Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) gtamate2


gtamate2
veterán

Jó kis írás :), jót nevettem rajta, több ilyet! :D:D

*Sn0w

(#102) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Srácok!
Nagyon szépen köszönöm a sok pozitív hozzászólást!
ÉS mivel látom van rá igény, Megcsinálom a tesztet több anyaggal is, tehát mézzel, zsírral, külömböző krémekkel, sütő lekvárral, meg hasonló elvetemült dolgokkal, ráadásul egy 24órás terhelést fogok rá ereszteni majd a gépre!
Gyorsan fog majd haladni a teszt, mert a dual procis gépemmel fogom csinálni!
De az már szigorúan ennek az írásnak a folytatásában lesz! :R :R

(#103) _az


_az
senior tag

jó de a cukros lekvár szmötyi idővel nem szárad be????????

nem kened elég jól fel, aztán odakozmál a lityó, asszem azt a gépet sem viszed már garis szervízbe :DDD

szilikonpasztában sztem az a pláne hogy ha jó minőségű akkor évek múlva is képlékeny...

[ Szerkesztve ]

az

(#104) _az válasza Matthu (#95) üzenetére


_az
senior tag

asszem ez végülis megválaszolja a kérdésem :D

az

(#105) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Hát ez nagyon komoly olvasás közbe visítottam a röhögéstől! :D :C

(#106) KilgoreTrout válasza bacsis (#102) üzenetére


KilgoreTrout
senior tag

Ha tudsz angolul, és esetleg képekkel/videóval dokumentálnád az egészet, egy "hétköznapi anyagok hűtőpaszta helyett" bloggal elég rendes látogatószámot össze tudnál szedni!
Szerintem érdemes lenne megpróbálnod. Egy ilyen kikerül a digg-re, és kapásból jön pár(tíz) ezer ember....

Sok sikert!

[ Szerkesztve ]

(#107) Romeo23


Romeo23
tag

:) Ez király! Én régen paszta hiányában egy szúnyogcsípésre ajánlott hűtő hatású bőrkenőccsel kentem be a 486DX2 80-as CPU-mat, jól is hűtött, amíg el nem folyt... :)

Project Torque nickem: PeArp80

(#108) DZs


DZs
senior tag

Nem olyan hülyeség a lekvár. Én már hallottam olyan tanácsot festő-mázolótól, hogy egy darab leesett fürdőszobai csempét elég lekvárral visszaragasztani.

Nekem két kérdésem lenne: melyik gyártó szeder lekvárját használtad és mik a tartós tapasztalatok?

(#109) bacsis válasza DZs (#108) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

tartós tapasztalat még nincs, majd következő tesztbe egy 24órás strapával fogom megnézni mit bír a lekvár :C

(#110) D1Rect


D1Rect
félisten

:R
Megyek eszek egy szelet hőpasztás kenyeret.(tesztelem az anyagok felcserélhetőségét)

Ps.:egy angol fordításnak lehet hogy tényleg komoly visszhangja lenne.

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#111) spirit007 válasza bacsis (#109) üzenetére


spirit007
senior tag

Esetleg azt is melyik a legtuningosabb lekvár !
...víz lekvár , gáz lekvár, folyékony-nitrogén-lekvár :DDD

(#112) localhost


localhost
Közösségépítő

Erről az egész lekvározásról eszembe jutott a jobb sorsra érdemes néhai ALAPLAP magazin egyik PC-papír nevű melléklete, amin viccből egy olvasói levére az alábbi vélt választ adta:

- Hogyan tegyem tönkre gyorsan és hatékonyan a számítógépemet?
- A számítógépház valamennyi létező nyílásán kisebb-nagyobb alufóliadarabok bedugdosása rövid időn belül meghozza a kívánt eredményt.

De a lekvár jobb, mert az legalább ehető.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#113) Rive válasza bacsis (#102) üzenetére


Rive
veterán

Gyorsan fog majd haladni a teszt, mert a dual procis gépemmel fogom csinálni!
Gondolom egyik procc ilyen, másik másmilyen trutyival. De hogyan biztosítod, hogy egyforma, teljes terhelés jusson a két procira?

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#114) bacsis válasza Rive (#113) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Igyvan egyik procra ilyen másikra olyan...
a terhelést egyformán az everst beépített tesztjére bízom, az mind a 2magot 100%osan hajtja...

(#115) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Gratulálok! :C
Egyszer talán én is kipróbálom, de valamit még elfelejtettél leírni. Házi vagy bolti lekvár volt és ha bolti, akkor a gagyi vagy a minőségi fajtából?

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#116) zlin


zlin
tag

Hát ez g@cijó :DD
Én még meg is hirdetném ph-n a QX9750 alatt perzselődött unique lekvár eladó, mg-ja 1850 FT :C

"Nancy baba, kapok egy kis sört ?"

(#117) Supra válasza localhost (#112) üzenetére


Supra
tag

Hmm... szerintem akkor mégis inkább alufecni, mert közben akkor megehetem a lekvárt! :DD

CSillagkapu rajongók ide -> www.SG-1.hu

(#118) Tim82


Tim82
nagyúr

Lehet kapni sütésálló lekvárt is. ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#119) bacsis válasza JetiRulez (#115) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

A hozzászólások közt írtam még valamerre, hogy a barack az házi a feketeszeder pedig bolti lekvár :K

(#120) szab.tam


szab.tam
nagyúr

szerintem a szeder nem is a legjobb. mivel a kis magocskák szemcsékként működnek, így nem lesz eléggé egyenletes a felületek érintkezése. a barack szerintem jobb.
ott is kérdés, hogy hámozott-e, vagy csak a gyümölcs húsa van benne. az sem mindegy ám! :U :D

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#121) sasfácán válasza bacsis (#102) üzenetére


sasfácán
csendes tag

Vazelint az új tesztbe! :DD

terabyte terahertz | terraformálás terrakotta

(#122) JetiRulez válasza bacsis (#119) üzenetére


JetiRulez
őstag

Ja igen, már látom. Thx. Kíváncsi vagyok a 24 órás tesztre is. :)

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#123) bacsis válasza sasfácán (#121) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

meglátom mit tehetek az érdekedbe szerzek vazelint :DDD !

Igyekszem akkor a kibővített folytatását megcsinálni a tesztnek, dee egy kicsit várni kell, ahogy jönnek az új ötletek úgy tolódik a teszt elkészítése, mert ahogy emlytettem 24óra alatt csak 2 anyagot tudok tesztelni!
Remélem ki tudjátok várni addig is ezt a kévés időt :C

(#124) juhi07


juhi07
senior tag

Nagyon jo lett :) :D

AMD X2 5000 BLACK EDITION |AC Freezer64 Pro | 2 x 1GB DDR800 KINGMAX |GIGABYTE HD4850 512MB| MSI K9N SLI | 250GB SATA2 16MB Buffer | Hitachi 1 TB Winchester | 400W Chieftec | Samsung SyncMaster 940nw (19'' TFT)

(#125) Furky válasza bacsis (#123) üzenetére


Furky
őstag

A fogkrémet el ne felejtsd, de ne olyant, amilyen pl a signal micro-granulates-es, mert abban nagyobb valamik is vannak :)) Páran már említették előttem ezt az anyagot is.
Mellesleg a fogkrém sokmindenre jó a fogmosáson kívül, régen pl posztereket azzal könnyen lehetett a falraragasztani, meg gondolom most is, de már kinőttünk ezekből a dolgokból...

(#126) sasfácán válasza bacsis (#123) üzenetére


sasfácán
csendes tag

Köszi. :)

Amúgy nem is biztos, hogy a lekvárban lévő víz ami igazán számít, hanem inkább a zselatin. Leolvastam kedvenc bóti eperlekvárom (d'arbo) címkéjét, azt írják zselésítőanyag: pektin. Nem tudom ilyet honnét lehetne szerezni, de kipróbálhatnál házilag is előállítható zselés anyagokat, pl. kocsonyát. :DDD Bár asszem a hagyományos "körmös" kocsonya olvadáspontja elég alacsony, szerintem még 50 fok sincs, vagy még kevesebb.

terabyte terahertz | terraformálás terrakotta

(#127) sasfácán válasza bacsis (#123) üzenetére


sasfácán
csendes tag

Eszembe jutott még valami: gyanta. De azzal nagyon gyorsan dolgozzál, mert néhány millió év alatt borostyánná válik, és nem fogod tudni leszedni a hűtőt!! :D

terabyte terahertz | terraformálás terrakotta

(#128) bacsis válasza Furky (#125) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

meg lesz mindenképp a fogkrém is!
És majd egy csomó fényképet is fogok csinálni! :DD

(#129) cizoe


cizoe
őstag

:DDD

(#130) szab.tam válasza cizoe (#129) üzenetére


szab.tam
nagyúr

sokat dolgoztál rajta? :D

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#131) kavicssli válasza cizoe (#129) üzenetére


kavicssli
addikt

:C :Y

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#132) cizoe válasza szab.tam (#130) üzenetére


cizoe
őstag

rengeteget hallod... :DDD

CM hyperszeder powa' :D

[ Szerkesztve ]

(#133) szállitó


szállitó
senior tag

azért én megnézném azt a lekvárt úgy két hét múlva.amikor csak a szárazanyag tartalma mardt meg mennyi a "hűtése"

(#134) heihachi


heihachi
addikt

:C Brutál.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#135) ELP2


ELP2
csendes tag

Nem jöttetek rá?
Pedig egyszerű.
A fekete szedernek sokkal magasabb a vas-tartalma!

(talán vérrel is meg kéne próbálni?)

(#136) shtml válasza cizoe (#129) üzenetére


shtml
őstag

Szuuuuperrrrrrrr!

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#137) t-shirt


t-shirt
veterán

Gart a teszthez :)

[ Szerkesztve ]

(#138) lúzer válasza t-shirt (#137) üzenetére


lúzer
veterán

nvidia vs ati-amd párbajhoz hasonló nagyatádi-kiskőrösi lekvárharc lesz?

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#139) kopy33 válasza bacsis (#1) üzenetére


kopy33
tag

Szerintem menj el egy orvoshoz ezen még lehet segíteni :DDD

Tel:70négy57251négy

(#140) trassher válasza bacsis (#1) üzenetére


trassher
addikt

Tesco gazaságos irodai pc-kbe jó megoldás lehet :)) . Jó látni hogy vannak még sárgalapos emberkék :P

Redmi Note 7

(#141) kts88


kts88
senior tag

Először azt hittem, hogy rosszul látok. De a szemem jó, bizony ezt nem gondoltam volna. Mostantól jöhet a lekvártunig :DDD, kukába a hővezető pasztával. Amúgy nagyszerű cikk :R :R , remélem még lesz hasonló.

(#142) bacsis válasza kts88 (#141) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

hooogy ne lenne hasonló, figyeld majd a folytatást! :DD

(#143) Stiky válasza bacsis (#142) üzenetére


Stiky
senior tag

Nagyon ottvan!! Minnél hamarabb várom a folytatást!! :DDD
Próbáld ki minnél több anyaggal :C

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#144) Flashy válasza szállitó (#133) üzenetére


Flashy
veterán

jó de milyen sokáig elég egy üvegnyi, ne kötözködj már :D

(#145) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Jövő héten valamikor elkezdem tesztelni a feldobott termékeket, itt a fórumban folyamatosan írom, hogy állok a tesztel, így nyomon tudjátok követni, hogy kb mikor fog elkészülni, illetve jöhetnek továbbra is folyamatosan az ötletek még, hogy mit kenjek még a procira :K

(#146) Furky válasza bacsis (#145) üzenetére


Furky
őstag

Jajj nehogy itt a fórumban leírd, hogy éppen hol tartasz, legyen inkább meglepetés a következő cikkben:) Esetleg csak apró morzsákat ;)

(#147) Sleed


Sleed
aktív tag

Amúgy jó illata van a perzselt lekvárnak? :D
nem tudnám úgy használni a gépet,hogy folyamatosan korog a gyomrom és összecsordul a számban a nyál :D jó kis teszt,grat

(#148) bacsis válasza Sleed (#147) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Örülök, hogy tetszett az írás :R
Amúgy ha készül majd a 2. része a tesztnek, itt a fórumban semmi konkrétum nem lesz, csak hogy épp hol tart a teszt s hogy kb mennyi idő múlva készül el az egész, szóval majd lehet izgulni :C

(#149) sNORh


sNORh
addikt

nalol :D
sé mégis kerel.. :DD

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#150) Esmein


Esmein
nagyúr

Lemaradtam... mivan? ez komoly?:D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.