Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) D1Rect válasza #19617792 (#250) üzenetére


D1Rect
félisten

Mindketten nagyon jól tudjuk, hogy a COD és a BF is multira kihegyezett játék, ahol 100 óra arra se elég, hogy ne legyél annyira n00b.

(#252) raziel01 válasza D1Rect (#251) üzenetére


raziel01
veterán

Ez így van. Illetve az egyszeri játékosnak sok esélye nincs. Csak úgy érdemes megvenni ha rendszeresen játszik vele az ember, mert heti pár órától csak negatív élményei lesznek. Kell idő rendesen kiismerni a pályákat, fegyvereket.
COD4 PC-n 100+ órát toltam 2008-ban de akkor se éreztem magam húde profinak.
MW2-MW3-ban valahogy nem jöttek be annyira a pályák. COD2 volt még nagyon jó.

Bár most az új COD ezzel a Titanfall érzéssel nem tűnik rossznak.

(#253) kona005 válasza capulet75 (#231) üzenetére


kona005
senior tag

Ámen :C :R ;]

(#254) tDr1v3r válasza capulet75 (#243) üzenetére


tDr1v3r
veterán

CS konzolon is van. PS3-on egértámogatással. :)

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#255) capulet75 válasza raziel01 (#249) üzenetére


capulet75
addikt

Légy boldog a 40 ezer forintos 720p konzoloddal. Pont most van tervben egy új pc, olyan 300-at szánok rá, én is boldog leszek vele. Mert csak azt felejted el hogy van akinek nem pálya egy öreg hulladék és kompromisszumok nélkül akar játszani, ráadásul bele is fér a keretbe. A két konzolt azért írtam mert dobálózol itt az exkluzív címeiddel de pl a Gran Turismo-val te sem tudsz játszani, mert az is exkluzív, csak máshová. :N Fingod sincs mennyire ismerem vagy próbáltam a konzolos játékokat, de mindjárt kinyilatkoztatod hogy Annyira tipikus PC-s szokás, hogy nulla ismeret nélkül lehulladékozol játékokat csak azért, mert nincs olyan eszközöd amin futnának." Valóban, nekem nincs. Csak olyan tíz haveromnak. De biztos nem próbáltam soha. Hát te csak tudod, végül is van egy ikszboksz 360-ad, az kb az orákulum szint. Atyavilág. :W

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#256) trufa12 válasza capulet75 (#255) üzenetére


trufa12
addikt

Mind1 :) pc- foreva :D

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#257) raziel01 válasza capulet75 (#255) üzenetére


raziel01
veterán

Szanj rá 300-at.. Istenem ezt le kellett irnod. Epenis...
Senki ne is mondta, hogy ne tedd. Ha téged az tesz boldoggá.
Én is kompromisszumok nélkül játszok, mert minden fut amit akarok. És 100 ezreket sem kell elkoltenem marhasagra.
Az meg csak teged minősít, hogy leszarozod a legjobb játékokat csak azért, mert konzolon futnak.
Ezert szeretek vitázni, mert olyan jókat lehet röhögni egyeseken.

Lehet szidni a konzolokat de az tény, hogy ott adjak el a játékok 90%-át. Addig amíg így lesz addig csomó nagyszerű játék nem jön pc-re.
Pl Last of us.

[ Szerkesztve ]

(#258) tDr1v3r válasza capulet75 (#255) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Neked se mondták még hogy a platformharc buzis?

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#259) capulet75 válasza tDr1v3r (#258) üzenetére


capulet75
addikt

Ezt pont ti mondjátok. Istenem... :N Marha szánalmas hogy azért ragaszkodtok egy filléres ócska cucchoz mert nem telik jobbra. Egy 300k-s pc nem e-pénisz nővelő, egy sima rendes játékos pc ára. Egy e-pénisz növelő pc kb fél milla+. Csak én eladom a régi gépet és hozzáteszek még 100-at és voálá. Ha valaha veszek konzolt akkor sem ilyen elavult ócskaságot amihez olyan görcsösen ragaszkodtok. Próbáljatok meg olcsóbban platformot fejleszteni mint én aztán dumálhatunk kinek is a drága. További szép estét.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#260) tDr1v3r válasza capulet75 (#259) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Cicu, ez mind szép és jó, de engem miért keversz bele a "ti"-be? :) Tudom hogy könnyű másra is ráaggatni valamit ha elkap a gépszíj, de azért ne velem csináld légyszives...

Nekem van PC is konzol mellett (marad is valszeg az i7-es, bár az 5850CF cseregyanús erősen), tudom hogy hol mi jó.

Az a gáz hogy ragaszkodtok ahhoz hogy melyik a jobb... nincs jobb, mindegyik jó. További szép estét.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#261) raziel01 válasza capulet75 (#259) üzenetére


raziel01
veterán

Ha annyira elavult ocskasag lenne akkor nem is gyártanák már.
Sose ertettem hogy függ össze az, hogy ha valakinek nincs valami akkor biztos nem is telik rá.
Vehetnék jobb PC-t de amíg elfut rajta a F1 2013, Valiant Hearts, Child of Light addig teljesen felesleges.
Sajnos Pc-re nincs gears of war 3 horda mód se amit szoktam szeretni.

[ Szerkesztve ]

(#262) BaLee válasza capulet75 (#255) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Ez annyira tipikus PC-s vérpistike hozzáállás, már ne is haragudj... :DDD
Még az hiányzik a végéről, hogy 300-ért veszek új gépet és mindent "kitolok" még megjelenés előtt majd jól lefikázom a fórumon, hogy szar meg elspoilerezem a nagy durranásokat és mindenki kapja be. :)

Lecsórózod itt a konzolosokat, holott lehet hogy ő szimplán nem akar 300-at költeni a gépre mert a mai világban az luxus, és utána még a játékokat is meg kell(ene) venni hozzá amin játszol. Lehet, hogy a konzoljához van annyi játéka amire többet költött mint te a PC fejlesztésre és nem érdekli más, hogy játsszon a gépen. Amire (ragozhatjátok bármennyire) a konzoloknál nincs jobb alternatíva.
Bár tényleg nagyon mókás 1-1 (bár mostanában szinte bármelyik) nagyobb cím megjelenése után benézni a PC-s verzió fórumára ahol épp arról van szó, hogy miért nem enged be a szerver, miért nem megy a gépemen, miért dob ki állandóan, miért nem megy a másolásvédelem miatt, meg mikor jön már a patch. :P
Szimplán lehet, hogy egy konzolosnak ez nem hiányzik, ő csak játszani akar, nem a gépével szívni.

Bár egy PC-s magát nagy "gamernek" képzelő embernek tényleg nem pálya a konzol, meg az eredeti játék ha inkább mennyiségre megy mint minőségre és végig sem játszik semmit. Voltam én is ezen a szinten kb. 10 évvel ezelőtt.

(#264) nubreed válasza BlackDevil (#227) üzenetére


nubreed
veterán

Hát a videokártyán még lesz mit fejlesztenem akkor, de addigra talán már kint lesz az AMD R9 3xx széria. Nekem a GTA5 az a játék, amiért fejlesztenék ha szükséges, várós nagyon.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#265) parampa válasza raziel01 (#257) üzenetére


parampa
aktív tag

Én is kompromisszumok nélkül játszok, mert minden fut amit akarok.

Kompromisszumok nélkül egy 8 éves elavult konzolon ?? A bili és a kéz tipikus esete ...

Ezert szeretek vitázni, mert olyan jókat lehet röhögni egyeseken.

További jó nevetgélést kamukázást , flamegenerálást. :W

Ha már használt 8 éves konzol:
g850+olcsó lap+hd7770+4GB ram+500GB hdd+dvdrw+háztáp ~ 65eHuf
Battlefield 3 Ultra on HD7770 + G850
G3220+olcsó lap+GTX650 Ti+4GB ram+500GB hdd+dvdrw+háztáp ~70eHuf
Battlefield 3 Ultra on G3220 + GTX 650 Ti

Ugyanúgy veszel iszonyú olcsó régebbi PC gámákat. A vicc az hogy a mostani újak is olcsóbbak PC-re mint a 8 éves ócskavasakra. KamuNeksztgen horror árakról már ne is beszéljünk. Mennyibe fáj a konzolos GTA5 ? 30 Mátyás.

(#266) raziel01 válasza parampa (#265) üzenetére


raziel01
veterán

"Kompromisszumok nélkül egy 8 éves elavult konzolon ?? A bili és a kéz tipikus esete ..."

De azon mit nem lehet felfogni, hogy nem érdekel a grafika? Csak ne szaggasson az kell.
Ráadásul a kiváló achievement rendszert sem tudja pótolni más. Steam-en is vannak acsik csak ott nem vonz a dolog.

Ráadásul nem tudom hanyadszorra írom már le, hogy konzolom VAN.
Ahhoz, hogy legyen erősebb PC-m KÖLTENI kéne. Minek hogyha így is minden fut?

"Mennyibe fáj a konzolos GTA5 ? 30 Mátyás."

Azért ne túlozz. Minden nextgen játékot 13k körül eddig is belehetett szerezni. Akár Angliából akár máshonnan. Ha még használtban is gondolkodik az ember akkor 2 hónap után 8k körül megkapja.

[ Szerkesztve ]

(#267) parampa válasza raziel01 (#266) üzenetére


parampa
aktív tag

Már másodszor jelenik meg konzolra. :D PS3+PS4 az már 30.
Mit gondolsz a PS3-as GTA5 720p MEDIUM meddig marad élvezhetö ?
PC-n ugyanez 1x (EGYSZER) 12e.

(#268) raziel01 válasza parampa (#267) üzenetére


raziel01
veterán

PS3 gyengébb hardverben. Szarabbul is fut rajta a GTA V.
Egyébként aki végigvitte nem biztos, hogy megveszi nextgenre is.
Vagy eladja a PS3-as verziót és úgy veszi meg PS4-re.

Én azért nem tartom rókabőrnek az újrakiadásokat nextgen konzolra, mert nem kötelező megvenni viszont akinek régen nem volt meg az adott játék az most megkapja felújítva. Gondolok itt akár a GTA V-re, Last of Us-ra vagy majd lesz a Halo Master Chief Collection is.
PC-n modok miatt talán jobb lesz ha jól lesz optimizálva.
De magyarításra senki ne számítson pár éven belül, mert GTA 4-hez is évekbe tellett mivel több 10.000 sor van benne.

(#269) BaLee válasza parampa (#265) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Hogyan veszel PC-n használt játékokat ha évek óta arról szól minden, hogy a lemez csak dísz, van bent egy kód amit beregisztrálsz és hozzáadja az accountodhoz? Vagy azzal szórakozol, hogy minden játékhoz regisztrálsz egy külön email címet? :U

Konzolos GTA5: [link] 21ezer.
Tény, hogy drága, de azért a 30 ezertől még rohadt messze van. Meg amúgy is rossz példa mert PC-n is túlárazott. Átlagos PC játék ára 10k, ez 13ról indul.

Legalább ha konkrét példákat hozol nézz már utána a forrásnak, ne olyanokat írj amit fél perc alatt csuklóból meg lehet cáfolni.

(#270) tDr1v3r válasza parampa (#265) üzenetére


tDr1v3r
veterán

A flamekeltést amúgy pont ti csináljátok. :)

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#271) D1Rect válasza BaLee (#269) üzenetére


D1Rect
félisten

huszonegyezerforint :Y
aztabüdösk*rvaélet

(#272) raziel01 válasza D1Rect (#271) üzenetére


raziel01
veterán

(#273) D1Rect válasza raziel01 (#272) üzenetére


D1Rect
félisten

No offense, de az is k*rvasok az 1+ éves címért.

[ Szerkesztve ]

(#274) raziel01 válasza D1Rect (#273) üzenetére


raziel01
veterán

Persze, hogy az.
Csak ők úgy veszik, hogy nem 1+ éves cím hanem most jelenik meg frissen.
Biztos veszik ennyiért is majd az emberek.
Mondjuk nem szidom a Rockstar-t, mert tisztességes tartalom van a játékban.
Aktuális COD részek is mindig drágábbak, mint a többi játék. Bár aki nem multizik annak nem éri meg.

(#275) BaLee válasza D1Rect (#273) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Diablo3 is sok volt (30-50%-al több mint a többi új PC-s játék) mégis eladási rekordokat döntött, ahogy valószínűleg ezt is azt fog. A probléma leginkább továbbra is abban van hogy ez a pénz csak nekünk sok, nyugatra nem annyira.
Meg ugye a konzolgyártók itt próbálják visszaszedni azt a buktát amit a konzolok eladásánál bevállalnak.
Mert arányaiban nézve szerintem egy Xbox360ért, meg PS4 ért lassan 100k körüli összeg nem mondható soknak.

(#276) negyven2 válasza D1Rect (#273) üzenetére


negyven2
veterán

~12k és már a megjelenés percétől játszhatsz vele (előtöltésben)? Valószínűleg ONE-on is ennyi lesz (vagy max $60 ami 14,5k) és itt is lesz a megjelenés percétől játszhatsz.

A magyarországi árak meg nem igazán nevezném mérvadónak, mert direktben túl vannak árazva a "új generációs" (amiről tudom, hogy jelen generációs) játékok, hogy nagyobb legyen a hasznuk. Ez most vagy a hazai forgalmazok, vagy a hazai üzletek sara.

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#277) Laci13


Laci13
tag

Sajnálatos késik karácsonyi megjelenés jó lett volna.Remélhetőleg gépigényt jó megoldják .

Már készül GTA 5 magyarosítása is itt lehet nyomon követni fordítás állását.
Aki jól tudd angolul csatlakozhat fordításhoz mi előbb kész legyen.
A készítők várják a fordítókat.

[ Szerkesztve ]

(#278) negyven2 válasza Laci13 (#277) üzenetére


negyven2
veterán

Bár én a saját elveim miatt nem szerettem a magyarításokat, vagy inkább pontosabban fogalmazva, nem várok rá, de azért abban reménykedek, hogy jobb lesz mint pl a IV-nek mert az fordításilag valami katasztrófa.

Bár kérdéses, hogy ez a fordítás linkelése wareznak minősül-e itt a fórumon, mert ugye X360/PS3-ra nem tudsz magyarítást (nem hivatalos helyről származót) készíteni és tesztelni, csak ha RGH-va/CFW-ve van a konzol.

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#279) D1Rect válasza negyven2 (#276) üzenetére


D1Rect
félisten

Azért ez már emberibben hangzik.(persze ezt nem fogod tudni eladni)

(#275) BaLee: Ha jól emlékszem az 11eFt volt előrendelve.
(azóta csak kb. a MK9-et vettem megjelenéskor)

[ Szerkesztve ]

(#280) capulet75 válasza parampa (#265) üzenetére


capulet75
addikt

Hagyd, úgy sem fogják fel csak fújják a magukét. Ha valaki kompromisszumok nélküli minőségben akar játszani az "vérpistike". :N A tucat720p konzol persze maga az igényesség és a minőség. Az persze fel sem merül egyesekben hogy van aki felnőtt, dolgozik és megengedheti magának hogy erős pc-t építsen, mert nem mindenki anyutól kunyerál új játékokra. Volt nekem is konzolom, ráadásul mindhárom gyártótól, azért váltottam mert szánalom. 10 rendesebb cím 160- 200k, ugyanez pc-re 80-120. Amit ők beletolnak a játékokba azt én a VGA-ba meg a fejlesztésbe. De hát ugye ez felfoghatatlan mert a pc amúgy is egy szar és hahaha 100k-s VGA, meg nincs Last of US. :U Nem baj, van auto aim ( anyu is segít megdobni hógolyóval a szomszéd gyereket?) meg drága játékok és elavult technológia. Itt vannak az már új konzolok, az egyre durvább pc-k, a világ már túllépet az őskövület 360-on meg ps4-en, nem kéne előadni hogy mekkora császárság az. :N

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#281) gyuribácsi88 válasza capulet75 (#280) üzenetére

Aki felnőtt és dolgozik és van családja és gyereke annak nincs ideje játszani, de ha van is ideje akkor a tv-elé akar leülni kényelmesen egy fotelba, kezébe venni egy joy-t, berakni egy lemezt és elindítani egy játékot. Nem pedig pc-t építgetni, driverekkel szenvedni, ilyen-olyan kompatibilitási problémákkal küszködni, és hadd ne soroljam a többit. Nekik a játékélmény számít és pont. Amúgy meg nem tudom téged miért zavar hogy valaki konzolon játszik, de nagyon aranyos a rinyálásod, kérlek ne hagyd abba, szórakoztass minket.

"a világ már túllépett az őskövület ps4-en" :DDD (még ilyet) !!44!4

Konzolon fogom, eladom a játékot és veszek másikat. Te mit is csinálsz a steamen beaktivált játékaiddal? Ja hogy nézegeted őket a könyvtárban, ohh remek lehet ...

Last of Us? És a többivel mi újság? Igényes autós játék van pc-re? Persze hogy nincs. Konzolra? persze hogy van ott a Forza, GT.

És most neked pc-n hogy tetszik a Destiny? Ja hogy nincs pc-re? ohh de kár :(((

A UFC milyen pc-n? Folytathatnám a sort, de felesleges.

A stílusodon meg csiszolj még egy picit mert a nicknevedben szereplő számról nem a születési évedre fogunk asszociálni.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#282) D1Rect válasza gyuribácsi88 (#281) üzenetére


D1Rect
félisten

"Aki felnőtt és dolgozik és van családja és gyereke annak nincs ideje játszani(nem), de ha van is ideje akkor a tv-elé akar leülni(nem) kényelmesen egy fotelba, kezébe venni egy joy-t(nemx3), berakni egy lemezt(ez annyira nem, hogy nincs rá szó) és elindítani egy játékot. Nem pedig pc-t építgetni(nem), driverekkel szenvedni(nem), ilyen-olyan kompatibilitási problémákkal küszködni(nem), és hadd ne soroljam a többit. Nekik a játékélmény számít és pont. Amúgy meg nem tudom téged miért zavar hogy valaki konzolon játszik, de nagyon aranyos a rinyálásod, kérlek ne hagyd abba, szórakoztass minket."

(#283) SylverR válasza D1Rect (#282) üzenetére


SylverR
senior tag

Jól összefoglaltad. :K Nem. ;]
De nem értem mi ez a driverekkel küszködés. Bugzott az ASUS Xonar drivere. Felmentem a weboldalukra, lecsíptem a legfrissebbet. Feltettem. Láss csodát, jó lett. :U

Nem!

(#284) trufa12 válasza gyuribácsi88 (#281) üzenetére


trufa12
addikt

Lesz talán igényes autós játékunk nem sokára, egyébként meg pc.-n semmiféle kompatibilitási probléma nincs ha eredeti a játékod, de mára már a virágbolti sem olyan gáz (néha jobb mint az eredeti , amin szoktam nevetni) :D

LOU ki nem xarja már le :) tény hogy nagy név lett de mindig ezzel jön mindenki, akkor már inkább god of war
meg majd az új silent hillt fogom sajnálni hogy egyelőre nem igen jön pc-re .....
Steam-en meg nagy biznisz megy, még a nav is perelte múltkorában :D pedig pénzt elvileg nem lehet kivenni de ott rendszeren belül viszont lehet vásárolni a játékokat, aki bele feccöl egy alap tőkét a steam-be onnantól kezdve mondhatni ingyen veszi a játékokat.
Nem beszélve jó játékok szoktak mostanság ingyen lenni , kb mint a psn+ csak persze nem 10-15 hanem hébe hóba 1-2 de azok jók.

De mind1, én tudom értékelni mind a kettő oldalt, de hogy ilyen beszűkültek vagytok :D néhányan hogy csak a pc- v csak a konzol ezt nem értem meg.

Akinek csak konzolja van az sok mindenről marad le.
Akinek csak pc-je meg pár jó játékról de azon kívül nem veszít sokat.

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#285) #81556480


#81556480
törölt tag

Érdekes. Engem valahogy nem zavar hogy az x360 egy őskövület. Mert a GTA- tartalma annyira leköt hogy nem igazán veszem észre, hogy a konzol kifutott a korból. A játékélmény kárpótol. Van gamer pc is, de azt sose fogja tudni hogy beteszed a lemezt és játszol( nem szívsz driver, telepítés, kódok akármi - normáls esetben persze nincs gond . de azért a valóságban néha néha előfordul hogy minden jó mégse megy.).

Ha megjelenik az újabbik konzolokra, nálam első napos vétel lesz. úgy hogy 100% ra minden része ki van maxolva 360-on 300 óra multi és vagy 150 single.

Aztán majd kipróbáljuk PC-n is. Mert hogy megjelenik arra is. Úgyhogy nem értem minek megy a szájkarate. Mindenki vegye amire akarja. :DDD

(#286) trufa12 válasza #81556480 (#285) üzenetére


trufa12
addikt

A konzol az isten maradjunk ennyibe, már szét offoltuk szegény gta-topicját.

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#287) Dani_kp


Dani_kp
őstag

PS3 és PS4 között valóban lehet ekkora különbség grafikailag? link

Remélem PC-re is lesz olyan szép a grafika mint PS4-re.

https://ingatlan.com/33821564

(#288) raziel01 válasza Dani_kp (#287) üzenetére


raziel01
veterán

"PS3 és PS4 között valóban lehet ekkora különbség grafikailag?"

Remélem csak viccelsz. Miért ne lehetne? PS3 régi és VGA is gyenge benne meg RAM is csak 256 MB.
PS4-en tuti nagyon jól fog kinézni.

(#289) #79621120


#79621120
törölt tag

Már megint azon zajlik a vita a férfi gőzfürdőben , hogy kinek nagyobb a ..... ?

:U

(#290) Dani_kp válasza raziel01 (#288) üzenetére


Dani_kp
őstag

Nem vicceltem, nekem egyik konzol sem volt, de 3 havernak van ps3-ja, illetve ebből egynek egy xbox360-ja is. Toltam rajtuk egy jó pár játékot (Uncharted 3, God of War 3...) és nekem már az is nagyon szép grafika volt. Mondjuk túl magasra sosem raktam a mércét...meg most csak a League of Legends-el játszok, ott meg pont nem a kinézetet nézem :D .

https://ingatlan.com/33821564

(#291) #81556480 válasza trufa12 (#286) üzenetére


#81556480
törölt tag

Én sosem szidtam egyik oldalt sem mert mind a kettőnek tagja vagyok. De egyik gamer pc-met sem szerettem még annyira mint az xboxot. Azt hozzátenném, hogy szerintem egy igazi gamernek rendelkezni kell konzollal és PC-vel is ;]

(#292) D1Rect válasza #81556480 (#291) üzenetére


D1Rect
félisten

(#293) gyuribácsi88 válasza #81556480 (#291) üzenetére

Nekem is van mind a kettő. Azért nevetek a sok only pc genius-on mert mikor meg jön egy rohadt jó játék konzolra ami ex és only konzol is marad, akkor egyből sírnak Vér Istvánék hogy "miért nem jön pc-re" brühühü és ezzel okádják tele az összes fórumot, gamestar, pcguru, gamer365, prohardver, mindenhol csak a sírást lehet ilyenkor látni. De azért tényleg az only pc gaming a király, csak akkor nem tudom ilyen esetekbe miért sírnak. :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#294) #81556480 válasza gyuribácsi88 (#293) üzenetére


#81556480
törölt tag

Ja most pont a GTA volt az egyik ahol minden hír alatt a PC sírás ment.

(#295) gyuribácsi88 válasza #81556480 (#294) üzenetére

Most a Destiny a sláger, megkérdezik a játékosoktól hogy hogyan tetszik nekik a Destiny, erre ilyen válaszok jönnek; "szar mert nem jött pc-re", "pc-re kellett volna jönnie ahová való", stb.stb. Szóval :U

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#296) bager13 válasza gyuribácsi88 (#281) üzenetére


bager13
aktív tag

"Konzolon fogom, eladom a játékot és veszek másikat. Te mit is csinálsz a steamen beaktivált játékaiddal? Ja hogy nézegeted őket a könyvtárban, ohh remek lehet ..."

Elnézegetem őket, mivel teljesen ingyen volt a steam piac jóvoltából. Jó helyen vannak, enni nem kérnek. A fenntartási költséget meg nem nekem kell fizetni.

"Last of Us? És a többivel mi újság? Igényes autós játék van pc-re? Persze hogy nincs. Konzolra? persze hogy van ott a Forza, GT.

És most neked pc-n hogy tetszik a Destiny? Ja hogy nincs pc-re? ohh de kár :(((

A UFC milyen pc-n? Folytathatnám a sort, de felesleges"

Na akkor neked úgy látom PS-ed(Last of Us) is, meg XBOX-od(Forza) is van...--> hiába két konzol még mindig olcsóbb,mint egy PC :B :C
(Szerintem van igényes autós játék PC-re ,de ebbe ne menjünk bele. Nem is ez a lényeg.)
Édes kis barátom tudsz róla ,hogy több olyan játék van amit konzolon nem tudsz játszani csak PC-n, mint konzol exkluzív cím?! Szóval ez az exkluzívokkal érvelés nagyon nagy öngól. :C

"A stílusodon meg csiszolj még egy picit mert a nicknevedben szereplő számról nem a születési évedre fogunk asszociálni."

Már ne haragudj,de a te stílusod az óvodában visítozó gyerekekére hajaz...

[ Szerkesztve ]

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#297) gyuribácsi88 válasza bager13 (#296) üzenetére

Látom a többi kommentemet nem olvastad el csak jöttél védeni a pc-s glorius genius master race cimbiket, so nice. :R

A szöveget meg amit írtál jó vastagon emeld ki, sőt húzd is alá, tegyél még bele 32 smile-t, nehogy valakinek elkerülje a figyelmét.

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#298) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

A Gamepod hírek 90%-a alatt le kellene tiltani a hozzászólásokat. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#299) D1Rect válasza gyuribácsi88 (#293) üzenetére


D1Rect
félisten

Azért, mert a PC-s tábor közel 1 milliárd ember és ebből van aki szeretne az épp hypeolt címmel is játszani, persze ezeknek a címeknek általában nagyobb a füstje mint a lángja, legutóbbi példa erre a Destiny.

Nincs még egy platform ami ennyire személyre szabható, mint a PC.
Nálam is volt 360/PS4, mert erősen gondolkoztam rajta. Sokan vannak akiknek megfelelnek ezek a cuccok.

(#300) bager13 válasza gyuribácsi88 (#297) üzenetére


bager13
aktív tag

Elolvastam a többit is az a baj. Nem védek én senkit, csak nem szeretem ,ha baromságokat írnak.

"A szöveget meg amit írtál jó vastagon emeld ki, sőt húzd is alá, tegyél még bele 32 smile-t, nehogy valakinek elkerülje a figyelmét."

Ennyi az érdemi a reakciód?! Nincs több kérdésem. Érveket hozok fel és te meg csak fröcsögni tudsz rá, hát...gratulálok. Ebből is meglátszik a szint, és hogy kár ilyen emberekkel foglalkozni. De trollkodásból 5-öst kapsz...ügyes vagy kisfiam!

ui.: Ha neked a konzol jön be ,akkor játssz azon! De ne hordj össze itt ennyi sületlenséget!

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.