Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27) Daneey válasza tildy (#20) üzenetére


Daneey
tag

tildy:
Az ok-okozatban egyebkent szerinted miert ne lehetne benne, hogy annak ugy ott es akkor kell(ett) tortenie?
Mert te alakítod az életed. És ha te alakítod az életed, akkor nincs sors, mert te döntesz, te határozod meg mit tegyél. Most én is mondhatnám (így fél hétkor) hogy nem megyek suliba. És én döntöttem, nem pedig a sorsom.

ÉS ezt az állapotot lehet félredefiniálni azzal, hogy azt gondoljuk, hogy ez a sorsom, hogy ma ne menjek >> ez csak a probléma elhárítása...

szerintem.

Gh0sT:
Ha semmi emlékezettel születünk újjá, akkor felvetődik a kérdés, hogy mi értelme van a létezésnek?
Létezünk, vagyunk, élünk... És mivel gondolkozunk, ezért érzünk valami olyat, hogy ez a földön való élet ezzel valami nem stimmel... érzünk valamit

de én hiszek abban, hogy a földi élet után újjászületünk, mint egy nagy ciklikus körforgásban...

Peet210:
Szerintem de ez csak az én véleményem, az utat magunk válsztjuk meg tehát van választási lehetőségünk(legalábbis legtöbbszőr).A sors pedig az ami már ki van jelölve csak mi nem tudjuk hogy mi az.
Éppen ezért nincs sors! Sorsnak maximum azt hívhatjuk, amit már megtettünk, de ekkor már az nem sors lenne, remélem értitek miről beszélek...


Most mennem kell suliba, mert elkések, de majd figyelemmel kísérem a topciot. Szeretek ilyenekről elbeszélgetni! :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.