Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36) zeoos


zeoos
tag

Igen-igen! Nekem is a cikk elolvasása után rögtön az jutott eszembe, hogy egy olyan dillettáns ember szódiaréját olvasom, akinek fogalma sincs ilyen esetek megoldására, csak valami belső kinyilatkozási kényszerből megszólítja a közérdekűt és még a ok gombra kattintás előtti visszaolvasásnál sem súgta fülébe a jótündér: "ha nem szóltál volna, bölcs maradtál volna".
De tovább megyek: miért feltételes módban történt ez az én hamarabb felmentem volna a lépcsőn, mint a kosatasautó gémje? Miért nem tetted? Jahh, hogy egyszerűbb volt a távolság biztonsáágából katasztrófatúristaként >mosolyalbumot< készíteni?
Kedves szerző: egy olyan embertől aki nemsokára az értelmiség mérnöki szintjét fogod erősíteni a társadalmat, egy kicsit több intelligenciát feltételezne a "halandó".
Én a helyedben nem lennék büszke a publikációmra ... hacsak valójában nem egy biztosító üzletkötője vagy és ezért tetted ezt a förmedvényt.
Magam részéről tisztelem mindazon embereket, akik életüket is veszélyeztetve azon munkálkodnak nap mint nap, hogy a többi ember nyugodtam aludhasson.
Szégyeld magad (de ne kicsit) !!!

[ Szerkesztve ]

"... nem tudtam, hogy lehetetlen (?!) ... ezért megcsináltam (!!!) ..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.