Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15) TheVeryGuest


TheVeryGuest
senior tag

''Ma azonban nagy volt a sor, így míg sorra nem kerültem az előttem álló felettéb szemrevaló hölgy által nyújtott panorámában gyönyörködtem.''
Gondolom ezzel a mentalitással az esélyegyenlőség jegyében a 120kg+-os lányokban is gyönyörködsz, meg a 60év+-osokban is ugye?
Meg mégis mit vártál a balhézás után? Hogy megcsinálják. Ilyen helyeken csak akkor érdemes balhézni, ha már nem akarsz semmit, mert simán beleköpnek belehugyoznak a levesbe, vagy jelen esetben mondjuk oldalcsipővel félig átvágják a fékbowdeneket.
Nem tudom hogy javítanak defektet keréklevétel nélkül, gondolom a katéterezés kicsit drága lenne, úgyhogy inkább belefújnak valamit, ami eltömi a lyukat, ha elég pici. Miért nem azt kérdezted meg, hogy nem ad-e el olyan sprayt, amivel magad is meg tudod csinálni. Meg vannak olyan érdekes dolgok is, mint szerszámok, tartalékbelső, amit az ember horhat magánál és akkor 15 perc alatt maga is megcsinálja az út szélén.

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.