Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25) kai_sehmet válasza feka007 (#23) üzenetére


kai_sehmet
csendes tag

Egyetétek! A filmek nagyon pocsékok lettek! a rendezők sose tudják visszaadni amit én a könyv alapján elképzeltem.... :)) (kivéve Gyűrűk Ura :) Peter Jackson rulez!)
Ez a HP "lázítás" tényleg lázító.. undorító ez a mennyiségű marketing... Pedig a könyv önmagában is megállná a helyét de persze így lehet az utolsó pennyt is kisajtolni belőle...

Más:
Nekem nagyon teteszett a 7-ik kötet! A befelyezés is sőt még a 19évvel később is....
én örülök hogy a végére írta. Van aki szereti az olvasó képzeletére bízni mi lesz a szereplőkkel, de én szeretem ha az író megmondja szerinte mi lesz. Nekem tetszett nagyon... :B
A magyar és az angol közti különbség még így nem tűnt fel. De szerintem nagyon jó fordítás. Most angolul az elejétől elolvastam az egész sorozatot, és nagyon jó! (és tök hasznos hogy itthon is kézbe veheted a várva várt könyveket angolul kb a külföldi megjelenés napján ha előrendeled :) )

Akinek viszont nem tetszett a Deathly Hallows annak itt egy igényes magyar fanfiction, alternatív 7. résszel Harry Potter és a varázslók háborúja:
[link]

[ Szerkesztve ]

csak szubjektív véleményt írok, nem biztos hogy így is van, csak így gondolom... :) "Az egyetlen baj a semmittevéssel, hogy sohasem tudod mikor végeztél."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.