Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) anjani182


anjani182
őstag

Legalább ha már vetted a fáradtságot és írtál egy cikket, nézzen már ki valahogy (bekezdések, képek), mert ez így csapnivaló :( Ez csak egy jótanács akart lenni...

Forever and ever, let's make this last forever.

(#2) BloodRay


BloodRay
veterán

No igen...
Mellesleg elég rég láthattál SonyEricssont. Abbann teljesen egyetértek, hogy technikai analfabétáknak és a mobiltechnológia iránt egyáltalán nem érdeklődőknek tökéletes, egyszerű és megbízható telefon lehet. De ha egyszer az ember látott egy fejlettebb telefont sírvafakad a kijelzője láttán. :( (No comment listás menü...) Szerintem. :B
Egyébként amire vetted és amennyiért, tényleg jó vétel.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#3) klepto válasza anjani182 (#1) üzenetére


klepto
addikt

Nos így már megfelelőbb? Ha nem, mit változtassak még rajta?
Az építő kritikát mindíg szívesen veszem :R

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#4) BloodRay válasza klepto (#3) üzenetére


BloodRay
veterán

Így már sokkal jobb! ;)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#5) azbest


azbest
félisten

Én egy T230 asat nyúzok már 2 és fél éve.. ez is egy leszármazottjának tűnik...
A nem dokumentált funkcióji tetszenek leginkább :DDD : GPRS netet is használtam vele számítógéppel, AMR formátumban rendes zene csengőhangja is lehet.. wapot rendszeresen haszánlomrajta...
Egy ide sajnos néha nem reagál a gombsor egy része (valószínű egy leejtés miatt elmozdult valami - kicsit masszírozni kell :D ... korábban a hangszúrújával volt baj - egy másikat tettünk bele)

Vajon ez a teló is tud ilyeneket? Más adatkábel való hozzá mint a T230hoz?

[Szerkesztve]

(#6) klepto válasza azbest (#5) üzenetére


klepto
addikt

GPRS Wap-ot ha jól emlékszem láttam benne, de adatkábel nincs hozzá. Van viszont helyette egy sztereó füles a rádióhoz :DDD

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#7) azbest válasza azbest (#5) üzenetére


azbest
félisten

wow
megnéztem egy videót róla
http://www.mobilport.hu/?r=7095

Egyre inkább tetszik... főleg hogy átváltható 3x3 módba a menü, mint a t230on.. nekem nem tetszik a görgetős :)

(#8) tildy válasza klepto (#6) üzenetére


tildy
nagyúr

Ennyiért bitang jó ár, szerintem.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#9) Khaal


Khaal
őstag

Haveromnak j220i-je van, abban nincs rádió, de azt hiszem egyébként megegyezik ezzel. A menü elég minimalista, kicsit a régi s40-es Nokiákra hasonlít. A kijelző viszont szerintem ebben a kategóriában szépnek mondható, nem túl pixeles, a színek is szépek rajta. Ennyi pénzért egy jó alaptelefon, bár számomra a menü kezelése nem volt olyan egyértelmű (k750i után).

(#10) gLes


gLes
őstag

És mi lett a lánnyal? Összejöttetek? :))

(#11) Vamp


Vamp
senior tag

Inkább valami szaki végre magyarázatot adhatna végre arra, hogy a telefonokban hogy és mitől halhat meg a szoftver... Az én esetemben a 2. nokia pusztult el 2 éven belül, teljesen szabványos használat során...

Mégis mi dögölhet meg egy telefonban?

(#12) gLes válasza Vamp (#11) üzenetére


gLes
őstag

A Windowst is néha újra kell telepíteni nem? :U

Amúgy nem feltétlenül...:)

(#13) klepto válasza gLes (#10) üzenetére


klepto
addikt

Alakul a dolog :DD

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#14) ace a merész


ace a merész
csendes tag

lol jani lereagáltad ám :Y

Egy dakota közmondás szerint: ''egyszerű, mint taposó aknára lépni''....

(#15) gLes válasza klepto (#13) üzenetére


gLes
őstag

Helyes, a mobilba legalább tettél nyomkövetőt, ugye? ;]

(#16) cor


cor
őstag

hát én a cim alapján mást vártam....

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#17) klepto válasza cor (#16) üzenetére


klepto
addikt

A cím módosítva ;)

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#18) anjani182 válasza klepto (#3) üzenetére


anjani182
őstag

Tökéletes ;] még sok is :C

[Szerkesztve]

Forever and ever, let's make this last forever.

(#19) azbest


azbest
félisten

megvettem.. egész jó a rádió :) jó ajándék lesz belőle :)

(#20) AMD Power válasza azbest (#19) üzenetére


AMD Power
titán

Én anyumnak vettem egyet és nagyon jó kis telcsi ez! SE! :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#21) mrlujoak válasza AMD Power (#20) üzenetére


mrlujoak
veterán

A szülők már csak ilyenek.
Anyum, egy Alcatel 311-est nyúz évek óta, és nem hajlandó megválni tőle. Már két akkut is vettem neki a telóhoz, mert (el)használja.
Mikor egy új mobil ötlettel rukkolok elő, azonnal elhajt, hogy meg ne próbáljak neki venni tízezrekért mobilt.
Apum egy Ericsson A1018-ast (!) használ még most is, igaz munkatelefonként, ráadásul nagyon ritkán telefonál. Ő tipikusan az az ember, aki nagyívből tesz a mobiltelefonokra.

December közepén jómagam is lecseréltem az első - SonyJ6 - mobilom és a másik használatban lévő régi Ericssonom egy-egy J230i-re. Most - mint azt már máshol is publikáltam - három SE mobilomból kettő low-end kategóriás, mégpedig J230i.

Nagyon megtetszett az ikerpár, könnyen kezelhetők és lényegében ugyanazt tudom velük művelni, mint a régebbi telóimmal...
Karácsonyi szülőlátogatásom alkalmával a szülők - kivételesen - tetszésüket fejezték ki új szerzeményeim láttán. Nemúgy mint anno a T610; F500i; W810i SE-jaim esetében.
Merész elhatározást tettem, meglepem őket is egy-egy J230i-vel.
Anyumnak egy fehér előlapot is vettem rá (WCC), míg apu a standard kékkel kapta.
Szóval sikeresen teljesít nálam kettő, és a szülőknél egy-egy J230i.
Eddig semmi hibát nem tapasztaltam, mindegyiket feltöltöttem MMS segítségével hang és kép tartalommal, és boldogan használjuk őket.
A napokban, és a tesztet olvasva belegondoltam, hogy 25 E forint körüli áron ( az első kettő még a 6990 HUF-os akcióban vásároltatódott) 4 darab jó minőségű telefonra tettem szert, és (ki)használni is tudjuk őket...

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#22) Njördli


Njördli
tag

Én még karácsonyra vettem a vodánál egy J230-at nagyimnak,mert a régi siemens C-55-je már annyira rossz állapotban volt, hogy fizikálisan nem lehetett érteni amit Ő mond, sem azt amit mi neki,egyszóval csak telefonálni nem lehetett a telefonnal,minden másban hibátlan volt :W
Nosza akkor vmi teló olcsóért,mert neki úgysem kell bele semmi,csak működjön.J230 a tökéletes telefon,listás nézetben és nagy karakterekkel tökéletesen látja hogy mit nyom,mivel nem jostickos így kezelni is könyű,jól néz ki,méretre is jó,hangminőség tökéletes,kihangosítható,és még rádió is van benne.A kijelzője szép,vicces h ez a kijelző ugye(jó,ez cstn,az meg tft) a 6230-ban szerepelt,ami a maga idején elég erősen üzleti tellának lett kikiáltva,ma már low-end :)
Ha nagyon nem nyüstöli 4-5 napot simán bírja a kis szerkezet :R
Múltkor véletlenül úgy leejtette hogy leesett a hátlap róla,(biztos egy saroknak csapódott a hátlap éle)összerakta,és se külsérelmi nyom,sem recsegés,olyan mintha le sem esett volna soha... :))

Egyszóval szuperteló annak akinek nem kell nagyon tudás,olcsó és jó,nagyon frankó,mindenki meg van elégedve vele!

(#23) sto1911


sto1911
veterán

Allitolag van benne ket rejtett jatek. Azokat hogy lehet elocsalni?

(#24) AMD Power


AMD Power
titán

Úgy néz ki ,hogy egy ilyen lesz nemsokára a ''második'' telefonom! :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#25) Diego!


Diego!
senior tag

Valószínű én is veszek egyet. :DD

[Szerkesztve]

(#26) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

A képek nem jönnek be.

A topikot átneveztem.

Samsung Galaxy A54

(#27) tsu


tsu
tag

Saját tapasztalat: tavaly szeptemberben vettem egy ilyen csodát anyukámnak, mert Ő csak telefonál, nem kell semmi csili-vili. Már az elején kicsit furcsa volt hogy mindig hallottam visszhangban amit mondok, gondoltam csak rossz a térerő, vagy hasonló. Aztán két hónapra rá teljesen bekrepált, nem volt sehol semmi térerő. Visszavittem vodához, két hét után fődarab csere, persze ez azt jelenti, hogy a komplett panelt cserélték, új imei, tényleg. Ez kb. 2 napig üzemelt, aztán megint se kép, se hang. Akkor odaadtam a régi T610-es telómat, azóta sem vittem vissza, pedig garanciális szeptemberig. Szerintem ez a széria hulladék, ennyi pénzért. Az oda-vissza szállítgatás, várakozás nem ér annyit, mint amibe kerül.

×××

(#28) Diego!


Diego!
senior tag

Más tapasztalat? Tényleg ilyen sz*r? Adnak hozzá stereo fülest?

(#29) Ra3 válasza Diego! (#28) üzenetére


Ra3
őstag

anyámnak vettem ilyet tavaly nyáron, most krepált be, nem veszi fel a töltést, visszament garba, kiváncsi vagyok mire mennek vele, én próbáltam több töltővel, érintkezőtisztítás is volt, eredmény semmi. rutinosan 3 hetet mondtak a javításra, nyilván nem először találkoznak a problémával.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#30) Diego!


Diego!
senior tag

Már nem nagyon kell venni, nincs újonnan. :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.