Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12) ALI_G


ALI_G
veterán

Detto ugyanilyen problémáim vannak néha, főleg az erős hajtásoknál, pl egy ZH-zós hét, vagy maga most a vizsgaidőszak, de mivel kitudom magam mostmár anyira meríteni, hogy legalább anyira fáradt legyek amenyire kell így eltudok aludnk. A gond ott van amikor már átáll a bio ritmus, hogy éjjel sokáig fent vagyunk, akkor ha meg akarjuk változtatni, hogy már éjfélkor lefeküdjünk és azért meglegyen a 8 óra alvás (nekem ez lételem, 6 óra alvással eddig egyszer ment egy hétig, az idén volt, és egy hét után meg vagy 100 kávé után pénteken alapállapotban 111 volt a pulzusom, és akkor megijedtem. rájöttem azért enyit nem ér a dolog)
Na ilyenkor, hogy elaludjunk, el kell menni úszni, futni 10-15 percet, hogy kimerítsük teljesen a szervezetet. Ilyenkor már a kádban képes lennék elaludni, noha a ritmusom szerint 3ig fent lennék. 11kor már úgy alszom, hogy öröm nézni.

Alapvetően én is rosz alvó vagyok, de ennek hátterében a sport hiány is ott van, és nem, nem programozok OS-t álmomban, bármyenyire is szeretném :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.