Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13) Rolly válasza Studi22 (#11) üzenetére


Rolly
veterán

A cikk inkább egy gyors véleményezés mivel nem nagyon használtam még ki az adottságait, mivel még csak két hete van meg.

Amit eddig próbáltam rajta az a Q3 és a C&C 3 volt :D. A Q3 egyértelműen jól ment, míg a C&C 3 1280x800-ban mediumon ment bár volt amit lejebb vettem, mert mediumon ha sok egység volt akkor kicsit be-belassult a gép. (sok egység: 50 csapat katona kb 200 ember, meg b 30-40 tank egy képernyőn:D), de ekkor nem aksiról használtam, aksiról nem érdemes használni, mert vagy hamar lemerül, vagy lassú játékhoz, de ez az összes laptoppal kapcsolatban így van ebben a kategóriában.

Ha játékra is kell akkor ajánlani tudom a MSI M677X-et ami zsír ugyanez a laptop csak egy 7600GO-s videókarival meg ennek következtében jobban zabálja az aksit s forrófejűbb.

teljesítményre a videókártya kb 3xosa a GMA950-nek ha nem 4x-ese



jut eszembe multkór olyan hibát észleltem ami kicsit megijesztett, de azóta nem jelentkezett. Ágyon játszottam, s egyszer csak érzem hogy nagyon forró a kicsike. Gyorsan ki is léptem a játékból, s csak néztem 90 fokos volt a proci, de a venti nem forgott. Mikor újraindítottam a gépet akkor már semmi baja nem volt.


Mostmár nincs olyan hiba amiről tudok vagy tapasztaltam volna, a lényeg, hogy nagyon jó kis laptop, s minőségben szerintem hozza akár egy dell laptop minőségét is ami nála vagy 70-80 ezerrel drágább. Amúgy ha sok pénzem lenne akkor tuti dellt vettem volna, de azért döntöttem az msi mellett, mert a pénztárcámnak megfelelő árban ez volt a legjobban összerakott gép

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.