Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] Megérkezett az új Logout! (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#351) HuMarc válasza Winner_hun (#350) üzenetére


HuMarc
addikt

Tényleg nem. De nem is állította senki, hogy narancssárgának kell, hogy legyen :P [cikken belüli...]. Szerintem jobb is így.

(#352) talmida


talmida
Közösségépítő

Nem tudom, hogy az is az új rendszer számlájára írható-e, hogy mégha a " időkorlát nélküli belépés"t választom is, akkor is szinte percenként kiléptet a rendszer? :F :W A válaszotokat és az orvoslást előre is köszönöm! :R

Egyébként lehet, hogy egyedül vagyok ezzel, de annak ellenére, hogy általában az újítások híve vagyok, a Logout megújulásának első lelkes fogadtatása után, nekem mégis egyre jobban hiányzik a megszokott, régi mód, ...a jobb oldalról az új cikkek listája, a bal oldalról meg a hozzászólások listázása, a fejlécről meg a pörgősebb, színesebb és nagyobb ajánló.. :B Ez nem kritizálás, csak egy user véleménye. :B

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#353) Parci válasza talmida (#352) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

most lépj ki, töröld a sütiket, aztán lépj be és referálj, hogy még mindig csinálja-e

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#354) talmida válasza Parci (#353) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Most jónak tűnik. Köszönöm szépen!! :R

IN GOD WE TRUST!

(#355) talmida válasza Parci (#353) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Tökéletes!! :DD

IN GOD WE TRUST!

(#356) N€T0X|N válasza N€T0X|N (#294) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Ez most csak nálam jött vissza? :F :B

Sent from my keyBoard

(#357) Apollyon válasza N€T0X|N (#356) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Feltételezem erre egyelőre "kézi" megoldás van, akinek van rá jogosultsága, az "kitakarítja", gondolom ugyanúgy, ahogy a kiemeléseket is teszik. Amikor ezt írom, már nincsenek ott a sorsolásos cuccok.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#358) 800.henrik


800.henrik
senior tag

Hol van a 3. és 4. hozzászólás? :Y

A processzor füsttel működik. Ha kijön belőle a füst, nem működik tovább....

(#359) 7 válasza 800.henrik (#358) üzenetére


7
addikt

Törölte egy moderátor.

(#360) TomKiss


TomKiss
tag

A fejlécben a "Lapcsaládunk:" rész az logout.hu oldalról nézve középen van, míg a többinél jobbra zárva (nem mindenhol, csak ha egy témában benne vagyok, és a hsz-eket nézem). Ez direkt?

"Nincs az a magánélet, ami ne lenne leleplezhető. A civilizált világban nem lehet titkot tartani. A társadalom olyan, mint valami álarcosbál, ahol mindenki eltitkolja az igazi személyiségét, de rejtőzködés közben lelepleződünk."

(#361) stvnppp válasza TomKiss (#360) üzenetére


stvnppp
senior tag

Szerintem szándékos. Még ott van bal oldalon a "lépj ki, lépj be" mottó, azt biztos meg akarták tartani, és ha jól emlékszem, a régin is ugyanott helyezkedett el.

(#362) Vakegérke válasza stvnppp (#361) üzenetére


Vakegérke
veterán

A régin jobb oldalon volt. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#363) stvnppp válasza Vakegérke (#362) üzenetére


stvnppp
senior tag

De miért írtam balt? :W Pedig jobb!

(#364) Vakegérke válasza stvnppp (#363) üzenetére


Vakegérke
veterán

Talán a kezeidet nézted, amelyek egyformák? :D

Ugye nem haragszol? Nem bírtam kihagyni. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#365) stvnppp válasza Vakegérke (#364) üzenetére


stvnppp
senior tag

Ott a pont! :R

(#366) TomKiss


TomKiss
tag


Egy kis szépséghiba, hogy a hosszú cím nem látszik a kezdőlapon...

[ Szerkesztve ]

"Nincs az a magánélet, ami ne lenne leleplezhető. A civilizált világban nem lehet titkot tartani. A társadalom olyan, mint valami álarcosbál, ahol mindenki eltitkolja az igazi személyiségét, de rejtőzködés közben lelepleződünk."

(#367) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Khm...
Az oldalamra belépve "régen" felül volt a címlapos írásaim "négyzete", alatta a blogbejegyzéseim. Ilyen felosztás már nincs, egybe van lapátolva minden.
Az egy dolog, hogy tallózás közben sárgával kiemelten láthatóak a címlaposok, de valahogy az az érzésem, hogy nem érdemlik meg a külön kategóriát.

Nem kéne ezen változtatni? Nem biztos, hogy mindent ki kell dobni, ami régi. Értem ezt arra, hogy megmaradhatna a régi "felosztás", kinézet.
Megjegyzendő a befejezetlen, megjelenést nem engedélyezett írásaim is eltűntek a csudába, csak a tallózás közben találtam rájuk dátumuknak megfelelő sorrendben.

Lesz módosítás, vagy érjem be azzal, ami van?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#368) Parci válasza Vakegérke (#367) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

az előbbi az biztos így marad, viszont tervezünk egy különböző nézeketekre szűrő opciót, azaz a default, hogy minden van vegyesen, de lehet csak személyest vagy csak címlapost nézni.

a másodikra is lehet megoldás a fenti, ha valaki a saját oldalán tud szűrni a befejezetlenekre is.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#369) Vakegérke válasza Parci (#368) üzenetére


Vakegérke
veterán

Válaszod megnyugtató, köszönöm. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#370) pepe091


pepe091
MODERÁTOR

Esetleg az megoldható lenne, hogy ha a címlapon a cikkeknél az író avatarjára viszem az egeret, akkor kiírja az illető nevét?

(#371) Vakegérke válasza Parci (#368) üzenetére


Vakegérke
veterán

Sajnos nincs változás.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#372) Parci válasza Vakegérke (#371) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

majd akkor lesz, ha megcsináltuk, de most van más dolgunk

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#373) Vakegérke válasza Parci (#372) üzenetére


Vakegérke
veterán

Velős válasz, megértettem, elhallgatok.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#374) petipetya


petipetya
nagyúr

Most látom, hogy aktív a mobilos felület a logouton. Köszi. :R

Így már nem folyik ki a szemem a telón. Emellett végre ugyanazon a felépítésen alapul, mint a mobilarena mobilos felülete - mint egy hírfolyam. Számomra ez így sokkal jobban átlátható. :C

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#375) Akmak válasza petipetya (#374) üzenetére


Akmak
tag

:R +1

[ Szerkesztve ]

Backup The World and Headphones on! AMD A8 6600k, Asrock FM2A85X Extreme4, Kingston HyperX DDR3 1600 2x2Gb

(#376) Victoryus válasza petipetya (#374) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Engem meg idegesít. Az elmentett könyvjelző mindig a mobilos oldalt nyitja meg, nem győzöm teljes nézetre állítani.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#377) Parci válasza Victoryus (#376) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

talán módosítsd a könyvjelzőt... :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#378) Victoryus válasza Parci (#377) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Akkor is a mobil felületre visz.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#379) Parci válasza Victoryus (#378) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

jó, de mi a gond? nem mobil eszközzel nézed?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#380) Victoryus válasza Parci (#379) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

De, 5 colos telefonnal. Mobil nézeten a fórum hozzászólásaim se látszanak, csak böngészhetek. Vagy csak én nem találom, hogy hol mutatja a hozzászólásaimat? Az zavar, hogy hiába mentem el a normál teljes oldal linkjét, mindig visszadob a mobil oldalra. Majd átállítom a böngészőt, hogy asztalinak adja ki magát, aztán jól van. Utálom a mobil nézetes weblapokat, sok helyen totál más a tartalom. Itt nem feltétlenül erre az oldalra gondolok. Szóval ennyi, csak megjegyeztem. Ha nem wifin lennék, én is örülnék a kevesebb adatforgalomnak természetesen. Ennyi.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#381) Parci válasza Victoryus (#380) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

meg kéne, hogy jegyezze a beállításod. ne a mobilt állítsd át, hanem magánál az oldalnál, alul, kattints a teljes verzió linkre.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#382) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Jó lett az új kialakítás, a mobil nézetért piros pont. :C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#383) Winner_hun


Winner_hun
félisten

A bejegyzéseknél a hozzászólás számára kattintva el lehet jutni a hozzászólásokhoz, viszont ez csak a számra való kattintáskor működik, a mellette levő szövegbuborék ikonjáról hiányzik a link. A logout főoldalán viszont kattintható ez az ikon.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#384) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Személyes bejegyzésnél bal oldalon az Olvasói reakcióknál elromlott a shift, minden kisbetűvel van szedve.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] Megérkezett az új Logout! (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.