Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ringman


Ringman
nagyúr

jó cikk, csak a gép adatlapját berakhatnád ide is, pl ami az apróhirdetésben szerepel.

Aki munkaállomáson gondolkodik annak "különösen ajánlott", mert az áráért tényleg minőséget fog kapni, brutális teljesítménnyel.

a mobil munkaállomás definíciója szerintem kicsit más, az dokkolható, nagy felbontású és profi (firepro/quadro) vga van benne.

[ Szerkesztve ]

(#2) adamssss válasza Ringman (#1) üzenetére


adamssss
veterán

Köszönöm.
Beraktam a specifikációt. :R

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#3) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Jó kis szerkezet, jómagam is HP-s lettem :D, ennyiért viszont tényleg megéri az árát, persze a kijelző tényleg lehetett volna IPS, nekem is hasonló panel tevékenykedik a gépemben, csak matt felülettel

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#4) Misi1979


Misi1979
őstag

Ez a gep tud fogadni modular bay-es hdd, ssd keretet?

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#5) gabor85


gabor85
őstag

a háttérképedet kérném :)

(#6) szabibeni94


szabibeni94
csendes tag

HP 4ever :C

+Ha írok legalább írj vissza+"A tett halála az okoskodás"

(#7) adamssss válasza gabor85 (#5) üzenetére


adamssss
veterán

Nem az a hátterem, csak teszthez szedtem le, de elküldöm a mail címedre. :)

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#8) EczkE


EczkE
addikt

A plecsnit vedd le, szólnak érte.

Asszem mindenféleképpen!

(#9) gabor85 válasza adamssss (#7) üzenetére


gabor85
őstag

jól van, várom :)

link is jöhet itt, hátha másnak is kell :)

(#10) rizso


rizso
addikt

Szerintem is nagyon kellemes lett az új dv6 széria! Ez az ezüst mennyire gyűjti az ujjlenyomatokat? Nekem még a barna volt, és az elég sokat összeszedett magának. A 4 db hangszóró kicsit mókusvakítás, ugyanis egy Lenovo Y570 (sztereo JBL) vagy egy Toshiba P750 (sztereo harman/kardon) szebben szól. Én a kijelzővel elégedett voltam, kategóriájában egész jónak számít. Ami még lehetne jobb: hűtés, zaj. "Standardon" van egy kicsit morgó alaphangja, ha meg átállítod "csendesre", akkor ugye jobban melegszik.
Kár, hogy külön multimédiás gombokat nem raktak bele. De egyébként tényleg jó gép - és meg is kérik az árát.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#11) adamssss válasza gabor85 (#9) üzenetére


adamssss
veterán

Szerintem ez volt az: [link]

Rizso: Egyet értek veled a hangszórók kapcsán, tényleg nem egy eget rengető a hangzás, de valahogy jól betöltik a teret. Ezt az ezüstös ujjlenyomat dolgot, hogy érted? A gépnek csak a széle ezüst, azt meg nem igen fogdosod.

[ Szerkesztve ]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#12) Halo


Halo
senior tag

jó gép - kb egy hónapig vadásztam utána, mert már kifutó volt tavaly májusban mindenhol...
pedig akkor is a legjobb ár/érték arányt mutatta fel - legalábbis szerintem :)

jó videókaris, usb 3.0!, ati-s, inteles core 5-ös gépet akartam, erre jött ez, az új 7-essel. Több mint remek volt, s az ára - akkor 240-et kóstált. Igen, akkor még jobban állt a HUF.

a BF3 már sok volt neki - legalábbis a demója. még éppen játszható volt. CS:S - simán megy, cod2 is, igazából mást nem nagyon próbáltam, jah, még a DIRT2 (? valamilyen 2010-es autós játék, lehet nem ez volt...)

a család maximálisan elégedett. Remélem, kihúzza Ő is 6 évig, mint az elődje :)

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#13) Feruendios


Feruendios
aktív tag

Ez a HP széria nagyon jól sikerült.

Sajnos mar nincs magyar billentyuzetem :(

(#14) urdug


urdug
aktív tag

Vinyó helyett SSD és a gép megnémul!

Egyébként meg hasít mint a kés a vajban. :K

Egy napban 24 óra, egy ládában 24 sör van. Ez nem lehet véletlen!!!

(#15) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Sprórolj össze egy 830-as Samsung SSD-re, és évekre meg van oldva a gép-probléma :) Gratulálok a géphez, szép darab, remélem hogy tartósnak bizonyul!

(#16) EczkE válasza ^Clown (#15) üzenetére


EczkE
addikt

Épp eladja. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#17) adamssss válasza ^Clown (#15) üzenetére


adamssss
veterán

Igen tudom, teljes mértékben igazad van, de kisebbre szeretném cserélni, mert a különbözetből egy e-book-ot szeretnék venni. Amúgy aki megveszi, (főleg ennyiért) az hatalmasat nyer rajta. :K

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#18) Graphics válasza adamssss (#17) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez tuti :), ilyen áron ProBook-ot lehet venni, amiben csak intelHD van, meg i5., ez meg azért csak i7 :P

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#19) kutga


kutga
nagyúr

Érdekes írás, karácsony óta én is egy HP-t nyúzok, nagyon meg vagyok vele elégedve.

Igazából ennyi pénzért nem az IPS panel hiánya meglepő számomra, hanem hogy nem pakoltak bele egy SSD meghajtót, ami eléggé megdobná a teljesítményét.

Ami még nagyon tetszik a HP-kban az a bővíthetőség. Nemrég vettem az optikai meghajtó helyére egy második HDD befogadására alkalmas keretet, így most HDD mellett egy SSD-ről megy a rendszer (az ODD hiányát túl fogom élni). Most rendeltem a géphez egy miniPCIe 3g modult a mobilnethez, és a jövőben még egy nagyobb akksit is tervezek venni.

Korábbi gépeimhez képest nagy minőségi ugrás ez a HP, kár hogy az árán is látszott. :)

A 3 éves el- és visszaszállításos garancia pedig jól fog jönni ha később úgy döntenék hogy eladom.

MOD
275-ért vetted és 215-ért adod el, elég sokat buksz a dolgon, nem lenne érdemesebb gyűjteni egy IPS paneles külső monitorra?

Let the Zone take me if I am.

(#20) Graphics válasza kutga (#19) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem az IPS hiánya miatt adja el, szerintem :), kisebbre szeretné cserélni,kihasználatlanság miatt

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#21) adamssss válasza Graphics (#20) üzenetére


adamssss
veterán

Így van. Azt hittem, hogy fogok rajta játszani de nem. Amúgy otthon egy dell ips-t használom.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#22) kutga válasza Graphics (#20) üzenetére


kutga
nagyúr

Igen közben nekem is leesett. :R

Amúgy ahogy nézegettem a kínálatot mielőtt megvettem a gépet (2011. december) úgy jött le hogy minél kisebb a laptop annál drágább, pedig én is a 13,3-14-es méretet preferálom.

Let the Zone take me if I am.

(#23) Graphics válasza kutga (#22) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Jaja, 15,4-es tömegterméknek nevezhető, és azok olcsóbbak, alatta felette már drágábbak mind, /általában/

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#24) kutga válasza adamssss (#21) üzenetére


kutga
nagyúr

Ha nagyritkán játszok laptopon, akkor USB-s bill-el és egérrel teszem, TV-re kötve, laptop billentyűzetén kényelmetlen nekem.

Mondjuk játszani már nincs is nagyon időm, ezért én pl. megváltam az otthoni PC-mtől.

Duliee

Asszony 100k körül vett magának gépet, Packard Bell, 15,6", bár óva intettem. Két évig jól bírta, nemrég volt kis problémája a képernyővel, de javították szervizben. Amire neki kell elég is, bár alap felszereltségű, de tényleg tömegtermék jellege van. :)

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#25) ^Clown válasza adamssss (#17) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

És mi lesz az utód? :)

(#26) rizso válasza adamssss (#11) üzenetére


rizso
addikt

Bakker, tényleg, hülye vagyok. A fedlapos képet ezüstösnek néztem, a többivel már nem is foglalkoztam, meg ez még 6000 széria, nem 6100, szóval duplán hülye vagyok...Jól benéztem :R

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#27) adamssss válasza ^Clown (#25) üzenetére


adamssss
veterán

Még nem tudom... :) egy brazosnak vagy llano-nak örülnék.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#28) gabor85 válasza adamssss (#11) üzenetére


gabor85
őstag

köszönöm :)

(#29) Halo


Halo
senior tag

jah, egyvalami van csak, ami zavar/bosszant - a hivatalos driverek között nem szerepel ez az ATI kártya...
hogyan szoktad megoldani a driver-frissítést?

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#30) adamssss válasza Halo (#29) üzenetére


adamssss
veterán

A hivatalos support oldalon a graphics fül alatt vannak a driverek. Ott HP packot kell kiválasztani, ami tartalmazza az intel és az AMD drivereket is. KB ez egy 300MB-os pack. Letöltöd, és elindítod a telepítőt, és az szépen feltesz mindent.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#31) Halo válasza adamssss (#30) üzenetére


Halo
senior tag

jaham, viszont most már 12.01 van, és ott még csak a 2011.09.es van fent... :(

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#32) adamssss válasza Halo (#31) üzenetére


adamssss
veterán

Igen mert nekik először össze kell gyúrni a drivereket.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#33) bullboy


bullboy
tag

Szia!
" A bal oldal sarkában van a tápkábelnek a szállása, majd további két usb 2.0-ás port. "
Jobb oldal akar az lenni. ;)
Üdv!

(#34) Vigneau válasza adamssss (#32) üzenetére


Vigneau
félisten

Szia!

Pár napja én is tulaja lettem egy hasonló gyöngyszemnek (6002eg). Egyedül arra nem jöttem rá még, hogy a dGPU-nál csak rögzített sémát lehet beállítani, vagy van esetleg dinamikus sémára is lehetőség?

Vigi

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.