Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18) rgqjx válasza martonx (#16) üzenetére


rgqjx
aktív tag

Megnézheted, így van.
Amikor vonatozom, akkor filmet nézek, persze szigorúan takarva, hogy ne okozzon másoknak problémát ---> ''nézd a bunkót...!''
Mivel nincs asztali dvd lejátszóm és a számítógépem a másik szobában van, ezért a filmeket a pda-n keresztül (vnc) indítom, tekerem ,stoppolom és igen ezen keresztül adom a tv-re a hangerőt is.
Arról sokáig lehetne flamelni, hogy mire van szükségem és mire nincs, de nagy fiú vagyok és el tudom dönteni. Szeretem ha minden ''szükséges'' dolog egyben van.

Azon én is már csak röhögni tudok, mikor látom néhány helyen, hogy tv, dvd, erősítő, klíma távirányítók közül egyiket eljátszotta a gyerek...
Persze erre találták ki a tanítható univerzális távirányítókat, amit vagy be tudsz tanítani, vagy nem. Mind1 lehet röhögni, maradok a pda-nál :))

Az újságon az rss-t értem grafika nélküli szövedes állományokat.
A GPS sem létszükséglet, de ha vezettél ismeretlen területen, akkor nagyon fogod értékelni. Kellemetlen a lámpánál félszemmel keresni a térképen az utcákat...

''Szerintem a vicc az egészben az, hogy nem létező igényeket próbálnak kelteni irtózatos mennyiségű pénzzel, hogy vegyél meg egy olyan hülyeséget, amire rohadtul nincs szükséged.''
Erről nagyon sokáig lehetne vitázni, csak a kérdés, hogy hol húzod meg a határt a szükséges és a szükségtelen között? :F
Ugye a számítógép sem egy olyan szükséges dolog... :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.