Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44) Graphics válasza bejmuller (#42) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Arad - eta2u.ro - A főutcán :). Egy magyarul folyékonyan beszélő srác volt az eladó. És tényleg készséges. Én konkrétan 2hétig tologattam el mindig a vásárlást, mert nem tudtam úgy időzíteni hogy kijussak, amikor meg mentem volna román nemzeti ünnep volt, szóval még az ág is húzott, de a laptop félre volt rakva és ott várt rám ,segitett pénzváltót is keresni, ami az üzlet mellett volna majdnem ( 30-40méter)

@zörbi: Azért nem egészen. a G62-es hasonló(esetleg formaterv,egy része), de konkrétan köze sincs hozzá.
- A ProBook a HP kis és középvállalati szériája,
- a G62 pedig csak egy consumer gép, amit már újonnan nem is nagyon lehet kapni, legalábbis Sandy Bridge-dzsel nem, hanem még az Arrandale-s procikkal. Leginkább az utódjának tekinthető formatervileg a 630( mint olcsóbb változat), és a g6 ( Pavilion család legalsó képviselője)

Volt egymás mellett a két gép, és van különbség anyagminőségben is. a G62-esnek a touchpadja tetszett nekem nagyon, viszont a billentyűzet horrorisztikusan fényesedni kezdett, ergo kopni, legalábbis amiket én láttam küzdöttek ilyen problémával.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.