Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) gghrtz válasza Graphics (#46) üzenetére


gghrtz
őstag

A Jiayu-t kihagytad. Szerintem ők is teljesen korrekt telefonokat gyártanak.

(#52) Graphics válasza gghrtz (#51) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Bocs, igaz :R :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#53) Bembee12


Bembee12
aktív tag

#51 +1

Szeretnék rendelni egy X7S-t, de, mindenhol elfogyott (mini, panda, 1949...)

O+O ennyiért?? :Y
Én csak 350 usd felett láttam. (X7S 230-250 usd)
Nekem is jöhet az a link, ahol ennyibe kerül...

Személyesen már nincs alku *** Az hogy láttál belépve az oldalon, az nem jelenti, hogy üzeneteimet is olvasom *** Android without Root is like donut without sugar, it's tasteless *** Nem szeretek telefonon eladni, írj privátot *** Oneplus 8 Pro*** Viber (ejtsd: Vájber) ***Win10=Spyware, csak az LTSC

(#54) citkar válasza horvathkrisz (#37) üzenetére


citkar
addikt

Azta, a videóból mindent megtudtál, főleg, hogy milyen 4.4-es ROM-mal, amikor csak 4.2-essel láttad, pedig már elérhető és minden téren sokkal jobb lett a visszajelzések alapján, na meg a One Plus One nem 270 hanem 370 USD és még mindig csak egy nyomorult SIM fér bele, így hasznavehetetlen a dual SIM-es célközönségnek.

[ Szerkesztve ]

(#55) Graphics válasza citkar (#54) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hagyd rá... troll üzemmódba van...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#56) trance89 válasza citkar (#54) üzenetére


trance89
őstag

először tájékozódj:
http://oneplus.net/one

[ Szerkesztve ]

(#57) citkar válasza trance89 (#56) üzenetére


citkar
addikt

Akkor, ha 16 gigásat veszel (az Iocean 32 GB-osával szemben), valóban csak kb. 30-40 USD-ral drágább...de, kit érdekel, ha még mindig nem csak drágább, de legalább csak egy SIM-es?:)

(#58) trance89 válasza citkar (#57) üzenetére


trance89
őstag

kinek kell a dual sim? nekem és rajtam kívül a túlnyomó többségnek sem
a 16 gigás N5-el is lazán elvagyok, nem játszásra használom

(#59) Graphics válasza trance89 (#56) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Bocs, de ez egy dual-simes telefon topicja... Nem az egy SIM-es készülékeké... :) így nem mérvadó a két készülék hasonlítgatása max masszív OFF-nak elment az eddigi megnyilvánulás :D

Tudjuk mennyi az ára ... Kíváncsi lennék, tréfástól mindenestül mennyi volt mégis :U

Köszönjük az észrevételed, de nem ide tartozik.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#60) trance89 válasza Graphics (#59) üzenetére


trance89
őstag

pontosan annyi amennyi ki van írva + szállítás

(#61) citkar válasza trance89 (#58) üzenetére


citkar
addikt

Kinek kell a dual sim? Sokaknak, mit gondolsz miért gyártanak ennyit? Csak az üres raktárakat töltik velük?:)

Attól, hogy neked nincs rá igényed másoknak (nagyon is sokaknak, hidd el sokan vannak rajtad kívül a világon) eszükbe sem jutna single SIM-es telót venni.
Ha nem érted ezt meg, kár belebonyolódnod, nem neked csinálják a dual SIM-es készülékeket fogadd el és mivel nem érted a lényegét, talán emiatt építő jellegű hozzászólást nem is tudsz írni. Neked az N5 topik való.

(#62) Graphics válasza trance89 (#60) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Meghívóval, plusz ha nem EU-n belülről jön akkor ÁFA :)

Ugyebár? :U EU-s ára meg ha jól rémlik 269 Euro, ugye? :U

Maradjunk akkor a realitások talaján, és keresd meg légyszíves az 1, azaz 1 SIM-es topicot, mert ez nem az...

Ezt remélem Te is látod ... És remélhetőleg nem kell moderátornak kitakarítania a sok szemetet amit generáltál.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#63) FireFox1996 válasza Graphics (#1) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Köszi a tesztet!

8 meg ide vagy oda... Nekem Asus ZenFone 5-öm van, benne Intel Atom Z2580 dolgozik (Dual-core 2 GHz), az Antutu szerint neki több, mint 23 ezer pontja van...

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#64) norbert1998 válasza FireFox1996 (#63) üzenetére


norbert1998
veterán

és te el is hiszed, amit az antutu mond? tudod, a fogtündér sem létezik.

pl. mióta veri meg az sp a z-t az xperia családon belül értelmezve?

amúgy annak teljesen más az utasításkészlete is, mármint a zenednek. (x86 v.s. ARM)

(#65) Fitzgerald válasza FireFox1996 (#63) üzenetére


Fitzgerald
veterán

AnTuTu nem feltétlenül mérvadó. Nekem Zopo ZP998-am van. Full HD, 2GB ram, szintén MT6592.
Gyári rommal 27000 körül van a score, pár főzött rommal majdnem 29000.
Van olyan, hogy első mérésre 15000-et (!) meg 22000-et mér, utána pedig 29000-et.

Amúgy meg a te cuccodban csak HD felbontású a kijelző, az sem mindegy pl. 3D score-nál.
Én MT6592-vel pl. 5000 és 5500 közötti score-t kapok 3D-re Full HD-ben.

(#66) Graphics válasza Fitzgerald (#65) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az Antutu többszöri egymás utána lefutása után mindig kevesebb pontokat fog adni.

Sokszor függ a telefon melegedésétől is.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#67) zeg válasza trance89 (#58) üzenetére


zeg
senior tag

Errefele céges SIM kártyát használunk 'ingyen' , itt a legkevésbé tech érdeklődésűek is legalább a céges kétkártyás Nokia 'butatelefont' használják(magán+munka), és akadnak sokan, akik 3 kártyás Jiuayu/Oppo/Xiaomi telót is megvennének.., ha lenne. Ilyen egykártyás játéktelefonokkal semmire sem megyünk.. :)

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#68) FireFox1996 válasza norbert1998 (#64) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Nem hiszem, mert nem is az alapján veszem a telót.
Csak azért hoztam fel, hogy valóban nem az Antutu a méradó, ne a magok száma alapján döntsétek!

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#69) norbert1998 válasza FireFox1996 (#68) üzenetére


norbert1998
veterán

pontosan. pl. az én 8 magos amd-m(fx8320) fel sem veszi a versenyt az instel új szériás akármelyik(szinte) négymagosaival. vagy a snapi 400 akármelyik négymagosa az sp két magjával. vagy a te eseted :K

(#70) gghrtz válasza norbert1998 (#69) üzenetére


gghrtz
őstag

Van kulonbseg azert... pl ez energiatakarekos, mert jol skalazodik es cortex a7.

(#71) norbert1998 válasza gghrtz (#70) üzenetére


norbert1998
veterán

természetesen a teljesíítmény volt előtérben :K

(#72) Kampó


Kampó
senior tag

Ezek a kínai csodák mindig örömkönnyeket csalnak a szemembe:) és elönt a vágy irántuk.
Mihamarabb be kel szereznem egyet. AZ egyre bővülő kínálat miatt nehéz lesz a választás:). Gartulálok a 2 készüléhez és a tezsthez is:)

AMD volt AMD van AMD lesz

(#73) dilajoska1


dilajoska1
őstag

Érdekes hogy antutuban a powervr sgx544mp2 3d-re 7500 pontot kap a mali 450mp4 meg max 5600-at ugyanazon a felbontáson pedig a mali 450 erősebb gpu.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#74) norbert1998 válasza dilajoska1 (#73) üzenetére


norbert1998
veterán

Ez is szimbolizálja, mennyire rreleváns az antutu :K

(#75) ak76


ak76
senior tag

Volt az elmúlt 3-4 évben úgy 130-140 telefonom,köztük a kínai vonalról Xiaomi,Huawei,ZTE,Lenovo,és többnyire meg voltam velük elégedve,illetve pontosítok,a Xiaomi/Lenovo párossal nagyon meg voltam elégedve,ellenben 80-90 ezret nem adnék a cikkben szereplő vasért,leginkább azért,mert 90-ért már veszek egy MI3-ast,egy K910-est,vagy akár Lg G2-est,mindhárom mérföldeket ver tesztalanyunkra,az Lg/Xiaomi supportban is,és nagyon nem mindegy hogy ennyiért azért van háttértámogatás,szervíz,vagy bízhatunk a szerencsében,meg a jó szándékban..
Az ajánlott jelző szerintem túlzó,nem rossz cucc ez,csak kb 50-60 lenne a reális ára.

(#76) Graphics válasza ak76 (#75) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Igen ,ezt már aláírom, hogy ez az iOcean, eléggé túlárazott lett..

Igazából a Xiaomi Mi3 árán van az X8-as, ez túlzás szerintem...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#77) ak76 válasza Graphics (#76) üzenetére


ak76
senior tag

Ngyon OFF:
A 660-as tesztedre cirka 2 hónapja várok (meg még sokan mások is...) :D
Vagy kész van,én meg elsiklottam felette? :F

Az X8-ast is elolvastam,permanens mosolyra késztet az N3-as összehasonlítás,kb mint egy 4K-s tévét hasonlítanánk egy Junyoszty-hoz...

[ Szerkesztve ]

(#78) gghrtz válasza Graphics (#76) üzenetére


gghrtz
őstag

Azért elég jó a minősége a telefonnak, és ennél olcsóbban már nehezen tudnák adni. Amit én még reálisnak mondanék az a 250$.

(#79) citkar válasza ak76 (#75) üzenetére


citkar
addikt

300 USD-ról indult, most 270, ami kb. 80 ezer Forint.
Szerintem a dizájn miatt drágább kicsit, mert 60 jó ár lenne, azért jó a minősége a készüléknek, az elülső kamera autofocusa is különleges még, kevésnek van és hát a külső...ez a kis felár.
Akinek bejön annak megérhet ennyit szerintem, de egy MI3 azért érezhetően drágább (és egy SIM-es is).
Árához képest mindig is mondtam, hogy kicsit drágább a hasonló minőségtől (szerintem a külső miatt), de nem annyira, mint sokan gondolják, mert ez is minőségi készülék, jó fogni, nem esik szét (bő másfél éve használom és a mai napig nagyon jó, minőségi érzetet kelt). Általában silányabbakhoz hasonlítják s így találják túlzónak az árát.
Azt sajnálom, hogy eleinte (másfél éve) a GPS-ük gagyi volt, de már jó ideje azokra sem hallani érdemi panaszt, viszont a képernyője már régen is eszméletlen szép volt (árához képest) és egyebekben is (a GPS-t elszámítva) nagyon korrektül össze van rakva, teljesen érdemtelenül említik a gagyik között.

A supportjuk pedig szintén jó, alkatrészeket küldtek postán (valamit ingyen!), drivereket emailen, meg is lepődtem ezen olyan rendesek.

[ Szerkesztve ]

(#80) Baggins86 válasza trance89 (#56) üzenetére


Baggins86
aktív tag

Hát ez frankó meg minden, de honnan szerzek meghívót? Mert ugye tudod, hogy csak meghívóval 300$ és Magyarországra még meghívóval sem küldenek ilyen telefont...

És engem pl. mint sokan másokat érdekel a dual sim, mert nem fogok két telefont magammal hurcolni mindenhova, mert a cégesen folyton elérhetőnek kell lennem és a magánomon is.

[ Szerkesztve ]

(#81) Graphics válasza ak76 (#77) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Föszerkesztö átnézésen van, 1hete adtam le. Remélem a héten kint lesz.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#82) ak76 válasza Baggins86 (#80) üzenetére


ak76
senior tag

Bemész az oneplus topicba és lőn, minden kiderül, segítenek, továbbá minden le van írva részletesen.

(#83) Baggins86 válasza ak76 (#82) üzenetére


Baggins86
aktív tag

És valóban! :R

(#84) TRIvidore válasza norbert1998 (#44) üzenetére


TRIvidore
tag

@norbert1998:
Persze:) Nem akartam bolhára elefánttal lôni, vagy hogy is van ez? :D Így egy AKG 242HD-t dugtam rá(juk). Van itthon egy 712Pro-m is, de azèrt az más ligában focizik. :) Továbbá vesztesègmentes fejhallgató erôsítôt nem használtam. A
Merevlemez kèrdès: persze, alap ha nem ad le elèg áramot nem ismeri fel (ezèrt is irtam a 2.5" hddket, azok között ritkán van külsô tápos, v. kiugroan magas fogyasztàsú), a mèret arra utalt h talàlkoztam már olyannal ebbôl a halmazbol is, h csatlakozásnál nem látta a teljes meghajtot (spec particionálás, 500Gb feletti particiokkal , OTG para...a lehetôsègek száma kb konvergál a vègtelennel.) A teszten belül ezt nem kívántam ecsetelni, de köszönöm azèrt h rákèrdeztèl.
@Kampó: Köszi
@citkar: valoban korrekt az Iocean support, ezt aláírom. Rèszemrôl mèg csak software-es tapasztalatot szereztem velük kapcsolatban, (4.4 frissítès) de minden korrekt volt. Tudom h szomszèdos :) topic de a Xiaomi kapcsàn mit tudtok errôl?
+1: a Doogee "egyedisègèt" a Turbojukra èrtettem pl.

Never say no to...@##%%£...Panda

(#85) Fejvadi válasza trance89 (#40) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Ha már Kina akkor Xiaomi. A MIUI támogatás hétről-hétre frissül.

(#86) Fejvadi válasza Fitzgerald (#49) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Számít az, hogy a Meizu előbb volt a piacon?
A Nokia is előbb volt sok gyártónál és leragadt a Symbia-nál.
Ez a Windows mobil meg nagyon jó a kreatív mentes embereknek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.