Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jhonny06


Jhonny06
veterán

up

(#2) Kolondrum

Itt az ilyen elképzelhetetlen. Én nem találkoztam még járdán közlekedő autóval. Náluk vannak ennél sokkal durvább dolgok is.

(#3) Lauda


Lauda
félisten

Velemenyem szerint veszelyes vallalkozasba kezdtek. ;]

[ Szerkesztve ]

(#4) Jhonny06 válasza Lauda (#3) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ahogy nézem, azért van ott mindig 1-2 keményebb ember is (pl. a képen szereplő birkózó), tehát ha keménykedne egy autós, vissza tudnak vágni. A durvább esetekben meg kijönnek a rendőrök.

Én végignéztem az összes részt, a pisztoly teljesen átlagos az autósoknál. Volt olyan, hogy a semmiből megjelent egy fickó AK47-tel :DDD :DDD Ez ott szokványos :D

(#5) Hieronymus válasza Jhonny06 (#4) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Ezek is csak a balhéért csinálják.

Az utolsó jelenetben már az sem volt elég, hogy a vezető vissza akart térni a forgalomba.
Mindenképpen le akarták harcolni. Ráadásul a külső sávot megállították, amivel csak több járművet kényszeríttek a járdára.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#6) Freiherr válasza Hieronymus (#5) üzenetére


Freiherr
őstag

Nem érted a lényeget.Nem az útra akarják elsődlegesen terelni,hanem hogy menjen vissza oda a paraszt,ahol felment a járdára,és szépen álljon be a sorba,mint a többi.

XXX

(#7) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag

Én félteném az életem, de remek kezdeményezés. Egyre kevesebben tartják be a törvényeket, és ennek hatására bomlik a társadalom.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#8) Lauda válasza Hieronymus (#5) üzenetére


Lauda
félisten

Arrol nem is beszelve, hogy semmi joga nincsen feltartani az autost.

(#9) vtomi2 válasza Lauda (#8) üzenetére


vtomi2
őstag

Jaj, mert az autósnak joga van a járdán közlekedni...

(#10) Lauda válasza vtomi2 (#9) üzenetére


Lauda
félisten

Az, hogy az autos szabalytalankodik, nem jogosit fel senkit arra, hogy feltartsa. Ha valaki jegy nelkul akar felszallni a buszra, te nem intezkedhetsz vele szemben, csak az arra megfelelo szemely.

(#11) h3lios válasza Lauda (#10) üzenetére


h3lios
addikt

Azért ne hasonlíts már 1 szimpla féreg dolgot azzal, hogy valaki a járdán megy keresztül 1 busszal, vagy terepjáróval. Mi van, ha 1 idős vak bácsi jár arra, ahogy a videóban is mondják ? Az így járt megszívta, mert a JÁRDÁN közlekedett ?

B-tag: H3lios#2825

(#12) Lauda válasza h3lios (#11) üzenetére


Lauda
félisten

Az hog a jardan megy, egy sima kozuti szabalysertes. Ez nem jogosit fel arra, hogy a masik ele allj vagy provokald. Gyakorlatilag semmi kozod hozza, nem avatkozhatsz bele, ki kell hivni a rendort, ennyit tehetsz.

(#13) vtomi2 válasza Lauda (#12) üzenetére


vtomi2
őstag

Miért érzem úgy, hogy te most az autósokat véded, majdhogynem nekik adsz igazat :W

(#14) Klaus Duran válasza vtomi2 (#13) üzenetére


Klaus Duran
senior tag

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#15) Thusor


Thusor
őstag

Ezekből a videókból csinálnék egy vágást és levetíteném a nagyértelmű, beképzelt elnöküknek (Putyin) amikor úgyis most fog jövőhéten érezni hazánkba hogy oszthassa az észt és feltenném neki kérdésnek, hogy fordulhat az elő hogy az autókból emberek szúró, vágó és még lövő eszközökkel felfegyverkezve szálnak ki. Nem mondom azt hogy a mi országunk egy minta ország és az itt élő emberek műveltebbek vagy jobbmodorúak lennének, de ami Oroszországban megy az hihetetlen. De mit is csodálkozunk ezen, a második világháború alatt ez az ország még a csatorna fogalmát sem ismerte. Nagyon primitívek és nagyhatalomnak hiszik magukat...a nagyhatalom nem azt jelenti hogy valahol sokan élnek.

[ Szerkesztve ]

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#16) Hieronymus válasza vtomi2 (#13) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

A cél nem szentesíti az eszközöket.
Ráadásul a cél öncélú.

Mennyünk sorban a videón látható szabálytalanságokon.

- egy jármű járdán közlekedik.
+ megállítják a járművet.
- fegyvernek is használható eszközzel száll ki a vezető.
+ meghatározott cselekedet végrehajtására köteleznek (Nincs olyan ország, ahol egy rendőr olyat kérhetne, hogy tolasson vissza a ráhajtás pontjáig a vezető.)
+ a vezető oldali szélvédő felmatricázása, amivel közlekedésre alkalmatlanná tették a járművet.
+ a matricázással kárt okoznak másnak
+ ettől kezdve a tolatásra kényszerítés már szándékos veszélyeztetés.
- a vezető tovább akar haladni. (A jármű már alkalmatlan a közlekedésre.)
+ egy jármű erőszakos visszatartása, közúti közlekedés akadályozása.
+ - közúton verekedés, közveszély okozás.
Többször sértenek törvényt az "aktivisták".
Nem kell ezért önbíráskodoni és embereket veszélyeztetni. Semmivel sem különbek a járdán közlekedő járművek vezetőjénél.

Ha a közjó javára és nem szórakozásból csinálnák, akkor a következőt kell tennék.

Minden, a járdán közlekedő járművet lefényképeznek. Egy személy feljelentést tesz, két-három tanú bizonyít.
Majd az eljáró hatóság megállapítja a büntetést. Ötven feljelentés után, már az összevont büntetés is hatalmas összeg.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#17) buherton válasza Lauda (#10) üzenetére


buherton
őstag

Jaj hagyjuk már ezt. Ott ahol az állam nem biztosítja a rendet, akkor majd a civilek fogják önhatalmúlag megtenni. Nálunk ez tökéletesen látszódik, és egyre több ilyen szervezet jön létre.

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#18) Lauda válasza buherton (#17) üzenetére


Lauda
félisten

Miert ne biztositana a rendet? Latsz ott rendort, aki nem tesz semmit? Amugy szepen neznenk ki, ha a civilek mindenfele torvenyi hatter es szervezettseg nelkul nekiallnanak onhatalmulag rendet tartani. Egy ilyen nyomorek allna elem, azonnal lekameraznam es hivnam a rendort.

[ Szerkesztve ]

(#19) Klaus Duran válasza Lauda (#18) üzenetére


Klaus Duran
senior tag

Akkor a tolvajkergetők is hülyeséget csinálnak szerinted?

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#20) Lauda válasza Klaus Duran (#19) üzenetére


Lauda
félisten

Fogalmam sincs kik/mik azok.

(#21) buherton válasza Lauda (#18) üzenetére


buherton
őstag

Én olyat látok, hogy az öregezés, uzsorázás, drog, tolvajok, ralbók ellen nem tesznek semmit sem a rendőrök, és ez főleg vidékre igaz. Sőt a rendőr még arra sem képes, hogy a személyes biztonságát biztosítsa, és ezt a kamerába is bele mondta. Szerinted ekkor mit lehet tenni, ha nem csinált semmit a rendőrség? Saját szerverződés, és akár az lehet félkatonai is, mert erre van szükség jelenleg. Nincs ki megvédje az embereket. Sajnálom, hogy burokban élsz és nem látod mi megy az ország szegényebb vidékein. :(

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#22) Jhonny06 válasza Lauda (#18) üzenetére


Jhonny06
veterán

Kb. pont annyi joga van az autó elé állni, mint az autósnak a járdán hajtani. Azzal, hogy odaállsz, nem teszel semmit jogtalanul, te csak a járdán vagy.

Ha kihívod a rendőröket, kiröhögnek és még téged fognak megbüntetni (hozzátéve, hogy abszolút jogosan). Ki is hívták több alkalommal (persze nem az autósok, ők tudják, hogy milyen hülyén hangzana, amikor ők szabálytalankodnak) és mindig az autósok szívták meg.

(#23) Coccolino_O válasza Lauda (#18) üzenetére


Coccolino_O
őstag

"Miert ne biztositana a rendet?"

Olvass el pár könyvet a jelenlegi Oroszországról, és akkor tudni fogod a kérdésedre a választ.

(#24) tomazin válasza Hieronymus (#16) üzenetére


tomazin
veterán

bírom az ilyen érvelést.
gondolom mr. hippokaratész úr még nem találkozott a hatósággal.
elég jó példa amikor a csajszi felült a bmw-re az Andrássyn.

úgy gondolom, hogy aki ezeket az egyenlőbbeket védi, ők is ugyanígy viselkednek és fáj nekik, hogy néhány punk megfingatja a magukfajtákat.

mellesleg azért mutatja, hogy csak a nagyon okosak állnak már le velük keménykedni, úgyhogy van értelme.
ezen felvihogtam :DDD

[ Szerkesztve ]

(#25) tomazin


tomazin
veterán

Érdekesség a sok fotelharcosnak, hogy mennyire izgatja a rendőrt.

(#26) Lauda válasza tomazin (#25) üzenetére


Lauda
félisten

Az melyik resz, ahol nem intezkedik a rendor ellenuk? En nem lattam ilyet a videon.

(#27) tomazin válasza Lauda (#26) üzenetére


tomazin
veterán

ha nem nézed meg úgy nehéz is..
mivel jó fej vagyok, így segítek:
Elmondja, hogy másfél kilométerig vitte az autós a motorháztetőn.
Majd mutatják a rendőrautót, akikkel beszéltek, és elmondja hogy nem igazán jutott semmire a rendőrökkel, annyit mondtak rá, hogy "Tudod a számot."

mellesleg nagyon érdekes, hogy a nők sokkal nagyobb parasztok mint a férfiak.

[ Szerkesztve ]

(#28) Lauda válasza tomazin (#27) üzenetére


Lauda
félisten

Megneztem, viszont nem ertem az angol szoveget. Gondolom a rendort vezenyeltek valahova, ezert mondta, hogy szoljon be inkabb. Amugy mit keresett a motorhazteton?

(#29) Lauda


Lauda
félisten

Itt is kezdodik: [link] ;]

(#30) zone


zone
őstag

Erről nekem is volt egy blogbejegyzésem nemrég: [link] :)

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#31) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Érdekes dolog, régen láttam már a videójukat, és gondolkoztam egy ismerőssel, hogy itthon is meg kellene ezt próbálni...Végül lemondtunk róla, mert pár "egyén" biztosan tettlegességig menne, és valszeg még nekik adnának igazat... :(

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.