Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] Megérkezett az új Logout! (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#201) djgeg


djgeg
őstag

Szép lett! :K
Egy olyat viszont lehet kérdezni, hogy a Hardverapró mi a fenéért nem követi ezt az egységes design-t? Mindegyik oldal szépen egységesen ugyan olyan, vagy kis mértékben eltérő... Hardverapró meg.....

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#202) Dominó85 válasza a.sebi (#193) üzenetére


Dominó85
veterán

Nekem pl jól jönne. ;)

* Péter - 06302461862 *

(#203) Thome


Thome
addikt

Én személy szerint sajnálom a váltást. Ezért használtam eddig a logouton a fórumot a többi helyett, mert nem az új design szerint voltak benne a dolgok elrendezve.

(#204) Armahun


Armahun
addikt

A személyes bejegyzésekhez miért nem került be a kedvencek, itt szóltam hozzá oszlop?
Így számomra nagyon elszeparálódik a fórum többi részétől.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#205) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Bár minden bizonnyal én is rinyapina vagyok és lólázmérő a seggembe, de veszem a bátorságot két dolgot leírni:

1) a személyes bejegyzések mellett nekem hiányzik a hszblokk, (kedvencek és itt trollkodtam hozzá)
2) úgy látom, hogy az alapszínek megegyeznek a PH!-s szinekkel, ezt az egyet kértük hogy ne, mert van akit vakít, maradjon a sötétebb barna, de rendben van... viszont most már itt is kifolyik a szemem(münk)(mük)(metek) az off tages hszektől, mert a világosabbra vett háttérbe nagyon beleolvadnak

egyebekben szép meg jó, nekem a régi keresés jobban tetszett, de magánügy, egyebekben vagy jobb vagy nem változott, a felső sáv csecse

köszönöm leültem.

(#206) Zolás


Zolás
addikt

El van mentve pár logoutos cikk, és ha hsz érkezik, hiába nézem meg, a kis piros szám ott marad jelzésként, hogy új hsz érkezett, akármelyik oldalról is nézem. (default prohadverről szoktam nézegetni, mindig jelzi a hszeket, pedig már párszor odakattintottam.)

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#207) Zolás válasza Zolás (#206) üzenetére


Zolás
addikt

Kifutottam a szerk időből, ez a hozzászólásom nem jelenik meg az itt szóltam hozzá fülön.

És már jelezték is előttem, leültem..... :R

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#208) Fryskitt


Fryskitt
addikt

:C

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#209) aram01


aram01
nagyúr

mind megfog változni, vagy csak ez a kettő?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#210) TayRol


TayRol
veterán

sokkal jobb mint a régi, gratula!

(#211) Neil Watts válasza aram01 (#209) üzenetére


Neil Watts
veterán

KATT

Üdv. core2

(#212) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Most hogy jobban megnéztem(most volt időm), nekem is hibádzik 1-2 dolog

1. DeFranco fórumtárshoz hasonlóan nekem is hiányzik a hsz-blokk oldalról(ezzel tudtam nyomon követni, hogy volt-e új hsz valamelyik videómhoz/bejegyzésemhez). Jó lenne ezt visszakapni.
2. Amikor rákattintok 1-2 fórumtárs új bejegyzésére, már nincsenek előnézetek. Itt arra gondolok, hogy pár sort eddig el lehetett belőlük olvasni, ha hosszabb személyes bejegyzésről volt szó, most ez csak elvétve lehetséges, 10ből 1x találkoztam ilyennel. Mindenhol máshol csak a személyes bejegyzés címe található, illetve alatta a folytatás link. Ugyanez a helzet az én blogomban is(nem kerülnek ki a videók képei a listába).

Amúgy mint mondottam fasza a dizájn, bár tény kicsit világos még nekem is(bár kisebb monitor fényerővel ezt most javítottam :D)

(#213) talmida válasza cappa72 (#130) üzenetére


talmida
Közösségépítő

A narancssárga sáv alatt a "Címlap Cikkek Szerzők Fórum Apróhirdetések" sorában a Cikkekre kell kattintani! ;)

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#214) arpii


arpii
aktív tag

Tetszik, hogy így kiszíneztétek a régit, mondhatni feloptikáztátok. Tényleg nagyon ízléses, és nincs is akkora csavar benne, mint a hardverapro design újításánál, amit valószínűleg soha nem fogok jobban szeretni a réginél. Foglalkoztam már eleget webdesign-al ahhoz, hogy tudjam, mindig meg kell újulni, most sikerült anélkül, hogy komolyabb, drasztikusabb változások történtek volna, gratula.

(#215) Nordic válasza Nordic (#212) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Jah és nálam sem tűnnek el a piros hsz-visszajelzők, a logoutos bejegyzéseknél oldalt, hiába nézem meg az új hsz-eket(bocsi ez lemaradt). :B

(#216) DeFranco válasza Nordic (#215) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nekem azok chrome alatt simán eltűnnek

(#217) Nordic válasza DeFranco (#216) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Érdekes, nekem is az van, és mégis ott vannak a fórumnézetben, igaz csak a blogbejegyzéses/logoutos hsz visszajelzők maradnak meg. Rendes főoldalas hírek jelzői működnek rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#218) INTELligent


INTELligent
senior tag

Nagyon jó lett!

Flickr: https://bit.ly/2wtfNl5 || https://500px.com/photofan96 || Strava: https://bit.ly/2QzLnok

(#219) Ygg


Ygg
senior tag

Hajrá!

Ha mindenre 101%-os állapotig várnánk, soha egy fejlesztés nem indulna el élesben :).

(#220) vadkörte


vadkörte
addikt

Egész jó lett. Tetszik. Gratula és köszönjük!

Üdv. V. Körte

(#221) McSico


McSico
senior tag

Űber fantios lett. :C :R

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#222) P00By


P00By
nagyúr

Huh, de jó lett! :C

(#223) gyuszaa válasza Parci (#1) üzenetére


gyuszaa
őstag

Csinos. :)

(#224) aram01 válasza Neil Watts (#211) üzenetére


aram01
nagyúr

[link] :P

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#225) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Hmm. Lehet, hogy elveszett egy befejezetlen cikkem?

Mennyiségre nem sokat írtam még hozzá, de azon a pár mondaton viszonylag rengeteget agyaltam és csiszoltam, mégis voltam olyan buta, hogy nem menttem le a gépremre, csak itt volt rögzítve.

Nem emlékszem, hogy blogbejegyzésnek vagy címlaposnak kezdtem megírni, de most egyiknél sem találom, pedig látok befejezettet és befejezetlent is későbbi dátumról is, mint hogy ahhoz utoljára hozzányúltam.

Én voltam felelőtlen, de meg tudnánk nézni, hogy visszanyerhető-e még?
Talán amúgy is érdekes lenne ránézni, hogy mi történt vele, hátha olyan bug okozta, ami később is okozhat még kellemetlenséget?

A Mass Effect-ről szeretett volna szólni.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#226) #25954560 válasza janos666 (#225) üzenetére


#25954560
törölt tag

a rutinos forumozoban felmerul h nem csak o ir cikket. aztan rakeres a megfelelo forumtemaban h nem tudnak-e mar a hibarol, esetleg nincs-e mar javitasa :P
hint: ha cimlapos cikknek keszult, akkor a logout-rol a 'cikkek' menupont alatt latod.

[ Szerkesztve ]

(#227) janos666 válasza #25954560 (#226) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Így hirtelen ezt a fórumtémát találtam megfelelőnek, mert az arculatváltáskor tűnt el a szóban forgó cikk kezdemény.

Amúgy nem nyert, ott egy utoljára 2012.09.10-én módosított monitorteszt van felül, amit végül sohasem fejeztem be (ó, hogy repül az idő :D). A kérdéses cikkhez legfeljebb pár hete nyúltam utoljára.

De kicsit megerőltetve az emlékezést, valószínűleg személyes bejegyzés volt. Azok közt pedig már jártam, fent egy csomó hibaüzenet, alatta pedig a legutóbb befejezett és publikált bejegyzés, majd lefelé haladva időrendben befejezetlen bejegyzések is tarkítanak, de ez, amit keresek nem.

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#228) petipetya


petipetya
nagyúr

Tetszik az új felület, habár még ki kell ismernem. :R

A mobilos nézetet én is várom, de nagyon. Tudom, hogy a hirdetések miatt az lenne a legjobb jobb a lapcsaládnak, ha mindenki a webes felületet használná... Ám én ritkán ülök le a laptop elé, így a 4,7-es kijelzőn kényelmesebb a mobilos nézet. Csak a logout lóg ki a sorból.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#229) TomKiss


TomKiss
tag

Egész tetszetős lett az új designe! :C
Azonban van egy dolog amit nem értek a működésében:
a címlapon a "Blogtermés" részen ha jól értem az új blogbejegyzések vannak sorolva, azonban ha clikkelek a bejegyzés címére, akkor nem a bejegyzést nyitja meg, hanem a szerző bejegyzéseinek felsorolását.
Ez számomra kicsit fura, mert azért clikkelek rá, hogy a bejegyzést elolvassam (legalábbis én így vagyok vele).
Ezt nem lehetne megoldani, hogy innen egyenesen a bejegyzést nyissa meg?

"Nincs az a magánélet, ami ne lenne leleplezhető. A civilizált világban nem lehet titkot tartani. A társadalom olyan, mint valami álarcosbál, ahol mindenki eltitkolja az igazi személyiségét, de rejtőzködés közben lelepleződünk."

(#230) r-chee


r-chee
őstag

Hardverapróval ellentétben ez baromi jól sikerült ;)

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#231) gabesszg


gabesszg
aktív tag

Én azt vártam a megújulással kapcsolatban, hogy lesz mobilos nézet is(vagy van és az én telefonom nem úgy hozza be soha?)

(#232) aero. válasza TomKiss (#229) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Ez az előzőn is így volt. Most ugye annyi változott, hogy mutatja azt a cikket, amit írt. Ez nem is baj, először én is furcsálltam, de rájöttem, hogy így kellemesen lehet szortírozni azt, ami alapból nem érdekel. :)

gabesszg: Mielőtt kommentelsz érdemes elolvasni a cikket. :)

[ Szerkesztve ]

(#233) TomKiss válasza aero. (#232) üzenetére


TomKiss
tag

ja, hogy ez nem a friss bejegyzések listája akar lenni, hanem a friss blogbejegyzést jegyző szerzők listája (bocsi, nem emlékszem, hogy hívták korábban ezt a boxot). Így akkor már értem, csak így fura, hogy ott a cím, és mégis a lista jön be, nem a bejegyzés.
Köszi!

"Nincs az a magánélet, ami ne lenne leleplezhető. A civilizált világban nem lehet titkot tartani. A társadalom olyan, mint valami álarcosbál, ahol mindenki eltitkolja az igazi személyiségét, de rejtőzködés közben lelepleződünk."

(#234) Nordic


Nordic
Közösségépítő

A még nem megjelentetett személyes bejegyzéseimet hol találom meg??? :F A blogbejegyzéseim között nem jeleníti meg, ahogy régen...

(#235) cappa72 válasza Nordic (#234) üzenetére


cappa72
nagyúr

Sajnos vissza kell keresned a bongeszod history-jában.
Nekem is csak igy lett meg.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#236) sanci777 válasza westcoastog (#178) üzenetére


sanci777
tag

Vagy csak megszoktad. Nekem mindenesetre a logoutos fejlesztés sokkal inkább bejön, gratula hozzá.

(#237) gellertal válasza djgeg (#201) üzenetére


gellertal
újonc

++

a nyálkagomba agy nélkül is képes tájékozódni.

(#238) draco31


draco31
veterán

Nekem tetszik az új kinézet, így már egységes a család. :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#239) talmida válasza cappa72 (#235) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Én csak a narancssárga sáv alatt a "Címlap Cikkek Szerzők Fórum Apróhirdetések" sorában a Cikkekre kattintottam, és ott volt! Neked nem???

NordicPróbáld ki! ;)

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#240) HuMarc válasza talmida (#239) üzenetére


HuMarc
addikt

Nem címlapos írásokról, hanem személyes bejegyzésekről van szó ;) Az csak history-ból megy.

(#241) Armahun


Armahun
addikt

Szerintem sokkal jobb lenne, ha a személyes bejegyzéseknél is mint a címlapos írásoknál külön lenne kezelve az írás és a fórum része.
Sok esetben mikor hosszabb a cikk esetleg sok kép van beillesztve,hozzászólások lapozásánál zavaró mindig átgörgetni a cikket, hogy alatta elérje az ember a fórum részt.

Egy példa: [link]

[ Szerkesztve ]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#242) janos666 válasza Armahun (#241) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Vagy alternatívaként meg lehetne csinálni úgy is (akár mindkettőt), hogy automatikusan odagörget a böngésző a legfelső hozzászóláshoz oldalbetöltéskor, ha a hozzászólások közt lapoztál.

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#243) Parci válasza Armahun (#241) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ezen gondolkodunk épp, hogy ott is külön kezeljük. esetleg látszódjon az első x hozzászólás, aztán irány a fórum. közben a félkész személyes bejegyzések már elérhetők stb.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#244) Rimuru válasza Parci (#243) üzenetére


Rimuru
veterán

Pont ilyet akartam javasolni hogy a bejegyzéseknél lehetne úgy ahogy régen a címlapos írásoknál volt a hozzászólások megjelenítése. Szóval +1

Vigyázat, csalok!

(#245) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No, ha rákattintok a piros számra, hogy hány új hozzászólás van, szépen el is tűnik. Jó jel, csak így tovább.
Azonban azt még hiányolom, hogy a blogbejegyzéseknél oldalt nincs "Itt szóltam hozzá" rovat. Bazi nagy reklámfelület foglalja a helyét, amely alatta is megfelelő helyen lenne.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#246) Nordic válasza Parci (#243) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

:R

(#247) Red_Bull


Red_Bull
aktív tag

Nekem tetszik nagyon, szép, ízléses, átlátható :R

(#248) func93


func93
senior tag

wow! igazán jó lett. :R

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#249) cappa72 válasza Parci (#243) üzenetére


cappa72
nagyúr

Huhh... Na így már jobban érzem magam, köszönöm! :K
És így már rögtön jobban is tetszik!
Nekem a funkcionalitás előbbre való a kinézetnél. Bár a HA!-t meg nehezen szokom, a logout-ot jobban merem dicsérni a kinézete miatt.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#250) FehérHolló válasza Parci (#243) üzenetére


FehérHolló
veterán

És a fórumból hogy lehet elérni az adott írást? :O

blogouton például nincs jobb felül logó, meg cím, meg kutyafüle.

szerk.: magic, prohardver alól nincs, logout alól van. asszem frissítem a kesst.

szerk2.: még mindig nincs, elvitte a cica.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] Megérkezett az új Logout! (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.