Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:45

LOGOUT.hu

Huawei P30 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1601) kokler146


kokler146
tag

Sziasztok tegnap óta P30 Pro tulajdonosa lettem oneplus 6T váltott bö 1 nap után csak pozitívan tudok nyilatkozni róla! Kérdésem az lenne végig olvastam a hozzászólásokat jó fólia kéne a kijelzőre ki mit használ ill ajánl ,olvastam írta valaki speedshopban vette ajánlotta 2ezeért de sajnos nincs raktáron minél hamarabb kéne rá utálom így használni a telót előre is köszi

(#1602) eversman válasza kokler146 (#1601) üzenetére


eversman
tag

Eléggé hiánycikk szerintem még a fólia, elég sok boltot felhívtam, de sehol sem volt, és ahogy mondtad most már a speedshop-ban sincs. Nekem ott tették fel az UV fóliát, a jobb szélen teljes hosszában egy hét alatt kb 1mm-t felvált (vsz felnyomta a tok), de nem befolyásol egyenlőre semmit. Remélem lassan lesz nagyobb választék, aztán akkor jobban lehet variálni,

(#1603) Maffia91 válasza Black_Raven (#1580) üzenetére


Maffia91
aktív tag

Köszönöm a válaszod!!

Honor Magic 5 Pro, Huawei P30, Xiaomi MI A1, OnePlus One

(#1604) x_o_n válasza Prodidzsáj (#1599) üzenetére


x_o_n
veterán

Akkor ott más a gond...

(#1605) vlesi69 válasza eversman (#1602) üzenetére


vlesi69
senior tag

Ajánlottam volna üzleteket, de megnéztem és egyiknél sincs. Nekem is az a első tok és fólia. A Tokshop és az Ecell ajánlom, nézi kell hátha lesz előbb utóbb.

(#1606) Prodidzsáj válasza x_o_n (#1604) üzenetére


Prodidzsáj
tag

Teszteltem a hangszórót a HiCare ben az nem mutat hardveres problémát, hívásoknál is jó a hangerő.
Fiam xaomi mix 2 telefonja hangosabban játszik le youtube videót teljes hangerőn.

[ Szerkesztve ]

(#1607) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Nekem P30-on volt fólia gyárilag, pro-n nincsen? Ok tudom lehet nem a legjobb(nekem elég) , de cseréig kibírja....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#1608) sfdrakex válasza Quqesz (#1607) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Nincs. Legalább is Telenornál nem volt rajta.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#1609) Ixion77 válasza sfdrakex (#1608) üzenetére


Ixion77
őstag

Huawei boltoson sincs

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#1610) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Az érdekes.....nekem ott fityegett a sarokban a kis piros fül, hogy huzzam le a takarófóliát a védőfóliáról....ezen kívül még ugye bele volt csomagolva a körbevevős fóliába. Lehet a sík kijelző miatt(amire ugye könnyebb feltenni) mi szerencsésebbek vagyunk?!?!(P30)

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#1611) T0rnad0 válasza Quqesz (#1610) üzenetére


T0rnad0
addikt

Sajnos P30 Pro nem kapott gyárilag fóliát. A Samsung S10+ on meg pl van, nem is a vékonyabbik fajta...

Z Fold 4

(#1612) Quqesz válasza T0rnad0 (#1611) üzenetére


Quqesz
nagyúr

He? Akkor jól kibabráltak velünk a gyártók.... :B

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#1613) eversman válasza vlesi69 (#1605) üzenetére


eversman
tag

Előbb utóbb biztos lesz, csak még elég új a dolog. Ne kövezzetek meg érte, de valami olyan megoldás nem létezik, mint az iGlass? Kollégák szifonjain az van, elég strapabíró, nem is válik fel. Teljesen ki lennék békülve valami hasonlóval. :))

(#1614) eversman válasza Quqesz (#1612) üzenetére


eversman
tag

Nekem a P10 Plus-on a gyári volt fenn világ életében, meg még most is, az ég világon semmi baja nem volt. Sajnálom, hogy itt elmaradt...

(#1615) bébi67


bébi67
aktív tag

A Média Markt-ban tetettem rá clearplex fóliát. ( 6000 Ft)

(#1616) petya2012 válasza bébi67 (#1615) üzenetére


petya2012
őstag

hali

mióta van rajta?nem jön fel?stb
ujjlenyomatolvasó érzékel rendesen?
elég borsos ár azért kérdem

(#1617) droti25

Pró-m van nekem olyan 5 %-ot merül éjszaka

[ Szerkesztve ]

(#1617) droti25 válasza petya2012 (#1616) üzenetére


droti25
őstag

Huawei P30
Mennyire normális egy 8-9% éjszakai merülés úgy hogy semmi nincs korlátozva, AOD 22:00tól 05:30-ig kikapcsolva?

(#1618) 7Heads Drago válasza droti25 (#1617) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Az tutti sok.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#1619) sfdrakex válasza droti25 (#1617) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Látatlanban soknak gondolom, de jó lenne tudni milyen appok futnak.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#1620) bébi67 válasza petya2012 (#1616) üzenetére


bébi67
aktív tag

Működést nem befolyásolja. Eddig nem jött fel sehol. Annak aki felrakta szintén ívelt kijelzős a telója, azt mondta, hogy a barátnője le akarta szedni róla, de megkezdeni sem bírta. Tokkal használom, nem nyomta fel. Szintén pro. Kikapcsolva a kijelzőt, oldalról belenézve van egy narancsbőr hatása, de bekapcsolt kijelzőnél nem látszik. Ilyen volt a mate 10 pro telómon is.

(#1621) 7Heads Drago válasza kchris78 (#1567) üzenetére


7Heads Drago
veterán

De ha sz@r, akkor miért vagy itt? Fakír vagy , vagy mazochista? Nem értem komolyan.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#1622) F-ECT$ válasza droti25 (#1617) üzenetére


F-ECT$
titán

Óránként 1% nem vészes, főleg ha sok appod van, ami szinkronizálgathat a háttérben.

Dive ever, work never.

(#1623) droti25 válasza F-ECT$ (#1622) üzenetére


droti25
őstag

Köszi az infókat.
Még sztem az aksi sem állt be teljesen.

(#1624) tibcsi0407 válasza kokler146 (#1601) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nálam a Media Markt-os Clearplex fólia van rajta, amit ott raknak rá 6 ezer Forintért.

https://utdetailing.hu/

(#1625) hajasmackó


hajasmackó
csendes újonc

Sziasztok!

Én is becsatlakozok a klubba az első Huawei mobilommal ami végül a P30 Pro lett.
MM-ben vásároltam, auróra kék színben, itt rakattam fel én is a tok barát fóliájukat, amivel meg vagyok elégedve. 6/128 GB + Nano SD
Az első alkalommal még Sim nélkül lett bekapcsolva, de egyből fel is dobta a 124-es végű frissítést, nem tudom ez számít(ott) e. Egyébként Vodafone kártyával használom.
Az óra is szuper, egyedül a magyar nyelvet hiányolom.


(#1626) sfdrakex válasza hajasmackó (#1625) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Hol nincs magyar nyelv?

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#1627) ferrari0819 válasza hajasmackó (#1625) üzenetére


ferrari0819
tag

Hamarosan érkezik a magyar nyelv az órára.

(#1628) x_o_n válasza tibcsi0407 (#1624) üzenetére


x_o_n
veterán

És az a jobb vagy a kicsit drágább szintén mediamarkt ( +kb 1800ft)CELLULAR LINE CAPSULE üveg " lap".

(#1629) hajasmackó válasza sfdrakex (#1626) üzenetére


hajasmackó
csendes újonc

Az órán nincs magyar nyelv.

(#1627) ferrari0819 Jó hír, hogy nemsokára lesz :) Köszönöm

(#1630) tibcsi0407 válasza x_o_n (#1628) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Azt nem ismerem. Viszont ezzel nagyon elégedett vagyok. Nem zavaró az, hogy kitakarja a széleket, vagy levegős, vagy hasonló idegesítő sz*rságok. Tokkal kompatibilis, nem kell attól paráznom, hogy felnyomja, mert olyan méretűre vágják, hogy jó legyen.
Tetszik.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#1631) bébi67


bébi67
aktív tag

Be akartam linkelni egy cikket a clearplex fóliáról, de nem jött össze. :D

[ Szerkesztve ]

(#1632) tibcsi0407 válasza bébi67 (#1631) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ezt?

https://utdetailing.hu/

(#1633) bébi67 válasza tibcsi0407 (#1632) üzenetére


bébi67
aktív tag

Azt. :DD

(#1634) KoNZoLik@ válasza droti25 (#1617) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Ez Huawei betegség sajnos, majdnem mindegyik ennyit merül :(
Mate20Pro használok és az ottani topikban is futottam ezzel jó pár karikát, de senki nem tudott erre normális magyarázatot🤔
Ilyeneket mondtak, hogy repcsi módba kell tenni éjszakára meg hasonlók!
Eddig egyik telefonom sem merült 1-2%-nál többet éjszaka, és semmit sem kellett be illetve ki kapcsolni hozzá! Ezt leszámítva teljesen elégedett vagyok a mai napig a készülékkel, de ez engem is zavar azóta is😣 Teljesen indokolatlan ez a merülés, főleg, hogy semmit sem ír ami merítené ennyire, az aksi infónál!

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 821 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1635) 2ofthem


2ofthem
aktív tag

Eddig milyen telefonjaid voltak? Nekem Samsung, Alma ugyanígy merült este, nem érzékelek különbséget köztük ebben a tekintetben.

(#1636) KoNZoLik@ válasza 2ofthem (#1635) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Nekem minden volt már🤣
De egyik sem merült 10%-ot egy éjszaka alatt! Az rengeteg...

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 821 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1637) droti25 válasza KoNZoLik@ (#1636) üzenetére


droti25
őstag

Sztem is max 4-5% lenne az elfogadható a 8 óra alatti 10%-os merüléssel szemben.
Ha így nézzük egy 24 óra alatt ha hozzá sem nyúlok akkor 30%-ot merül. Ez azért gáz!

(#1638) F-ECT$ válasza KoNZoLik@ (#1636) üzenetére


F-ECT$
titán

Éjjel óránként 0.5% már jónak mondható (átlagosan 8 órányi alvással számolva ez 4%-ot jelent), de szerintem az óránként 1% is elfogadható, olyan 1.5-2% körül kezdenék el gyanakodni, hogy valami nem az igazi.

Nekem talán az LG G2-m merült csak 2-3%-ot egy éjjel alatt, a Samsungjaim olyan 5-8% körül merültek / merülnek.

Az appokon túl a rossz térerő is lehet ludas a nagyobb fogyasztásban.

Dive ever, work never.

(#1639) KoNZoLik@ válasza F-ECT$ (#1638) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Nem tudom mi a ludas, de nekem pl a Samu S8+volt, hogy feltöltöttem este 100%-ra és reggel ugyan úgy 100-on volt, LG G6 szintén👍 De mondhatnám bármelyik telefonomat volt egy jó pár az évek alatt, de egyik sem merült nem, hogy ennyit de a felét sem egy éjszaka!

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 821 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1640) 2ofthem válasza KoNZoLik@ (#1639) üzenetére


2ofthem
aktív tag

Nem szinkronizált egyik sem?

(#1641) KoNZoLik@ válasza 2ofthem (#1640) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Nem mivel legalább éjszaka azért kikapcsolom a wifit😀

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 821 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1642) 2ofthem válasza KoNZoLik@ (#1641) üzenetére


2ofthem
aktív tag

Hát akkor nem is csoda hogy nem merül, ha nem csinál semmit :D

(#1643) KoNZoLik@ válasza 2ofthem (#1642) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Igen de a Huawei telefonok igen, és ha vissza olvasnál egy kicsit akkor láthatnád, hogy most ezekről van szó🤣 Ugyan így ki van kapcsolva és még is 10%-ot merül az enyém is Mate20Pro és ez elmondható az összes Huaweiről sajnos!

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 821 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1644) x_o_n válasza KoNZoLik@ (#1643) üzenetére


x_o_n
veterán

Nekem pld nem Merül éjszaka a p20pro semmit ha inaktivak a hálózati kapcsolatok. Ha aktív akkor 4-5%

(#1645) F-ECT$ válasza KoNZoLik@ (#1639) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem is volt LG-m (G2), és annál észrevettem, hogy a 100 -> 99% sokkal lassabban történt, mint az utána következő % csökkenések. Konkréten kb 15 percig neteztem mire lement 99%-ra, utána viszont 3-4 percenként esett ismét 1%-okat.

Viszont kikapcsolt wifivel (az adatkapcsolat is ki van kapcsolva?) már tényleg picit sok a 10%.

Dive ever, work never.

(#1646) 2ofthem válasza KoNZoLik@ (#1643) üzenetére


2ofthem
aktív tag

Tudom hogy miről van szó, olvastam végig, amire írtam is hogy nekem az alma és a samsung is merült rendesen este, ugyanúgy mint a huawei, bekapcsolt szinkronizálással. Kikapcsolt szinkronizálással fogalmam sincs miként viselkednek, mert én nem úgy használom őket. De tegyük fel hogy merül 10%-ot este kikapcsolt szinkronizálás mellett is. Felkelsz. Iszol egy kávét, vagy fogat mosol, esetleg mindkettő, mindegy. Azalatt azt a 10%-ot vígan vissza tölti neked.

(#1647) KoNZoLik@ válasza 2ofthem (#1646) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Tudom és tisztában vagyok a töltéssel és itt nem is ez a lényeg, hanem a miért???

F-ECT$-igen minden ki van kapcsolva...és igen ha bármelyik telefont normálisan feltölti az ember 100%-ra akkor onnan valóban az első pár % valahogy sokkal lassabban megy le👍 Nem csak a G2😀

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 821 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1648) sirály69


sirály69
őstag

A lépésszámlálást, hogy lehet kikapcsolni a telefonon?
Az órán(Watch GT) működni kellene továbbra is...

Szerver Hosting Debrecenben

(#1649) 2ofthem válasza KoNZoLik@ (#1647) üzenetére


2ofthem
aktív tag

Biztos van olyan háttérfolyamat amibe nem piszkálhatsz bele. Kapcsold ki, és kapcsold be reggel, akkor gondolom nem fog merülni.

(#1650) KoNZoLik@ válasza 2ofthem (#1649) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Ennyi ez is egy opció, de sajnos éjszakára nem kapcsolhatom ki!

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 821 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.