Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) dsr


dsr
senior tag

Ez konkrétan egy kalap k@ki , semmi érdemleges érv sem szól az mellett , hogy bárki ilyet vegyen....

(#52) Thaaleum válasza Lefagyol (#48) üzenetére


Thaaleum
aktív tag

Akkor én nem tudom, hogy hova...
Indiába, a szegényeknek? Nincs azoknak még elég gondjuk? Még ezzel is nehezítsék a szerencsétlen életüket? :F
Vagy Kínába? Ahol az ember egy ötezressel drágábban már egy Xiaomi Redmi 1s-nél tart? :F
Esetleg az USA-ba? Na ne már.

Ez a telefon a Földön sehol nem állja meg a helyét, mindenhol vannak sokkal jobb ajánlatok. :K

Azt hiszem ezzel el is mondtam, hogy mit gondolok erről a "készülékről"... :(

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#53) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Na ezt aztán megérte kiadni. Nem baj, majd a Sense megmenti... Ja, az sincs. Eddig szidtam az UltraPixel kamerát, most szokhatok át.

Nyugodj békében Integra!

(#54) batai15


batai15
félisten

Tuti bér gyártatta valakivel ezt a telefont mert ennyire rossz nem lehet a htc-től.

(#55) xxman válasza tothmaxy182 (#16) üzenetére


xxman
senior tag

Rég nevettem ennyire kommenten, respect :R :DDD

I just wanna have some fun.

(#56) jozso1989 válasza dreamdancer (#44) üzenetére


jozso1989
őstag

Ezt te sem gondoltad komolyan szerintem. :U

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#57) burriebonz válasza batai15 (#54) üzenetére


burriebonz
tag

Hát nem hiszem hogy az HTC-nek van saját gyártó üzeme de javíts ki ha tévednék.

De azt máig nem értem hogy miképp tud fennmaradni ez a cég.

(#58) batai15 válasza burriebonz (#57) üzenetére


batai15
félisten

Akkor érsd leadta valami dzsunka cégnek aki az alja kínai telókat csinálja

(#59) burriebonz válasza batai15 (#58) üzenetére


burriebonz
tag

Értem persze, de igazából annyira nem lepett meg mivel eddig se brillíroztak ebben a kategóriában(wildfire pölö, nem volt rossz teló de szvsz nem ért annyit amennyit elkértek érte itthon). Max a sense volt az ami dobott rajtuk valamit de ugye itt az sincs.

(#60) Headbang


Headbang
aktív tag

Ez a telo olyan mintha egy átcímkézett kínai vacak lenne. Tuti valami filléres kínai licenc-t vett meg a htc, mert ha nem csak a szoftvert fejlesztették rá akkor ez rájuk nézve szégyen.

(#61) Nigér


Nigér
őstag

Én kedvelem a HTC-t, de most már csak végletekben tudnak gondolkodni?
Ott van az űber ONE-széria ( :R ), meg az ehhez hasonló hutyutyu-k...
:(

[ Szerkesztve ]

(#62) borbastomi


borbastomi
csendes tag

Be kéne vezetni a Nem ajánlott plecsnit :P

(#63) burriebonz válasza borbastomi (#62) üzenetére


burriebonz
tag

Ez még annyit sem érdemel hogy egy új plecsnit gyártsanak a tiszteletére! De az AKAI-nak azért még erős kihívója lehet a különösen gáz teló kategóriába! :))

(#64) gzbotii


gzbotii
veterán

Ez a hsz, ide is aktuális: [link]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#65) dpinyo válasza foxymaci (#20) üzenetére


dpinyo
csendes tag

Szerintem a Tipo jobb :)

(#66) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Hát, ezzel a valamivel sem fogja a HTC megszilárdítani a renoméját... :U :Y

(#67) IMIIKE1998


IMIIKE1998
őstag

Ennél már csak az L80 rosszabb....

(#68) csongi


csongi
veterán

Ez mar a 4. 6572 cucc ami tesztelesre kerult a kozelmultban. Valami elkepeszto mennyiseg lehet raktarthalmozva.... Katasztrofa. Nekik is mehetne buntetes kornyezet szennyezes miatt.

(#69) Luck Dragon

HTC vagy sem ez menthetetlen....

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#70) Duree


Duree
veterán

Valami nagy gond van a HTC-vel,nemigazán müködik a cég rendesen.Hogy tudtak egy ekkora rakás sz... piacra dobni?

duree54

(#71) kriver


kriver
tag

[ Szerkesztve ]

(#72) kriver válasza kriver (#71) üzenetére


kriver
tag

(#73) Gery85


Gery85
tag

(#74) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Nagyon nem akar menni a HTC-nek a telefongyártás a csúcskategória alatt. Az M8 egy olyan telefon ami simán kéne, de amit ez alatt produkálnak az jobb esetben csak túl drága a valós értékéhez képest, rosszabb esetben meg pocsék kontár munka.

(#75) robiii


robiii
tag

Ajajajajaj... Vastag kijelző keret. Pocsék képernyő betekintési szög. Rossz kamera. Érintetlen OS felület. Jellegtelen, csúnya hátlap. Megvilágítás nélküli érintő gombok. Magas ár. Ezt még annak se ajánlanám szívből, aki 18-20 ezer forintért jutna hozzá újonnan. 32 ezer forintért, meg egyenesen szégyen. Megpótoljuk egy Coop-os kisbevásárlás árával, 5x jobb ajánlatokat találni másodpercek alatt. Régen azért tudott a HTC, mára már nem szimpatikus.

Nem szoktam csak negatív kritikát adni, de erre nincs pozitív szerintem. Nem vezetnék félre senkit, hogy megszeresse.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max, iOS 16.4.1

(#76) muratomi1


muratomi1
senior tag

Jézus szent szíve mi ez a förtelem?

take that money watch it burn sink in the river the lessons I learned-Note3,Gear 2, Asus MeMO Pad

(#77) kromatika


kromatika
veterán

Nekem sem jön be ez a teló.nem is értem miért adták ki.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.