Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19) cskamacska válasza bigmano (#16) üzenetére


cskamacska
addikt

''Tuning? Szerintem minek.'' Ezt gondoltam én is, amíg 2003-ban a 20000 forintos 2500+-os Athlon XP procit nem tuningoltam egy egész perc nagyon kemény munkájával 45000 forintos 3200+-os(2200MHz) Athlon XP szintjére. Utána vettem 1200 forint plusz ráfordítással egy nagyobb hűtőt és egy újabb perc alatt 2350MHz körül zakatolt a processzor. Avagy nem ördögtől való dolog a tuning, olcsó pénzen a tuning által olyan processzorod lehet, amit adott esetben még méregdrágán sem tudnál beszerezni a boltban... :U

A PCI/PCI-E foglalatok elehlyezése elég nagy problema, jelenleg a legtöbb embernek csak nyűg a 1X-es PCI-E foglalat és a gyártók is szivesen rakják a 16X-os foglalat baljára, amit viszont vidkártyák hűtései szivesen elfoglalanak, így egy esetleges PCI-E wifi/tuner/hangkártya váltás lehetetlenné válik. Ha meg az egyik PCI-t rakják oda, akkor az a baj, a PCI-os tunerrel/wifivel/hangkártyával rendelkezők választhatnak hogy épp mit raknak bele, vagy vesznek új kártyát PCI-E foglalattal ha tudnak.

''van alaplapi wifis asus mATX'' Az a gond hogy a wifi még mindig fenenagy extra fícsör és relatíve kevés lap/összerakott kisgép támogatja. Ha valamiért az embernek azok nem felelnek meg, akkor ij.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.