Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) RaZroX


RaZroX
addikt

Ja hogy volt 1. is :DDD
Még az is lehet hogy nevezek :D

This is the way

(#2) qamu74


qamu74
őstag

Lockscreent lehet nevezni,mert úgy komplett a HS :U

(#3) qamu74


qamu74
őstag

Nem akarom a zsűrit kritizálni, de igen ... háttérképek lettek kiválasztva(Fogaskerék,stb..) :Y
Texturás kép nincs is :(((

(#5) pepe091 válasza qamu74 (#3) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Innovatívnak és kreatívnak kell lenni, ezért írtam/tuk, hogy nem kötelező háttérnek használni, de valamelyik képnek meg kell jelennie valamilyen formában a munkán. :)

(#6) bAtt001


bAtt001
addikt

na most így utólag nemtudom van-e rá lehetőség de a háttereket valami más helyre kellene feltölteni a cikkhez szerintem. úgylátom a ph-s képfeltöltő eléggé elrontotta a minőséget, elég ha az szörnyecskés képen megnézzük a madzagot :( valami külső tárolót be kellene iktatni mert ez így nekem nem tetszik

(#7) jegenye77


jegenye77
addikt

Ezek a megadott hátterek nagyon nem tetszenek. Ez így szerintem nem jó. Azt gondoltam lesznek kategóriák de ez a fix képek amiket fel kell használni!
Na mindegy. Ebből én így kimaradok.
Pedig direkt készültem már erre :(

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#8) qamu74 válasza jegenye77 (#7) üzenetére


qamu74
őstag

Egyet értünk!
Én is csak a "statisztika"
javítása miatt neveztem :)

(#9) jegenye77 válasza qamu74 (#8) üzenetére


jegenye77
addikt

Tegnap direkt vásároltam app-okat.
Sajnálom, hogy így lett kitalálva.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#10) pepe091 válasza bAtt001 (#6) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Javítottam. :R

(#7) jegenye77

Ismét hangsúlyozom, hogy nem kötelező háttérnek használni. :)

(#11) jegenye77 válasza pepe091 (#10) üzenetére


jegenye77
addikt

Értem én!
De egy minimal stílusban amit elképzeltem abszolút nem illik bele semmilyen formában.
Azért sok sikert mindenkinek és persze várom a szebbnél szebb alkotásokat!

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#12) qamu74 válasza pepe091 (#10) üzenetére


qamu74
őstag

Most akkor tisztázzuk, milyen hátteret lehet választani!
Szabadon választható, vagy ezek közül kell választani, mert ha szabad a háttér,akkor mással nevezek!

(#13) pepe091 válasza qamu74 (#12) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Mint írtam valamelyik képet muszáj választani, de nem kötelező teljes egészében háttérnek. Csak meg kell jelennie valamilyen formában. Többek között ezért is írtam, hogy türelem, február 15-ig lehet nevezni, nem kell kapkodni, hogy ne legyen az, hogy "inkább ezzel nevezek". Mert ha mindenki ezt csinálja, végképp kavarodás lesz, hogy ki és mivel nevez. :R

(#14) qamu74 válasza pepe091 (#13) üzenetére


qamu74
őstag

Értem akkor én,sajnálattal ,de törlöm a nevezésemet(a te képed az egyetlen ami használható........)
És akkor másik munkával neveznék,ha lehetne......... :R

PL: Batt képe, nem fér ki a két figura a képernyőre ,így értelmetlen azt használni.... :(

[ Szerkesztve ]

(#15) pepe091 válasza qamu74 (#14) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Rendben.

(#16) bAtt001 válasza qamu74 (#14) üzenetére


bAtt001
addikt

nem értelmetlen az, lehet egyenként felhasználni a két figurát, ott a a kék háttér külön azt is lehet használni, ha akarod psben össze is vághatod ahogy akarod, elmoshatod az egészet akkor csak színek lesznek. szerintem kreatívan lehet használni :)

(#17) qamu74 válasza bAtt001 (#16) üzenetére


qamu74
őstag

Lenne a kérdésem.

Hogy most én készítek egy 7*5 hs-t ,de csak 5*2-ben látható az egyik kötelező háttérkép,az is csak 50%-os áttetszőségben és pár részlet ki van vágva.
Így is használható a kép?

(#18) bAtt001 válasza qamu74 (#17) üzenetére


bAtt001
addikt

szerintem amíg a képernyő nagy százalékában látható a kép addig nem probléma. az nem érvényes h bedobjuk egy sarokba a képet hogy rajta legyen a képen mivel feltétel. legalábbis én így gondolom :)

(#19) Alcatraz13


Alcatraz13
tag

Flickr, DeviantArt. Ezek is jók feltöltésre?

"SIGNATURE"

(#20) pepe091 válasza Alcatraz13 (#19) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Jók. :K

(#21) |AP| válasza pepe091 (#10) üzenetére


|AP|
veterán

animoo képe teljes méretben most sem valami jó minőségű... vagy ez már eredetileg is ilyen volt? (nagyon erős a tömörítés)

(#22) pepe091 válasza |AP| (#21) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Most átraktam mindet a minus-ra, ez a max amit ki tudtam hozni belőle. Talán most élesebbek. Köszi, hogy szóltál.

(#23) bok92


bok92
addikt

Ó pedig még anno terveztem, hogy ezen is részt veszek.. Na de nem baj, droidból elég volt az a 3 év. ;] De azért hajrá! ;)

(#24) bAtt001 válasza bok92 (#23) üzenetére


bAtt001
addikt

nevezz nyugodtan, tőlem kapsz minusz pontot garantáltan ;]

(#25) xtevo


xtevo
őstag

Mindenkinek egy nagy kalappal, aki nevez! :R

(#26) 1tigris válasza bAtt001 (#18) üzenetére


1tigris
tag

Már elnézésed kérem de hol is van az leírva hogy a képernyő hány %-án kell megjeleni a megadott képnek?

(#27) bAtt001 válasza 1tigris (#26) üzenetére


bAtt001
addikt

az nincs benne sehol, de ha szigorúan szabályok szerint játszunk akkor 100% ;) háttér az háttérként értendő és nem ikon vagy felugró ablak vagy miegymás. a "meg kell jelenjen az elkészült munkán, valamilyen formában" pedig azt jelenti hogy a kép egy része a háttér vagy a kép egy halmaz effekttel ellátva a háttér. azért mondtam h ha nagy százalékban az adott kép a háttér az még beleférhet :U

(#28) bok92 válasza bAtt001 (#24) üzenetére


bok92
addikt

Na akkor legalább most kapnék... :P

(#29) 1tigris válasza bAtt001 (#27) üzenetére


1tigris
tag

valamint nem kötelező teljes egészében háttérnek használni, de mindenképpen meg kell jelenjen az elkészült munkán, valamilyen formában. idézet a kiírásból! Az-az ikont ként is! :)

(#30) xtevo


xtevo
őstag

Kérdésem lenne, azt értem, hogy csak saját készítésű widget használható fel, de akkor gondolom, az ilyen telepíthető widgetek használata sem engedélyezett? :B

[ Szerkesztve ]

(#31) bAtt001 válasza 1tigris (#29) üzenetére


bAtt001
addikt

felőlem csinálhatsz ikont a háttérből, 1 semmi értelme 2 úgyis ronda lesz. nem magyarázom tovább ha nem akarod megérteni

xtevo ha olyat telepítesz fel amit te csináltál akkor az megfelel más nem. a verseny lényege az lenne hogy ki mit tud kitalálni/megalkotni nem az hogy ki tudja összeszedegetni a legjobb skineket. ikonok más tészta, azt nem fog mindenki magának kreálgatni minden programhoz

(#32) xtevo válasza bAtt001 (#31) üzenetére


xtevo
őstag

Oks, értem. Köszi a választ. :R

(#33) pepe091


pepe091
MODERÁTOR

Még nem késő nevezni! Hajrá!

(#34) pepe091


pepe091
MODERÁTOR

A nevezés február 20. 23.59-ig meghosszabbítva!

(#35) kakukkmarci válasza pepe091 (#34) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Szerintem felesleges...
Nemigen lesz több nevező, volt idő, viszont a korlátozás sok embert eltántorított...

noob... rooter... geek

(#36) pepe091 válasza kakukkmarci (#35) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Mi bízunk benne, hogy még jelentkeznek néhányan. :)

(#37) 1tigris válasza kakukkmarci (#35) üzenetére


1tigris
tag

Nem hiszem hogy olyan nagy korlátozás ez, de ha valakit ez tántorít el..?

(#38) Alcatraz13 válasza pepe091 (#36) üzenetére


Alcatraz13
tag

én jelentkeznék, de ellopták a telóm :O

"SIGNATURE"

(#39) kakukkmarci válasza pepe091 (#36) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Úgy legyen ! :)

noob... rooter... geek

(#40) pepe091


pepe091
MODERÁTOR

A nevezés ezennel lezárult, és egyben kezdetét veszi a közönségszavazás!

A közönségszavazás során mindenki egyszer szavazhat, három pályamunkára. Egy fórumozó összesen 18 pontot oszthat ki a következők szerint:
- az általa legjobbnak tartott pályamunkára 10 pontot,
- a második legjobbra 5 pontot,
- a harmadik legjobbra pedig 3 pontot adhat. (Az összes pontot kötelező kiosztani.)

Az így legtöbb pontot szerzett, a zsűri által nem helyezett, versenyző közönségdíjas érmet nyer az avatarjára, amit a következő versenyig viselhet.

A szavazatokat kizárólag ebben a topikban lehet leadni!

(#41) animoo


animoo
senior tag

Azert a kezdeti hoborges ellenere erkezett par palyamunka:) csak feltalalta mindenki magat a hatterekkel:)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S10 Plus Performance Edition ★ Macbook Air 13,3" – http://www.mycolorscreen.com/animoo ★ "There's so much to explore, I desire much more, there's always something wonderful in new..."

(#42) errrtu


errrtu
aktív tag

pollai:10
kakukkmarci:5
qamu74:3

OnePlus3

(#43) kakukkmarci


kakukkmarci
senior tag

quamu74: 10 pont
zho-lee: 5 pont
pollai: 3 pont

Ha Zoli nem analóg órát rak ki és nem oda, még az első hely is esélyes lett volna neki.
Versenyben voltak még: Zozyk, Maxx71, Mano_01, Adamis.

noob... rooter... geek

(#44) Root Banane


Root Banane
tag

agoka07: 10 pont
pollai: 5 pont
qamu74: 3 pont

(#45) rasurosenpai


rasurosenpai
tag

zozyk: 10
kakukkmarci: 5
pollai: 3

(#46) petipetya


petipetya
nagyúr

1. kakukkmarci 10
2. pollai 5
3. zozyk 3

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#47) vlaho


vlaho
aktív tag

kakukkmarci: 10 pont
zho-lee: 5 pont
zozyk: 3 pont

Mindenki jó valamire.....ha másra nem,hát elrettentő példának

(#48) Noddy


Noddy
senior tag

jegenye77: 10 pont
pollai: 5 pont
zho-lee: 3 pont

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#49) gzbotii


gzbotii
veterán

jegenye77: 10 pont

agoka07: 5 pont

szezso15: 3 pont

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#50) HuMarc


HuMarc
addikt

qamu74: 10 pont
pollai: 5 pont
szezso15: 3 pont

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.