Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Tetszetős kis készülék, de a kamerától többet vártam, illetve lehetne olcsóbb is... :)

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#2) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ha valasztani kene en a 4X voksolnek.

Arra nagyon kivancsi vagyok, de ha hozzank is megerkezne a 4C, nos az a kategoriajaban nyero lenne. :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3) akooos válasza takacsbotond (#1) üzenetére


akooos
veterán

Azzal a kamerával lehet ám szép képeket is csinálni. Volt már idén a Logouton egy cikk egy usertől, abban marha jó képek voltak: [link]

Az ára pedig.. Hát a Speedshop drágán adja mindig ezeket, 100.000 forintért hozzá lehet már jutni ehhez, ami igen csak jó ár tekintve a csomagolt tudást :)

A teszt egyébként tetszik, a telefon szintúgy.

(#4) Csapoati válasza takacsbotond (#1) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem nem draga, kivalo ar/ertek aranyu telefon. Szep volt Huawei, megint!

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5) takacsbotond válasza akooos (#3) üzenetére


takacsbotond
őstag

Én nem mondom, hogy rossz, de ebben az árkategóriában már több teló is van, ami sokkal jobb képeket készít.
És ha már ekkora volt a marketingduma a kamera körül, nem ezt várná az ember.

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#6) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Még mindig csókoltatom azt, amelyik kitalálta, hogy vagy 2 SIM-kezelés vagy bővíthető memória... :U

Samsung Galaxy A54

(#7) fateless


fateless
veterán

Szép jószág, de - természetesen - nem ütött akkorát, mint a 6 annak idején.
4x mikor lesz? Szerintem sokunkat jobban érdekli az, mint a 6+

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#8) Beri78


Beri78
őstag

Ennyi pénzért már elég sok alternatíva van... :U
de amúgy szép darab! :C

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#9) Keil Walker válasza fateless (#7) üzenetére


Keil Walker
aktív tag

Facebook-on jövő hétre be van ígérve egy különösen ajánlott plecsni...

[ Szerkesztve ]

(#10) Graphics válasza Keil Walker (#9) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Eselyes, hogy az kapja.

4X 65-ert P8 Lite vassal. Tobb mint korrekt. Alavagtak minden konkurensnek

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#11) #09819904


#09819904
törölt tag

Ez a készülék olyan, mintha az Xperia Z megba...rátkozott volna az iPhone 5-el és lenne belőle egy szerelemgyerek. Avagy nem rossz a dizájn, de vótmá érzésű.

(#12) fateless válasza Keil Walker (#9) üzenetére


fateless
veterán

Nálam a kamera eredménye dönti el, hogy lecserélem-e arra az m1 note-ot...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#13) WhiteWalker válasza fateless (#12) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ennyi pénzért és kipótolva már egy nexus 6...
Kezdenek elszállni az árral a ferdeszeműek...

(#14) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Jöhetne "Honor 6 Minus" néven egy 4.5 colos variáns is. :)

Minden szavam magánvélemény!

(#15) Duree


Duree
veterán

Olcsón jót,ez volt a kínaiak szlogenje,ma már sajnos a Huawei-ra nem igaz

duree54

(#16) Peet91 válasza Keil Walker (#9) üzenetére


Peet91
aktív tag

Amit végül sokak várakozása ellenére nem a ez a telefon kapott. :)

Ugyan már, én nem vagyok kötekedős! Csak mindenki más az!

(#17) Graphics válasza Duree (#15) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem mindennek kell olcsóbbnak lennie :)

Azért mert kínai... :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#18) #06658560 válasza Duree (#15) üzenetére


#06658560
törölt tag

Figyelembe véve, hogy németeknél 400 eurótól kapható boltban, ezért dual sim, van infra, ez nekem nem egy elszállt ár. Mellé normális akku is jár, ami szintén nem ritkaság. Számomra ár/érték szempontból teljesen korrekt ajánlat.

(#19) pengwin


pengwin
addikt

Szupcsi teszt, cukcsi készülék, a kedvenc fícsöröm belőle az "optikai képstabi".

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#20) Graphics válasza pengwin (#19) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Veled mi lett? :D

"Az egyedüli hiányosság az optikai képstabilizátor, amit a két kamera miatt aligha lehetett volna könnyedén kivitelezni."

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#21) Viktor0610 válasza Graphics (#20) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem a képstabit, mint leírt szót említi. Bár szerintem a képstabi nem ugyanaz a szóhasználat, mint a szupcsi meg a cukcsi. :P

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#22) Keil Walker válasza Peet91 (#16) üzenetére


Keil Walker
aktív tag

Ez nem is kaphatta, mert a H6plus-t erre a hétre ígérték.

(#24) Jeanne d'Arc

Wow ezt nagyon elfogadnám!

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#26) Sebhelyes


Sebhelyes
senior tag

Az mi az a widget ami Pasarétről meg a Rózsadombról külön időjárást mutat? o_O

(#27) #86973952 válasza Sebhelyes (#26) üzenetére


#86973952
törölt tag

Gyári EMUI időjárás widget téma szerinti kinézete.

(#28) rdt89


rdt89
addikt

Jó, jó de otthonra nem kéne feeling. 140 ezer forintért enyhén túlárazottnak érzem a készüléket, főleg, hogy ebbe az árkategóriába vannak ütősebb jószágok is már, de tényleg az utóbbi időkben a Huawei-re egy rossz szót se lehet mondani, mert prémium kinézetet és anyagot halmoz minden fele, de a kamerája elég sovány. 100 ezer forintért viszont már korrektebb ajánlat lenne. Nem hiszem, hogy sokkal ütősebb a 85 ezer forintos M1 Note-nál. :)

[ Szerkesztve ]

(#31) pècsimunkás válasza Viktor0610 (#6) üzenetére


pècsimunkás
addikt

+ 1 !

Vicc !!! Most inkább nem használnák jelzőket , mert kitiltanának !
P8 lite testvèrènèl is ezt a megoldást választották . Ez a telefon nekem kicsit drága , de a P8 lite - re lehet beruháztam volna ! Na mindegy , boldogan használom tová. a Coolpad f1-et , ami dual simes , ès bővìthető is !

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#34) fateless válasza WhiteWalker (#13) üzenetére


fateless
veterán

Azért a 66k-hoz nagyon sokat kell hozzátenni, hogy Nexus 6 legyen belőle (ha megnézed, én a 4x-ről írtam, azért is volt OFF-ben)

De ha megvennék egy Nexus 6-ot (akár egy Honor 6+ ellenében), akkor ott lennék, ahol évekkel ezelőtt voltam, amikor végre váltottam két SIM-es telefonokra, és nem kellett többet két telefont vinnem magammal. Szóval a legnagyobb hibája még mindig fennáll a Nexus telefonoknak: nem kezelnek egyszerre két SIM-et.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#35) #86973952 válasza rdt89 (#28) üzenetére


#86973952
törölt tag

Nem azt mondom, hogy über király (mert nem az), de 2 éves hazai gyártói garanciával elég "gyengus" a felhozatal 1oo.ooo HUF -ért, hasonló konstrukcióban.

Viktor0610:
Ez az élből hülyeség kategória, és úgy néz ki még mindig nem akarják elfelejteni ezt a megoldást (sajnos nem újdonság). Ennél újabb készülékek esetében is így alakították ki. Pl. P8 családban.

[ Szerkesztve ]

(#36) rdt89 válasza #86973952 (#35) üzenetére


rdt89
addikt

De ez a telefon 140k, és azért annyiért már tudnék párat felsorolni, ami oda-vissza fenekeli minden téren (hazai 2éves garanciával) :)

[ Szerkesztve ]

(#37) #86973952 válasza rdt89 (#36) üzenetére


#86973952
törölt tag

Téged idézlek: "100 ezer forintért viszont már korrektebb ajánlat lenne."

Meg ugye 2015 -ös induló árról beszélünk, nem kicsit magasabb dollár árfolyam mellett. Ettől függetlenül van jobb ajánlat is.

Viszont ha minden megjelenő telefon a piacon lévő legjobb ajánlat lenne, akkor kb. 1 hónap alatt eljutnánk oda, hogy minden készüléket 1 HUF -ért lehetne megvenni a gyártóktól.

[ Szerkesztve ]

(#38) rdt89 válasza #86973952 (#37) üzenetére


rdt89
addikt

Akkor elnézésedet kérem, én azt hittem az eredeti árára vonatkozóan írtad. Így már világos és teljesen jogos a felvetés. :))

(#39) Drami9719


Drami9719
újonc

Szerintem nagyon jó kis teló, ezt tapasztalatból írom. Én ajánlom mindenkinek, aki megveszi szerintem nem fog benne csalódni, sőt kifejezetten megtelik boldogsághormonnal. Mindent tud, ami elvárható tőle, a fényképezőgép - főleg az esti képeknél - nagyon király,de a nappali felvételeknél sem fog csalódni senki. A logout-os teszt nagyon jó, ajánlom mindenkinek, sokkal gyakorlatiasabb és informatívabb.
Kinek mi a drága? Nekem az Iphone 6..na az drága, de aki abban hisz elfogadom, mert tudom, hogy egy jó mobil. :) Aki meg megvan elégedve a jelenlegi mobiljával, vagy más márkában hisz, szíve-joga, csak tapasztalás hiányban ne okoskodjon, vagy inkább kérdezzen. :))

(#40) JoeCockBill


JoeCockBill
senior tag

vegyük már észre hogy ez a 32 gigás variáns. a 16os honor 6 árával összehasonlítani nem túl korrekt

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#41) Paddington


Paddington
csendes tag

Bocs az off-ért. Nem tudja valaki esetleg, hogy a cikk-ben szereplő háttérképek valahonnan letölthetők? Gondolom mind gyári, Huawei által használt háttérkép pack.

Steinhart Nav B Chrono II 44 mm és Davosa Argonautic eladó

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.