caselabs, ezek egyedi készítésű házak, 100%-os minőséggel, kézzel készítik, ha jók az információim. :) Még nem döntöttem el, hogy a Caselabs házak közül melyiket fogom választani, de az egy biztos, hogy brutális lesz és amint kész én kb. 10 évre terveztem a mostani konfigurációt. Viszont most megyek, mert most jöttem haza. :D Ilyenkor cigi, kávé. :D
Majd holnap délután leírom az alaplapról a véleményem... :P

Üdv,
RampageIV!

ASUS • IN SEARCH OF INCREDIBLE

(#12) R4E/B


R4E/B
tag

Itt vannak a képek amiket korábban már ígértem (megjegyzésként annyit írnék, hogy nem kamu, nem googleban keresett és még lehetne sorolni, mind saját):

Új családtagokkal bővült a kínálat ami már az új rendszert fogja képezni.



Végre ehhez legalább az EKWB elkészítette a blokkot, nem úgy mint a ROG Matrix Platinum GTX 980 Ti kártyára.

A kártya ezerszer jobb, mint a ROG Matrix GTX 980 Ti. :) Remekül megy, sőt ez jobb, mert alapjáraton nem pörögnek fel a ventilátorok, ha én szeretném akkor persze be is állíthatom, hogy menjen akkor is, ha nem kéne. :)

Tápegységről is készültek képek. Ez nagyon brutális, nagyon tetszik és kompatibilis az alaplappal aminek nagyon örülök. Egy Corsair AX850-es tápegységet fog leváltani, de egyébként a mostanival sincs gond, csak a biztonság kedvéért, mert ez csak több minősítést kapott és rengeteg funkcióval rendelkezik.










RampageIV!

ASUS • IN SEARCH OF INCREDIBLE

(#13) Kikiri7 válasza jones965 (#10) üzenetére


Kikiri7
tag

Az alsó M.2 csatlakozó feletti védő burok az műanyag vagy fém? Vagy alul műanyag felül pedig fém? Előre is köszönöm válaszod.

(#14) jones965 válasza Kikiri7 (#13) üzenetére


jones965
Modder

Az alsó műanyag fedelű, a felső tömör fémtömb.

(#15) R4E/B


R4E/B
tag

Végre a mai napon a DHL futárom kihozta a csomagot amit a CableModtól rendeltem. 3 nap alatt jött meg Hong Kongból azért ez nagyon durva. :D Örülök ezeknek a kábeleknek... még mindig sok minden van hátra, legalább már a fittingek meglennének aztán csak össze kellene kössem a rendszert, kipróbálni, W10-et felpakolni M.2 PCI-E SSD-re aztán majd mikor összerakom az új gépet akkor már ennyi szenvedés nem lenne. :) Igaz lenne, de az inkább a tápkábelekkel kapcsolatos. :P :D

Corsair AX1500i PSU Compatibility list:
*CableMod C-Series AXi, HXi & RM ModMesh™ Cable Kit

Ehhez a tápegységhez nem hiszem, hogy készítek saját kábeleket, igaz minden alkatrészem megvan hozzá, fogók is egy részben, viszont a későbbiekben változik a véleményem. (ez nem azt jelenti, hogy hülye vagyok hozzá, hanem arról van szó, hogy egy ilyen project nálam kezdő szinten még nem működik, mikor eljön az ideje akkor nekilátok, viszont van még 1-2 fogó ami hiányos)

Amit hozzátennék, ha lenne kérdésem vagy valamilyen problémám akkor a kedves Modder úgyse segítene, ugye jones965? :) Persze a tiszteletet megadom neked Jani bácsi! :)

Üdv, RampageIV!

ASUS • IN SEARCH OF INCREDIBLE

(#16) jones965 válasza R4E/B (#15) üzenetére


jones965
Modder

Te most kóstolgatsz engem?

(#17) R4E/B válasza jones965 (#16) üzenetére


R4E/B
tag

Nem, nem kóstolgatlak!

ASUS • IN SEARCH OF INCREDIBLE

(#18) Laraxior


Laraxior
titán

Mondjuk azt nem értem, hogy hogyan jön ide a másik konfig. Értem én, hogy szép...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#19) Kikiri7 válasza jones965 (#14) üzenetére


Kikiri7
tag

még 1 olyan kérdésem lenne, hogy a posseidon VGA-ról mikor lesz kisebb nagyobb teszt? Érdekel, hogy szuperál az új hűtés rajta.

Köszi

(#20) R4E/B


R4E/B
tag

Amit Kikiri7 írt arra én is kíváncsi volnék. Legjobban inkább nekem az kellene, hogy egy hosszabb időtartamú videóban bemutatná magyarul, hogy a MIXE alaplap milyen a Bios beállítások, mikre kell odafigyelni, milyen új funkciók kerültek bele stb...
Azért lenne ez fontos, mert a mostani alaplapom az RIVE és azért ez csak 2011-es kiadású, mint az MIXE alaplap biosa és nagyon sokat fejlődött 6 év alatt. Meg hát angolul nem értek, meg nem is ez a lényeg, hanem az, hogy Jones elkészítené az alaplap Biosát bemutatva és akkor lehetséges ő lenne az első aki betudná mutatni. Biztos lenne olyan a későbbiekben akinek fontos lenne aki ilyen alaplapot vásárol, sajnos nem tudom, hogy ki vett még ilyen alaplapot, hiszen van ára rendesen, én nem foglalkoztam az árával, ha már Extreme-ről beszélünk és ez az ASUS-nak a legelső blokkos kiadású alaplapja.

Köszönöm! :)

ASUS • IN SEARCH OF INCREDIBLE

(#21) envagyok


envagyok
veterán

Szerintetek egy rövid tuning nélküli tesztre össze lehet dobni ezt a lapot egy sima proci hűtővel?

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#22) DigitXT válasza envagyok (#21) üzenetére


DigitXT
félisten

Elvileg semmi akadálya, rövid idő alatt, terhelés nélkül nem kéne felforrnia.:R

(#23) DigitXT


DigitXT
félisten

Cipőkanállal...:))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.