Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) lolchief70 válasza colonia (#350) üzenetére


lolchief70
aktív tag

Köszi! :R
Lehet hogy hasonló a probléma.
Hogy gondoltál rá, hogy hardveres lehet a probléma? Nekem eszembe se jutott...

(#352) colonia válasza lolchief70 (#351) üzenetére


colonia
aktív tag

Valamelyik orosz oldalon olvastam ha minden igaz. :)

Samsung Galaxy S23, Samsung Galaxy Watch6 Classic

(#353) cs.zs. válasza lolchief70 (#349) üzenetére


cs.zs.
addikt

85-tel közlekedni lakott területen kívül ... tiszta szégyen ... :) :)

(én nem rom-olok, meg ilyesmi, életemben nem root-oltam, de) mi a manónak kell belenyúlni egy Jiayu G2F-be ? Full hibátlanul működik benne minden. Mi lett jobb ?

[ Szerkesztve ]

...itt kérem mindenki!

(#354) lolchief70 válasza cs.zs. (#353) üzenetére


lolchief70
aktív tag

Hát hja, de úgy gondoltam ha lassaban megyek a kamerának is lesz ideje normális képet készíteni. :DD

A ROM-olásról meg csak annyit, hogy a gyári ROM tele van kínai szeméttel és nem ér semmit. A telefont pedig már ezzel a cappa féel ROM-al kaptam tehát én nem nyúltam hozzá. :DD
A full hibátlan működés pedig nálam nem állt fenn az első G2F gyári Rommal használhatatlan volt a hálózathoz a működés 95%-ában nem tudott csatlakozni. Vissza is küldtem ezért.
Ez jött cserében, minden funkciója jó volt eddig, a GPS-e jobb mint Xiaominak, a hálózatkezelés pöpec erre a kamera egy hulladék használhatatlan!

(#355) cs.zs. válasza lolchief70 (#354) üzenetére


cs.zs.
addikt

Mi mobilamb.eu-ról vettük aug végén, azóta is hibátlan, ezen semmi kínai dolog nincs, szeretjük. GPS-t sosem próbáltuk, kamera hibátlan, hálózat stabil.

Üdv
Cs Zs

...itt kérem mindenki!

(#356) cs.zs. válasza tpeter77 (#347) üzenetére


cs.zs.
addikt

Teljesen korrekt az üzemideje, kijelzője, RAM-használata, mindene. Én fehéret rendeltem, innen, ezt : [link] , akkor (aug végén) 36900 Ft volt + 1200 posta.

...itt kérem mindenki!

(#357) Puszunty


Puszunty
csendes tag

Sziasztok!
Ma megérkezett a kicsikém :-) Pandawillről. Nehézséget okozott a nyelv megtalálása, de most már jó.

[ Szerkesztve ]

(#358) cs.zs. válasza Puszunty (#357) üzenetére


cs.zs.
addikt

November 8-án írtad hogy megrendelted, tehát 19 nap. Csak hogy képben legyek. 15-én szombaton rendeltem magamnak telefont, ami 22-én szombaton indult el Szingapúri Posta által, követhetően. (Mi tartott egy hétig, nem tudom) Dec 11-12 körül várjam ...

...itt kérem mindenki!

(#359) lolchief70


lolchief70
aktív tag

Sziasztok!

Milyen MIUI stabil Romot tudtok javasolni ami CWM recoveryből telepíthető?
Hol tudom ezt letölteni "megbízható" helyről?
Needrom.com-ról töltött-e le valaki ilyet és jó volt e?
Köszi!

(#360) Puszunty válasza cs.zs. (#358) üzenetére


Puszunty
csendes tag

egész pontosan:
november 7-én megrendeltem pandawillről
november 12-én feladták by registered airmail TNT Post(Netherlands post)
2014-11-14 04:03
The item is pre-adviced
2014-11-18 13:12
The item is at the PostNL sorting center
2014-11-19 06:15
The item is on transport to the country of destination
2014-11-19 14:06
The item has arrived in the country of destination
2014-11-22 10:25
The item has been processed in the country of destination
27-én megérkezett

(#361) cs.zs. válasza Puszunty (#360) üzenetére


cs.zs.
addikt

Én november 15-én rendeltem, aztán rá egy hétre (22-én) kaptam az emailt, hogy feladták, és ekkor kaptam követő-számot - SingaporePost. Ha a követő számra rámegyek, akkor érdekes módon nov 25-én kezdődik a történet, nem pedig a 22-i emaillel (ezt nem is értem, hogy hogy lehet) , és nov 27 óta az látható, hogy 27-nov-2014 : despatched to overseas - azaz tengerentúlra elindult.
Nov 15-én vettem, dec 07-e van ...

...itt kérem mindenki!

(#362) Puszunty


Puszunty
csendes tag

Sziasztok!
Valaki tapasztalt hasonlót?
Töltés közben (nem tudom pontosan mikor, hány %-nál) mert éjjel történt, lefagy a telefon. Csak az segít rajta, ha kiszedem az akksit.
Eddig 2x fordult elő. Egyszer a saját töltőjével, egyszer egy noname-mel.
Köszönöm a segítséget!

(#363) mediumgecso


mediumgecso
őstag

Sziasztok!

Apósomnak vettünk ilyen csodát, meglepődtem, mennyire jó.
Tudtok olyan hazai forrást, ahol lehet venni szilikon tokot? Vagy ha nem, akkor honnan tudnék beszerezni?

Köszönöm.

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#364) mediumgecso válasza mediumgecso (#363) üzenetére


mediumgecso
őstag

Vagy van esetleg valakinek eladó tokja??
Köszönöm.

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#365) cs.zs.


cs.zs.
addikt

Én tudok hozzá ...
: )))))))
;)

...itt kérem mindenki!

(#366) mediumgecso válasza cs.zs. (#365) üzenetére


mediumgecso
őstag

:-)))
Fontos kérdés mindenkihez: apósom gépén xp van, hiába teszünk fel drivert, nem ismeri fel tárhelyként. Vki tud segíteni akinek xp-je van??
Köszönöm

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#367) cs.zs. válasza mediumgecso (#366) üzenetére


cs.zs.
addikt

Nem kell driver. USB beállításokban kell valamit állítani a telefonban. Nekünk 2 gépen is XP van és működött, de az alaphelyzetbe állítással szerintem az a beállítás is elment.

üdv
Zs

...itt kérem mindenki!

(#368) doongoo válasza mediumgecso (#363) üzenetére


doongoo
addikt

van egy eladó eredeti szilikontokom...

(#369) Laca1111


Laca1111
csendes tag

Sziasztok ,

Egy technikai kérdésem lenne , kérem csak olyan válaszoljon aki tényleg ért hozzá.
Betört a kijelzőm de a telefon tökéletesen müködik csak csúnya (ebbből gondolom, hogy a panel nem sérült) . A neten azt írják OGS a screen.
A kérdésem szét lehet e szedni LCD panel +screen digitizer-re , vagy együtt lehet csak cserélni ?
azért fontos mert az egyik 16 dollár a másik meg 50 . a telefon amúgy WCDMA .

Előre is köszi a segítséget !

(#370) doongoo válasza Laca1111 (#369) üzenetére


doongoo
addikt

Mindent lehet (szét szoktak szedni ilyeneket youtube-on van jópár szétszedős videó, hőlégfúvó, feszegetés, ragasztó kaparás, tisztítás, ragasztózás, újat be, összemelegítés). De elég macera és rizikós, hogy közben elbarmolsz valamit. Szerintem jobb egyben cserélni.

(#371) kovy79 válasza Laca1111 (#369) üzenetére


kovy79
őstag

Csatlakozom az előttem szólóhoz.
Ha nem csináltál még ilyet, akkor ne próbálkozz, főleg ne a sajátodon! Ilyet egy halott telón jó gyakorolni. :)
Az 50$ egyébként nem rossz ár.

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#372) El Rey válasza Puszunty (#362) üzenetére


El Rey
tag

"Puszunty
(lelkes újonc)

Sziasztok!
Valaki tapasztalt hasonlót?
Töltés közben (nem tudom pontosan mikor, hány %-nál) mert éjjel történt, lefagy a telefon. Csak az segít rajta, ha kiszedem az akksit.
Eddig 2x fordult elő. Egyszer a saját töltőjével, egyszer egy noname-mel.
Köszönöm a segítséget!"

Ugyan ilyen problémám van nekem is és a kollégámnak is ezzel a telefonnal.
Töltés közben fekete képernyő nem reagál semmire csak a piros led világít. Akku kivétel után működik mint ha mi sem történt volna.
De volt amikor ugyanez történt de akkor éppen nem volt töltőn a telefon sőt ebben az esetben még fel is volt melegedve a telefon.

Végig olvastam majdnem az összes hozzászólást de fura, hogy csak egy ember említi ezt a hibát.
Azt meg kizártnak tartom, hogy összesen 3 telefonnál van ez a hiba.
Ez valami akku kezelési, szoftveres hiba lehet.

Ja és 2014 december 24 ikétől van használatban a telefon. Eddig 3 alkalommal fordult elő ez a hiba.

(#373) kovy79 válasza El Rey (#372) üzenetére


kovy79
őstag

Lehet, hogy nem konkrétan a telefon a hibás, hanem valami más. Pl töltő, valamelyik utólag feltelepített program.
Nálam pl az "álmodozás" feltelepítése hülyítette meg a G4T-t (miui rom).
Asszony egyáltalán nem panaszkodik a G2F-re (gyári rom, pár plusz programmal).

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#374) Puszunty válasza El Rey (#372) üzenetére


Puszunty
csendes tag

Sziasztok!
Nekem minden töltési ciklusban. Most megcseréltem a sim kártyát, illetve kivettem az sd kártyát, kíváncsi leszek.
Ezzel a hibájával együtt még így is meg vagyok vele elégedve. Amikor lefagy, akkor feldobja a Jiayu mátrixos feliratot és lefagy. valamikor visszatér, de van amikor már nincs türelmem hozzá.

(#375) El Rey válasza kovy79 (#373) üzenetére


El Rey
tag

Hibás lenne a gyári töltő? Az enyém is meg amit kolléga kapott az is?
És mi van a töltésen kívüli lefagyásokkal?
Plusz program a facebook chat lett feltéve rá és ennyi.

(#376) Puszunty válasza El Rey (#375) üzenetére


Puszunty
csendes tag

Én nem csak gyárival próbáltam.. :-)
USB-n gépről, gyári töltővel, autóssal is, nem mindig töltés közben jelentkezik ez a probléma.
Van amikor használat közben.

(#377) Batistuta7


Batistuta7
tag

Sziasztok

Egy jiayu g2 volt eddig. Szeretnék egy ilyen telót. Két kérdésem lenne? A fogyások amiket olvastam itt a fórumon azok megoldódtak? Van olyan rom amivel stabil?
Illetve be lehet szerezni 30 körül? Csoportos rendelés vagy hasonló?
Vagy marad használtan.

(#378) El Rey válasza Batistuta7 (#377) üzenetére


El Rey
tag

A fagyásokra elvileg van megoldás én még nem csináltam meg de szombaton nekiugrok.
Az ár a szerencsén is múlik.

27 ezer Ft nak megfelelő összegért rendeltük meg kollégával www.aliexpress.com ról.

Az övé átcsúszott a vámon így 27ezer be került neki az enyém meg fent akadt szóval 27 ezer plusz 27% áfa volt. Ami olyan 34 ezer Ft nak felel meg.

(#379) Batistuta7


Batistuta7
tag

Köszi a választ
. Akkor ezek szerint a tiéd is fagy. Megvárom hogy neked sikerül-e.
A 27 jó ár. Esetleg rendeltek meg mostanában?

(#380) El Rey válasza Batistuta7 (#379) üzenetére


El Rey
tag

Még annyi, hogy kolléga másik eladótól rendelte meg az enyémhez adtak egy ajándék szilikon tokot + 8Gb memória kártyát + egy kijelzővédő fóliát. Ő semmi ilyet nem kapott csak a telefont.

Én most nagyon gondolkozok, hogy rendelek egyet magamnak is mert a nokiám kezd bedögleni. Egyébként nagyon fasza kis telefon és szép is szerintem. A fagyás probléma meg megoldható mint írtam.

(#381) szabog74 válasza El Rey (#380) üzenetére


szabog74
aktív tag

Mi ez a fagyás dolog? Asszonyé jó fél éve megvan, de egyszer sem fagyott le.

(#382) El Rey válasza szabog74 (#381) üzenetére


El Rey
tag

Nálam így jelentkezik:

[link]

(#383) szabog74 válasza El Rey (#382) üzenetére


szabog74
aktív tag

Szerencsére még nem volt ilyen. Zappa féle rom esetleg?

(#384) Puszunty


Puszunty
csendes tag

Sziasztok!
Túl vagyok a teszt időszakon, fagyás 1x sem volt azóta.
G2FW-custom_from_TD_HD_R-V0.11.2.
és Jiayu-G2F-wcdma-CWM6012-recovery-by-Cappa72-v3.img
http://mobilarena.hu/tema/jiayu_g2f_4_3_es_eros_hardver/friss.html

[ Szerkesztve ]

(#385) kovy79 válasza szabog74 (#381) üzenetére


kovy79
őstag

Szó szerint azt akartam írni, amit te. :DDD
Az én asszonykám sem panaszkodott még és neki is kb fél éve van meg.

Visszagondolva rémlik ez a töltéses fagyás, de szerintem nem panaszkodtak rá annyira sokan.

[ Szerkesztve ]

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#386) kk72kk


kk72kk
csendes tag

sziasztok. Fagyás nélkül, teljes megelégedéssel használjuk G2F készülékünket. Újabban a következő jelenség: töltés után, lehúzva a töltőt, világítva marad a piros LED, nem fagy le, de zavaró, újraindulás után eltűnik. Miért van ez?

(#387) szabog74


szabog74
aktív tag

tudtok esetleg hivatalos 4.4-et as telefonra? needrom-on láttam, de nem tudom mennyire megbízható.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.