Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#39) Dany007 válasza Cyberpunk (#38) üzenetére


Dany007
veterán

Nem jó általánosítani, tudom. De kevesen vagytok. Pont azért, amit le is írtál.

Ha egy autós bénázik az is ugyanúgy felidegesít, mintha egy biciklis bunkózik vagy keménykedik. A különbség az az, hogy a biciklis közvetlen az életét veszélyezteti.

Most ezt úgy tudnám mondani, hogy én se állnék le egy kamionossal keménykedni... mert féltem az autót meg magamat.
És ez most nem arról szól, hogy az erősebb kutya b...ik, hanem egyszerűen arról, hogy egy biciklis védtelen. Ha más nem is, neki 10x jobban kéne figyelni a szabályok betartására és a saját környezetére, mint akár csak egy autósnak.

De komolyan. Ha bedarálok egy biciklist, akkor legrosszabb esetben is - ha tényleg én voltam a hibás - max egy új lökhárító kell, kis fényezés, polír a motorháztetőn és tényleg legrosszabb esetben kapok pár év felfüggesztettet. A biciklis meg lebénulhat örök életére vagy akár simán bele is halhat. Tehát érezzük a kettő közti hatalmas különbséget.
És én ezért nem tudom megérteni az idióta biciklist...

Volt olyan, hogy körforgalomban haladva kijött elém a biciklis úgy és olyan helyen, ahol az ugyanonnan érkező autós megadta a nekem járó elsőbbséget. Én meg satultam és anyáztam nehogy kivasaljam a gyökér biciklist... Tehát ilyen alapvető dolgokkal sincsenek páran tisztában.

De tény, láttam már biciklist, aki amikor észrevette hogy közeledek és leelőzöm szépen lehúzódott és nem kezdett kacsázni meg kapálózni előttem. Csak az ilyen igen ritka.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.