Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) bambano válasza Dr.F.E.R.I. (#2) üzenetére


bambano
titán

Jó cikk, ilyenből lehet legalább akkora vitát kavarni, mint a windows-linux menetből :) Fogjunk is hozzá:)

Ha úgy gondolod, hogy megmaradsz a közepes cuccoknál, akkor lehet technics, pioneer, denon, yamaha, ezek az én fülemnek mind jó karcos, közepes japán hangzást adnak. Nyilván kinek a papné, kinek a pap. Én az 1 bites technics d/a konverter hangjától kirohanok a világból is.

Vagy vehetsz rendes, a saját szintjéhez képest olcsó NAD cuccokat. Szerintem ezek a legjobbak egy adott árkategórián belül. Vagy Bang&Olufsen, saját súlyodnak megfelelő aranyért :) A marantz se rossz, olyat is hallgattam már, de nem az egybetescodoboz kinézetű, hanem mondjuk ami anno az év cd lejátszója volt a német hifi magazinban.

Hallgattam még bose cuccot, az például a 700k-s áráért verte a sokol rádiót. na olyanom se lesz.

Ha megvettek az elektronikát, akkor az egészet jól el lehet rontani vagy fel lehet javítani a hangfal választással. Kef Q sorozatban pénztárca szerint több jó darab is van, nekem az ilyen wharfedale meg polk audio meg egyéb cuccok nem jönnek be.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.