Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) HawerKing válasza ghiottone (#100) üzenetére


HawerKing
őstag

Jaja hamarabb kerdeztem mint olvastam volna picit vissza :D
Am nemis bajnszerintem mert nagyon jol mukodik a tab, bar kicsit a multitask gyengus, ugye a ram is keves de az elozo telomban is 1gb volt s az siman ment ugyan ezekkel a megnyitott appokkal bezaras nelkul. A T1 pl ha jatszok s kilepek a facebookra akkor visszalepeskor sajnos ujrainditja a jatekot :( lehet mert tabon ugyan az a game tobb ramot zabal?

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#102) ghiottone válasza HawerKing (#101) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Aha, a ram felhasználása más lehet az 1GB miatt is alapból bezárhatja, hogy ne érezd az éppen futtatott appnál a lassulást, de inkább agresszívabb a memóriakezelése ami lehet az EMUI 2.3-as rendszer miatt is.
Amúgy az 5.1 max az újabb, dizájnosabb rendszerfelületet és újabb EMUI verziót jelentene. Én ezzel ebben a formában bőven megvagyok elégedve - youtube + offline videók, levelezés, chrome + facebookra jó, játszani pedig nem nagyon van időm. :N

[ Szerkesztve ]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#103) HawerKing válasza ghiottone (#102) üzenetére


HawerKing
őstag

Ja ja egyet ertek :) nagyon rendben van a cucc s az uzemido valami csodalato.

Amugy jol futnak a jatekok is rajta, en rengeteget tolom az Order & Chaos 2őt ami 2gb os jatek s elegge a legszebbek kozott van , megyen kivaloan max grafikan

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#104) Totis


Totis
aktív tag

Sziasztok!

Nekem is megjött a tab. Szerintem nagyon jó a fogása. A fiam már le is nyúlta. Vettem neki pár játékot rá. Youtube-ra tökéletes illetve filmekre.
Egy jó sleeve tokot szeretnék majd rá venni meg fóliát.
került bele egy 16GB-s uSD amire mennek majd a zenék meg a filmek. Illetve van egy T-s mobil-Internet-em.
Szerintem ennyiért nagyon jó vétel. Kicsit szokni kell a felületet (az ömlesztett ikon halmazt).

ASUS 1015BX, Nexus 7 (2nd), Nokia Lumia 735, Nintendo Wii, Netgear Stora

(#105) ghiottone válasza Totis (#104) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Én felraktam egy Nova Launcher-t a megszokott felület miatt, beállítottam alap főoldalnak és már meg is oldódott a problema.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#106) Totis válasza ghiottone (#105) üzenetére


Totis
aktív tag

Kösz! Asszem felrakom a Lollipop Launcher-t. Nekem ez vált be a régi tab-on.

ASUS 1015BX, Nexus 7 (2nd), Nokia Lumia 735, Nintendo Wii, Netgear Stora

(#107) atosan


atosan
addikt

Sziasztok,
Megjött ma a tabi, mielőtt belakom mindig szoftverfrissítéssel kezdem, nem talált semmit. Nálatok mi a szoftver verzió és a többi?

Maine coon

(#108) KamuMazsola válasza atosan (#107) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Nekem ez a harmadik huawei készülékem. Főverzió sosem frissült, legfeljebb egy-két javítás.

Üdv.: KamuMazsola

(#109) ghiottone válasza atosan (#107) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Pár hsz-el feljebb írtam, hogy a Huawei válasza alapján nem lesz 5.0, 5.1, 6.0 -hiaba bírná is el a hardver :(
EMUI 2.3 és Android 4.4.4. - ezen fog maradni.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#110) atosan válasza ghiottone (#109) üzenetére


atosan
addikt

Igen, azokat olvastam, nem főverzió frissítés gondoltam, inkább hibajavítás szerűekre.
Ebben a tabiban van vendégmód?

Maine coon

(#111) B.Gaboo


B.Gaboo
tag

ár-érték arány arányban verhetetlen, pár napja én is ezt nyúzom. kicsit zavaró az 1giga ram, meg az öregedő oprendszer, de ennyiért ez van, így is jó vétel.

rootolni sikerült már valakinek? reméljük főznek rá valami frissebb romot a hozzáértők.

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

(#112) bohoc71 válasza B.Gaboo (#111) üzenetére


bohoc71
aktív tag

Root:[link] Letölt,telepít a tab-ra, és kész. Statusbart lehet szinezni? Gravitybox sajnos rendszerösszeomlást okoz:-(

Meghajlás...Puszi...Taps....

(#113) Alebaba válasza Imre921 (#75) üzenetére


Alebaba
újonc

Hello!
szeretnék kérdezni hozzáértőtől (merthogy én egyáltalán nem vagyok az), hogy a 8 éves kisfiamnak egy Huawei MediaPad T1 8.0 LTE tabletet szeretnék venni. Ő főként játékra használná, autóverseny, némi lövöldözős. Mennyire javasoljátok ezt a készüléket? Mert ennél nem látom azt, amit már máshol olvastam, hogy a GPU mutatja meg, mennyire lesz gyors a játékhoz. Ez milyen grafikai proc-al rendelkezik vajon?
Kinek van tapasztalata, hogy milyen a játékokban? Nagyon köszönöm a segítséget!

(#114) KamuMazsola válasza Alebaba (#113) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Ebben egy Snapdragon 410-es soc van, túl nagy hardverigényű játékra én nem ajánlanám. Ez inkább böngészésre, youtube-ra, filmnézésre meg egyszerűbb játékra való.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#115) Alebaba válasza KamuMazsola (#114) üzenetére


Alebaba
újonc

igen? :( csak én azt sem tudom mi a nagy hardverigényű játék:) egy autóversenyes már annak számít?
a snapdragon S4 egyszerűbb ennél? csakmert a nokia luma 520ban ez van és ott jól tud játszani a kedves gyermek:)
Akkor pl. a következők? :7" 8 GB-os Cube U25GT Android 4.1 Táglagép, Asus MeMO Pad 7 ME70C 8GB Refurbished tablet, fekete (Android)
Nagyon köszönöm kedves válaszod KamuMazsola

(#116) bohoc71 válasza Alebaba (#113) üzenetére


bohoc71
aktív tag

Hali! Wot Blitz (tankos,lövöldözős) wifin jól játszható,mobilneten (nekem) szaggat,de ez talán ping hiba. Real Racing3 (autós) nèha picit belaggol,de még élvezhető. Tomb Raider Relic Run szintén néha belaggol, de szerinte ez inkább az 1 gb ram miatt van.

Meghajlás...Puszi...Taps....

(#117) Alebaba válasza bohoc71 (#116) üzenetére


Alebaba
újonc

kösziiii :) némi szótárazás után, már értem is. És akkor az 1mb ram javítható, vagy a bővítés nem arra vonatkozik és ez már nem is lesz jobb?:) köszi

(#118) bohoc71 válasza Alebaba (#117) üzenetére


bohoc71
aktív tag

A ram nem bővíthető sajnos:-( . A tárhelyet lehet/kell bővíteni sd kártyával, mert a teló tárhelye gyorsan megtelik.

Meghajlás...Puszi...Taps....

(#119) ghiottone válasza Alebaba (#115) üzenetére


ghiottone
nagyúr

A Cube - gyengébb chip, kissebb aksi, kisebb kijelző és felbontás,
Asus - "csak" 2 magos - szintén gyengébb a chip és ugyanaz mint fent.
Ha ezt a 3-t nézem, akkor egyértelműen a Huawei a nyerő. A Snapdragon 410 az jó középkategóriás cucc - itt a játékoknál tényleg jó lett volna a 2GB rendszermemória, de ezzel is elfognak menni a játékok, csak lassabban tölt be és kisebb teljesítménnyel futtatja + néha belassul, de még mindig jobban viszi, mint a másik kettő delikvens.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#120) Alebaba válasza ghiottone (#119) üzenetére


Alebaba
újonc

hűű, nagyon jók vagytok!! :) Annyira köszönöm! Egy (talán utolsó kérdés) olyan 25 körülig melyik az, ami még labdába rúghat? (a HUawei most azért, mert a t-komnál akcijóban van:) kössszi

(#121) KamuMazsola válasza Alebaba (#120) üzenetére


KamuMazsola
őstag

A Telekomos ajánlat, ami most 20 ezer, verhetetlen.

Üdv.: KamuMazsola

(#122) tomistarkapi


tomistarkapi
tag

Lehet valahogy erre a tab-ra 5.1.1 okositani?

(#123) KamuMazsola válasza tomistarkapi (#122) üzenetére


KamuMazsola
őstag

[link]
[link]
Szóval nem lehetetlen. Csak beírtam a keresőbe, tudjátok google a barátom! Nem próbáltam, nem szoktam romolni, de, ha valakinek sikerül, ossza meg!

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#124) ghiottone válasza KamuMazsola (#123) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ezt mind a kettőt ki lehet hagyni. Az első egy 4.4.2-es gyári kép - nekünk már 4.4.4-es van.
A másodikat pedig inkább hagyjuk, mert nincs köze ehhez a tablethoz + nemtudom milyen rom, az, amire még fizetnem is kell.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#125) KamuMazsola válasza ghiottone (#124) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Mondom nem szoktam ilyesmivel foglalkozni, de ha a 7"-ra van, akkor erre sem lehetetlen.

Üdv.: KamuMazsola

(#126) tomistarkapi válasza KamuMazsola (#123) üzenetére


tomistarkapi
tag

És az a 7.0-ra való rom rá megy vajon az én 8.0-mra

(#127) bohoc71 válasza tomistarkapi (#126) üzenetére


bohoc71
aktív tag

Nem. Teljesen más a hardver, kisebb kijelző stb. Meg a második link amúgy is csak átverés,pénzlehúzás. Hivatalosan nincs és állítólag nem is lesz rá újabb rom. Legalább is a huawei hivatalos oldalán ezt írták.

Meghajlás...Puszi...Taps....

(#128) Folee


Folee
tag

Az alkalmazásokat át lehet helyezni az sd-re vagy egyenesen oda telepíteni?

(#129) ghiottone válasza Folee (#128) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Bele kell pakolni egy 32 Gb-os (ez a max amit keze) class 10-es micro sd-t és azt alapértelmezetté tenni.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#130) Blamazs válasza KamuMazsola (#121) üzenetére


Blamazs
senior tag

hogyan lehet telekomnal 20k-ert venni ezt a tabot? engem nagyon erdekelne egy ilyen keszulek.
kozben megtalaltam, de mivel nem vagyok telekom elofizeto igy nekem nem lehet ennyiert megvenni.

[ Szerkesztve ]

(#131) atosan válasza Blamazs (#130) üzenetére


atosan
addikt

Így van.

Maine coon

(#132) kvrt0516 válasza ghiottone (#129) üzenetére


kvrt0516
csendes tag

64 gigás kártyát is kezel. Nekem az van benne. 128-assal próbálta valaki?

(#133) ghiottone válasza kvrt0516 (#132) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Na ez remek! :C A hivatalos oldalon - igaz a gyengébb verziónál - 32 GB-t írtak csak.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#134) kvrt0516 válasza ghiottone (#133) üzenetére


kvrt0516
csendes tag

Igen, T-nél is így hirdetik hogy max 32 amit kezel.. :)

(#135) Taoharcos


Taoharcos
aktív tag

Sziasztok!

Mi a véleményetek a LTE nélküli wifi only -ról? A Snapdragon 200 mennyivel lassabb?

(#136) atosan válasza Taoharcos (#135) üzenetére


atosan
addikt

Szerintem sokkal lassabb.

Maine coon

(#137) KamuMazsola válasza atosan (#136) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Elvileg alig drágább az LTE-s, mindenképpen megéri a felárat!

Üdv.: KamuMazsola

(#138) papeti01


papeti01
senior tag

Sziasztok!

Gondolkodom egy mediapad t1 10 colos tábla vásárlásán. Az lenne a kérdésem, hogy 159 eurot megér még ez a gép újonnan? Illetve, hogy fog kapni, illetve kapott bármi update-t a kitkatról?

Előre is köszi!

P.

#proudfather

(#139) ranlomadi


ranlomadi
tag

Sziasztok!

Hozzájutottam 2 db huawei mediapad t1 8-hoz az egyik csak wifis, a másik LTE, őszintén nincs nagy különbség, a ram ugyanolyan gyorsan elfogy... talán 1+ órá játszás után éreztem úgy, h az LTE jobban bírja a gyűrődést, nem merül olyan gyorsan. Kérdés az onlywifi-re nem is jön ki soha a KitKat? Csak 4.3 és 1.6 emui van rajta...

Üdv,
Á

(#140) Tina77


Tina77
csendes tag

Sziasztok!

A Telekomnál most hosszabbítottam meg az előfizetésemet és mondták ezt a tablet vásárlási lehetőséget.
Úgy olvasom jó kis készülék, kár lenne ennyiért kihagyni.
Az lenne a kérdésem, hogy én főként film nézésre használnám. Eddig a letöltött filmeket pendrive-ra raktam és kis dvd lejátszón illetve tv-ről néztem. A tablethez ugye nem lehet pendrivet csatlakoztatni? Akkor erről hogy lehet a legegyszerűbben megnézni a letöltött filmet?

Köszönöm! :-)

(#141) ghiottone válasza Tina77 (#140) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Lehet - OTG adapterrel, vagy micro usb-s pendrive-al. Ajánlanék hozzá egy class10-es sd-kártyát is, mert a belső tárhely hamar elfogy - főleg ha filmeket szeretnél rátölteni (gyártó 32gb-osat ír max, de megy vele a 64-es is, ahogy fentebb kolléga írta). :K vagy ott a kodi media streamelésre - azzal is jól használható (hozzá egy movieshark plugin, genesis, supersubtitles.org-al - bővebben itt) és már meg is van oldva a tárhely gond, csak legyen wifi.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#142) Tina77 válasza ghiottone (#141) üzenetére


Tina77
csendes tag

De jó! Köszönöm szépen! :)

Az OTG adapter tetszik a legjobban, mert pendrive-unk van sok. Az minden tablethez jó? Illetve a Huawei MediaPad T1-hez biztosan?

Mégegyszer köszönöm! :-)

(#143) Tina77 válasza ghiottone (#141) üzenetére


Tina77
csendes tag

A class 10 mit jelent az SD kártyánál?

(#144) ghiottone válasza Tina77 (#142) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Csak ha a tablet is tudja az usb-otg funkciót. Ehhez a tablethez biztos jó. A class10 a kártya írás/olvasási sebbességére utal. Ez alá a szint alá nem szabad menni, így megvan az a sebesség, ami a beépített tárhelynél van. Én elsődleges tárhelyként egy 32 gb-os samsung kártyát használok és arra települnek az appok is.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#145) Tina77 válasza ghiottone (#144) üzenetére


Tina77
csendes tag

Nagyon köszönöm a segítséget! :K

(#146) rob83


rob83
aktív tag

Nekem is ma jött meg a T- töl 20 ropiért nagyon baráti ár. :)

"Bízok Istenben,mindenki mást megfigyelek!"

(#147) ranlomadi válasza ranlomadi (#139) üzenetére


ranlomadi
tag

Sziasztok! erre valaki? És ha lehet only wifi-re frissítést telepíteni, hol lehetne letölteni?

(#148) ghiottone válasza ranlomadi (#147) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nem hiszem, hogy bármi frissítés is kijönne rá :( - de inkább kérdezd a Huawei ügyfélszolgálatát.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#149) Totis válasza ranlomadi (#147) üzenetére


Totis
aktív tag

Sajnos tényleg nem valószínű, hogy bármi frissítés jönne rá. Max ha valami kritikus dolgot találnak benne, esetleg akkor.
Viszont szerintem egy nagyon jó kis tablet ettől függetlenül.

ASUS 1015BX, Nexus 7 (2nd), Nokia Lumia 735, Nintendo Wii, Netgear Stora

(#150) Zolee178


Zolee178
csendes tag

Hali!
Nekem is van már egy ilyen "kütyüm"!:)
Teljesen meg vagyok elégedve vele,ár érték arány príma!
Már rootoltam is :Y
Pedig megfogadtam nem fogom :N
Custom recovery felrakása nem megy ahogy írják nekem bonyolult ahogy a bootloader nyitása is :W
Valaki tudna segíteni,megköszönném! :R
Illetve abban is ,hogy sd-re is tudjak írni illetve telepíteni mert a telón jól működő sdfix kitkat progi itt nem segített :( Egy 16 GB-s sandisk van benne.
Xposed sem műxik sajnos pedig feltelepül bootlopot sem csinál de azt írja ezen a romon nem lesz jó és súlyos problémákat okozhat :W
Köszönöm! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.