Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szmörlock007


szmörlock007
aktív tag

Üdv:)
Hatalmas pacsi az írásért, grat :C :R :D
Régebben hallottam már a játékról de azt nem gondoltam, hogy ennyire brutál látványt dobnak össze a finn srácok. És köszi a technikai elemzést, örömteli volt olvasni :)

(#2) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Köszi a tech hátteret a játékról. Sajnáltam hogy nem jelent meg tavaly végül, de jó lesz szerintem nagyon.

Live-Die-Respawn

(#3) Chaser


Chaser
titán

ha ezt ketten összehozták akkor elég gyászos a nagyok mutatványa:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#4) huskydog17 válasza szmörlock007 (#1) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Köszi szépen!

Amúgy a hivatalos oldalon és az IndieGogo oldalon jóval több információ található, én csak néhány érdekességet hoztam fel, jóval mélyebb technikai mélyvíz is található a játék oldalán blogok formájában.

#2: Számomra ez az idei év egyik legjobban várt játéka!

#3: Már évek óta egy rossz vicc, amit a "AAA"-nak csúfolt nagy pénzéhes kiadók csinálnak. Azoknál a profitmaximalizálás a cél, semmi más nem számít náluk, a minőség pláne nem és mivel sajnos a játékosok többsége igénytelen, így a nagy pénzes kiadók rendkívül kevés pénzt költenek a technológiára, a büdzsé nagy része általában ott a marketingre megy, hogy az első hónapban minél több példányt el tudjanak adni, nem számít milyen fos minőségben. A független stúdiók viszont fordítva működnek: náluk a minőség mindenek felett áll, hiszen kevésbé ismert a nevük, így minden egyes játékos (vásárló) fontos.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.