Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#173) priti válasza bambano (#172) üzenetére


priti
addikt

Át lehet írni végülis hálókari driver-ben is a mac címet, egyszer kipróbálom mit művel a DHCP-vel ha az egyik online és benyomok mellé mégegyet ugyanazzal a mac címmel, még sosem próbáltam ki, vagy összefossa magát abban a pillanatban mindkét kapcsolat vagy kioszt a másodiknak a DHCP egy másik IP-címet, bár az tűnik logikusnak, hogy ugyanazt az IP-t kapja ugyanaz a mac és összeakad azonnal, de egyszer kipróbálom. Mondjuk tökmindegy, az se jó a szolgáltatónak ha a hálózata omlik össze és ellepi őket a hibabejelentés. Valahogy használták az amcsik azt a hekkelt modemet tartósan, de arról nem szólt a cikk, hogy hogy, csak annyi volt benne, hogy át lehetett írni a meket. Lehet hogy fizikailag nem ugyanarra a DHCP-re kerültek ugyanazzal a mekkel (valszeg ez történt) viszont csatlakozni tudtak a hálózathoz. Igazából nem látom át, mert az én kábelmodememet hiába dugom föl ugye máshol nem megy, csak az én címemen ergó ezt a meket aztán írkálhatja más, a telefonos DSL biztos más történet, vagy nemtom, nem ismerem ezeket a modemeket, majd ha kell utánanézek hogy van ez. :DDD

Hardverlesen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.