Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Nem olvastam vegig a tesztet de koszi. :C Koleginanom mar lassan 1 honapja hasznalja teljes megelegedettseggel, de neki 1280x720 felbontasu a kijelzo. A baranyos idojarasjelzo nagyon jopofa, honnan lehet letolteni?

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#3) kcsa válasza wertigo1984 (#1) üzenetére


kcsa
veterán

TD-SCDMA verzió HD kijelzős, EU-ban így nincs 3G.

@Wejamed: :F Kínai kamureg? :D

[ Szerkesztve ]

(#4) NoMagix


NoMagix
addikt

Jó kis ketyere, végre nem egy péklapát, számomra tökéletesen megfelelő lenne! :C

[ Szerkesztve ]

(#5) scyllarus válasza kcsa (#3) üzenetére


scyllarus
veterán

Igen, úgy tűnik, Jiayu marketingesei használni Google fordító :) Tökéletes dolog! :D
Maga a telefon egyébként tényleg nagyon jó és ajándék ennyiért..

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#6) margithid


margithid
veterán

Na ezen most elgondolkodtam, 107$. Nekem számít a wolfson is, ráadásul jó az aksi is.
Rendszert gyárilag lehet használni akkor, nem kell mókolni semmit?
Felbontásnak külön örülök, hogy nem nagyobb, igy egyáltalán nem izzaztja a procit.
Várható rá 4.4 esetleg android L majd?

[ Szerkesztve ]

(#7) halkow


halkow
őstag

Piszkosan jó ára van a tudáshoz képest.
Hogyan kell kiejteni ezt a nevet?

Alcatel onetouch idol2s the king

(#8) Paul119


Paul119
addikt

Tetszik :) 35kert itthon nincs is nagyon erdemben hasznalhato telefon

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#9) cappa72 válasza halkow (#7) üzenetére


cappa72
nagyúr

Dzsajü (az ékezetek helyességéért felelősséget nem vállalok).

Érdemes megnézni a már működő fórumtémát is: [link]

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#10) kcsa válasza halkow (#7) üzenetére


kcsa
veterán

Dzsáju-ként szokták ejteni ahogy idáig hallottam.

(#11) ollie


ollie
MODERÁTOR

Na, nekem leesett az állam, mikor megláttam mennyibe kerül. Ebbe tényleg nem lehet belekötni ennyiért.

Ebben a hsz-ben, mai reklámunkat olvashatták.

[ Szerkesztve ]

***

(#12) halkow válasza cappa72 (#9) üzenetére


halkow
őstag

& ( #10 ) kcsa : most akkor Dzsajü vagy Dzsáju :DDD

Alcatel onetouch idol2s the king

(#13) cappa72 válasza ollie (#11) üzenetére


cappa72
nagyúr

Nem véletlen, hogy szinte alig tudják telhesíteni a megrendeléseket.
Hiánypótló tefon a mai képernyőméretnövelő világtrendben...

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#14) kcsa válasza halkow (#12) üzenetére


kcsa
veterán

annyira tán nem is számít :)

(#15) Thaaleum


Thaaleum
aktív tag

A most kapható legjobb ár/érték arányú készülék. :K Nagy kár, hogy csak Kínából lehet rendelni, bár én még így is szívesen bevállalnám. :K

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#16) pumpedlix


pumpedlix
tag

Épp most láttam Navon Mizu M500-at 35 ért akcióban.
Annyit az is tud mint ez és legalább van magyar gari, amire ezeknél általában szükség is lehet.

(#17) fanthomee


fanthomee
tag

Itt mondjuk magyar garival hirdetik, nem tudom mennyire lehet megbízható forrás... és persze drágább is mint ha csájnából érkezne.

[ Szerkesztve ]

(#18) #40359168 válasza halkow (#12) üzenetére


#40359168
törölt tag

Gékettőef.

(#19) bubu256


bubu256
tag

Itt lehet kapni magyar garanciával: Mobilamb

(#20) Luck Dragon

Köszi a tesztet, 35ft-ért nagyon jó ajánlat, de jómagam inkább választanám a redmi1S-t még ha drágább is. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21) Kékes525


Kékes525
félisten

Az árához képest nagyon jó! :K

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#22) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Ez igen, jól összerakták a cuccot, egyedül a kicsit már karcsú felbontásba lehetne talán belekötni, de a 35 ezres ár láttán még abba sem érdemes. Mit adnak ezért a nagyok? Hát, kb fele ennyit mindenből. Csak így tovább Jiayu, mondjuk azért valami jellegzetesebb design is jól jönne még. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#23) HERR Z válasza Luck Dragon (#20) üzenetére


HERR Z
veterán

a legtöbb ember pont a mérete(és hozzá tartozó tudása) miatt veszi ezt a telefont, 4.7-en már tonnányi készülék van

amúgy vicces, mert a 20k-s F1-be se nagyon lehet belekötni, és azt se nagyon lehet kapni

ui: szines hátlap, és mindjárt nem annyira jellegtelen telcsi(2k)

[ Szerkesztve ]

(#24) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Frankó kis cucc, össze lett ez rakva :)

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#25) Luck Dragon válasza HERR Z (#23) üzenetére

Azért is írtam hogy (én) az 1S -t választanám. Másnevében nem fogok írni. :K

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#26) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Nagyon tetszene HD kijelzővel.Utódja ennek is nőtt?Sajna kevés kínai telefon van, ami nem tepsi.Bár tudom minél nagyobb annál jobb, de a zsebembe nem kényelmes sajna.

(#27) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Korrekt habar mostansag a Jiayunal kicsit gondok voltak a keszletekkel ..

Es az F1-et is lentebb fokoztak mert kozel volt egymashoz a ket keszulek.

@ctvagyok: nincd meg utod. A Jiayunal mashogy vannak a szamozasok. A G2/3/4/5 kulon szeria

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#28) berzebub


berzebub
aktív tag

Szerintetek eme tele vagy inkább a Moto E-t vegyem-e? Azt tudni kell,h egy Milestone-t nyúzok,több mint 3 éve,szóval kicsit arra húz a szív :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

(#29) dsr


dsr
senior tag

Na ezt már nevezem :)) patent kis telefon lett :)

(#30) Anonymus23 válasza ctvagyok (#26) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ennek milyen utódja?
Ennek még nincs utódja, csak van kínai verzió (nincs WCDMA 3G, azaz itt nálunk csak 2G lenne), viszont ahhoz meg 1280x720-as kijelző van. A WCDMA verzióban van ez a kisebb felbontás.

Én még Július elején vettem egyet, el is lett adva. Nagyon jó kis telefon, de a nejem 2 telefonból a másikat választotta. Ismerősömnek adtam el, aki azóta is örömmel használja.
Cappa72 féle tisztított romot érdemes felrakni rá, teljesen korrektül működik vele a cuccos!

;) - The Power of the Light Side

(#31) margithid válasza Anonymus23 (#30) üzenetére


margithid
veterán

A gyárilag érkező rommal mi a baj?

(#32) wortz


wortz
tag

Hát ez így a specifikációk és a teszt alapján nagyon adja. És az ára sem semmi.
Igazából én csak azt nem értem, hogy ilyen telefont miért nem képesek összerakni a nagy gyártók. Ami telefon ebben a méretben jön ki manapság, az mind valami eszméletlen szutyok (3MP-s kamerák, Led nélkül, meg ilyenek).
Ez alól a Z1C a kivétel, ami meg éppen csak 5-ször ennyibe kerül.

Sajnos én az a fajta (ostoba?) user vagyok, aki szereti, ha márka van a keze alatt, és ha van hivatalos support, magyar menü stb, de ha nem lennék ennyire maradi simán megvenném ezt a telót. Ennél többre ugyanis nekem egyáltalán nincs igényem, viszont ennél gyengébb telóért meg egyetlen forintot sem adnék ki.

Szóval nem értem, hogy miért nem képesek a márkák kihozni ilyen telefonokat? Első sorban Sony, LG, Motorola? Hol vagytok, urak? (Samut csak azért nem írtam ide, mert ők még mindig csak fizikai home gombos telókat gyártanak, nekem meg olyan nem kell).
Pl, ha ezt kihozná a Sony, én még 50-60k-t is kiadnék érte.

Öröm látni, hogy van ilyen teló végre, és egyúttal sírok is, hogy a nagy márkák még mindig azon filozófia mentén tolják, hogy minőség=pahblet, korrekt méret=szutyok hardver.

Csak remélni tudom, hogy előbb utóbb a nagyok is rá lesznek kényszerülve egy minimum ilyen színvonalú, telefon kiadására, ekkora, vagy ennél kisebb méretben is.

[ Szerkesztve ]

(#33) Anonymus23 válasza margithid (#31) üzenetére


Anonymus23
veterán

Azon kívül nem sok, hogy (kis túlzással) tele van tyúklábas appokkal, amik ki tudja mit csinálnak :)
De ha tudsz kínaiul, akkor igazából semmi ;)

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#34) gghrtz


gghrtz
őstag

Nagyon szeretem a Jiayu márkát. Volt már G2, G3, G3S, G4SL telefonom tőlük, és mind patent kis készülék volt. Ha a srácok Kínában HD kijelzőt raktak volna az EU változatba, akkor ez egy húúúúúúú wááááá telefon lett volna. Persze gondolom nem akartak konckurenciat allitani hazon belul a sajat cuccaiknak. Egy-két gyártó igazán tanulhatna toluk (és itt most leginkabb a Samsungra asszocialok), hogy kell normalis minőségu telefont gyartani, normalis akkuval. A fényerő pedig megabrutal....

És köszi a tesztet, meg azt is, hogy mostanaban egyre több kínai telefont teszteltetek!

[ Szerkesztve ]

(#35) wwenigma válasza Luck Dragon (#25) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Akkor már inkább egy ZTE v5 Red Bull ha abba az árkategóriába evickélünk. ;)

G2F nem tűnik rossznak, de mar csak abban hiszek amit sajat kézből teszteltem...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#36) Gabócza válasza margithid (#31) üzenetére


Gabócza
senior tag

Nincs vele semmi gond, a Cappa féle változat is gyári, csak a kínai appokat pucolta ki belőle. Én teljes megelégedéssel használom. A nexus 4-et is a mérete miatt adtam el (pedig egyébként nagyon jó volt). Ez a telcsi számomra pont ideális...

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#37) Graphics válasza wwenigma (#35) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az se mamor. :)

Vannak gondjai meg a rendszernek.

Ez a G2F megtetszett.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#38) wwenigma válasza Graphics (#37) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Gondjai mindegyiknek vannak, kerdes hogy foglalkozik-e a gyarto vele. Azzal igen. :) Ezzel pedig, hát... gyári update-et ne varjon senki...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#39) adabra válasza pumpedlix (#16) üzenetére


adabra
senior tag

Szerintem a Navon M500 a méretei miatt más vásárlóréteget céloz. Az 144 mm x 72 mm x 8 mm; 165 g, ez pedig 125 x 62, x 9,9 mm; 133 g.

[ Szerkesztve ]

(#40) petymeg


petymeg
addikt

Nekem egy ideig g2s volt, meg voltam vele elégedve, leszámítva a gps-t, mert az gyenge megbizhatatlan volt benne. Kivancsi vagyok, ebben milyen, de a tesztben szokas szerint egy szo sincs a gps kepessegekrol.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#41) Rusi válasza petymeg (#40) üzenetére


Rusi
senior tag

Idézek a tesztből:

"Van GPS-ünk is, ennek érzékenysége, gyorsasága és pontossága egyaránt megfelelő volt.".

Nem volt vele semmi probléma, normálisan működött, használtam a nyaralásom alatt navigációnak (Google).

[ Szerkesztve ]

Mobilaréna (2010-2017)

(#42) margithid válasza Gabócza (#36) üzenetére


margithid
veterán

De a kínai appokat én is le tudom törölni ha rootolva van a teló nem?

(#43) cappa72 válasza margithid (#42) üzenetére


cappa72
nagyúr

Igen, természetesen.
De minden rendszermódosítás előtt egy CWM mentést csinálj!

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#44) margithid válasza cappa72 (#43) üzenetére


margithid
veterán

Lehet aztán nem is piszkálom majd ah emgveszem. Mivel semmit nem zavarnak a kínai appok, ha nem hazsnálom csak ott vannak és kész. Meglátom még majd.

(#45) gghrtz válasza margithid (#44) üzenetére


gghrtz
őstag

Érdemes letörölni, biztos ami biztos. (Pl. szívhatja az akksit, vagy csak simán kémkedhet. :DDD )

(#46) MuzikJunkie


MuzikJunkie
aktív tag

Nagyon állat, ezt eltalálták az biztos. :) Meg úgy általában jó a Jiayu.

Csak az ára pöppet magasra sikerült, mert majdnem ennyi a G3C is és ott már azért 3000 mAh az akku és HD a kijelző a nem kínai verzióban is, 4,5 hüvelyken... csak ugye utóbbinak van egy kis HTC-s beütése. :S

[ Szerkesztve ]

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#47) Graphics válasza MuzikJunkie (#46) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Igen kozel vannak egymashoz.

De probalnak ugyesen krealni

De 25$ azert ott van koztuk.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#48) ALBY


ALBY
senior tag

Nekem is ilyen JIAYU G2F telefonom van. Nagyon meg meg vagyok vele elégedve!
Mind a felhasználás- méret- és árkategóriájában a legjobb válaszás manapság,
és nem csak a hazai röhejes kínálatban!
Nincsenek elgagyizott részek, elbarmolt vagy direkt lebutított elemek.
Minden flottul működik.

Amiért nagyon tetszik:
-korrekt ház és úgy általában igényes kivitelű
-4.3" keskeny kávákkal! Ebben a méretben kb nincs is választék sajnos manapság
(talán csak a Motorola Droid Mini és a Xiaomi MI2S vetélkedik vele, de azok más árkategória)
-öröm nézni a kijelzőt, a kis felbontás miatt aggódtam,
de élőben használva úgy érzem pont jó így is.
-4 magvas kis fogyasztás proci
-1 giga ram bőven jó
-majomüveg kettű
-korrekt akksi (nálam akár 3 napig is elmegy,
persze használat függvénye, játék nélkül szerintem 4 nap is kihozható)
-dual sim is sokaknak komoly szempont
-nincs aljasan kihagyva a microsd foglalat
-van hozzá támogatás, software, matt fólia, hátlapok stb.
-mindemellett röhejesen olcsó (mit adnak ennyiért itt boltban? iphone dokkolót :) )

Átgondolt termék, fejlesztés eredménye nem butításé.
Ezekből a konkurensek általában több pontban is elvéreznek!

Természetesen minden szépen testre szabható rajta, szebbé tehető, kihajigálható ami nem kell,
MIUI-t is igértek rá, de még nem foglalkoztama kérdéssel, mostani launcher-em is pont jó.

(Persze qHD -val még tökéletesebb lenne, az eredeti 720p kijelzőt nagyon sajnálom, de érthető módon tényleg saját maga alatt vágná a fát a JIAYU vel, G4C-t, G5-öt senki se venne.)

(Szerintem ez alá menni árban vagy hardware butításban, értelmetlen spórolás ami később úgyis megbosszulja magát.
Nincs szétgagyizva hogy
"gyerekeknek jó lesz"
"nyuggernek jó lesz"
"kisképernyős, nem baj ha szar"
"egységsufarú előfizetőnek jó lesz"
"spóroljunk még egy dollárt, úgysem veszik észre"...
Aztán jönne a user részéről a mindennapos bénázás, szenvedés, meg a kiábrándulás végül az android szidása. )

Kitűnik a hazai és a kínai választékból is.
Remélem egyszer elkezdi itt is forgalmazni a JIAYU-kat valamelyik cég, felrázhatná a piacot. Nem mitha amúgy nehéz lenne venni.

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#49) MuzikJunkie válasza Graphics (#47) üzenetére


MuzikJunkie
aktív tag

Változó. Pandán 117.99 a G2F, 124.99 a G3C.

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#50) Graphics válasza MuzikJunkie (#49) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Panda van amit dragan ad. Tudjuk :,D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.