Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kisgépkezelő


Kisgépkezelő
senior tag

Jók ezek az operátori munkák, nekem is kijutott belőle Gyálon a kontaktlencse gyárban. Amolyan tutorial mód lvl1-es munkavállalóknak. Utána nagyon jó érzés szintet lépni. :)

(#2) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag

Na igen, a gyáraknak megvan a maga szépsége. ;]

Kolléga meséli hogy délutánonként nézni a kis vakondot, az udvaron.
(Technológus) És van rajta nadrág is? :W :))

Műszakvégi elköszönés. "Kellemes magömlést."

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#3) elektrotank válasza Klaus Duran (#2) üzenetére


elektrotank
tag

Na igen, ez a műszakvégi elköszönés nálunk is elhangzott már :)

Kisgépkezelő: itt ahogy megfigyeltem, talán operátornak a lehető legjobb lenni. A kisfönökök meg csarnokvezetőket tolják le általában ha valami gond van, nagyobb fizu, nagyobb felelőség és idegeskedés. Csak olasznak lenne jó lenni. :D

[ Szerkesztve ]

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#4) Luck Dragon

Jó volt olvasni a cikket így éjfélkor :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#5) elektrotank válasza Luck Dragon (#4) üzenetére


elektrotank
tag

Örülök neki, akkor érdemes volt megírnom :K Köszönöm! :R

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#6) Kolondrum

Nem harapnak, mert leírtad ezeket?

(#7) Luck Dragon válasza Kolondrum (#6) üzenetére

Amiről nem tudnak az nem fáj, egyébként biztosra veszem hogy a leírását ha a cég megtudná nem dicsérnék meg. És jönnének azzal hogy szerződés sertés és titok tartási kötelezettségének nem tett eleget. Ezzel meg tudjuk hogy mi is jár.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#8) Klaus Duran válasza elektrotank (#3) üzenetére


Klaus Duran
senior tag

Nálunk is Olasz a főnök, ráadásul 2 is. És nem csípik egymást. ;]
De az egyiket nagyon rühelljük, csak játékkereskedőnek hívjuk mert a munkaszervezéshez nem ért egyáltalán, állandóan keveri a sz.rt. Amikor itt van (3 hét) állandóan mindent összekever, semmit sem úgy ahogy értelme lenne. Ilyenkor persze a műhely hangulata a béka segge alatt van. :(

"A saját anyját is eladná" Elmegy áttúrja s a selejtes polcot, és kiválogat belőle néhány foltos ( köszörüléskor nem tisztult ki a felület, nem alakhű), megcsiszolja és eladja jóként. :W

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#9) elektrotank válasza Kolondrum (#6) üzenetére


elektrotank
tag

A cégről megvan a dolgozók véleménye, erről még a fönököknek is tudomása van, többnyire. Ha tetszik nekik, ha nem. Volt olyan, hogy nem fizettek időben és mondták is ezért a kollégák, hogy nem fognak dolgozni. Persze egy kicsit mozgolodtak, de ennyi. Van aki feljelentette a céget, mert az nem fizetett időben... Ő nyerte a pert és 20 milliót kaszált vele :) Régi dolgozók tudják mi megy itt, szóval bárki aki szabadságon van stb... mondhat ezt azt a cégről. Sőt, munkahelyen belül is mondogatnak dolgokat. Én csak leírtam hol is dolgozom és mit csinálok, esetlegesen mi az ami nem teszik. De ezek úgy is kis szavak, ez az írás nem fogja megváltoztatni a munkakörülményeket, hiszen azt mondják, ha valami gondom van, akkor ott az ajtó. Én filmet is készítenék, de sajnos az nem lehet, marad az írás :D
Szerintem nem rossz, ha vannak ilyen cikkek. Ha harapnak, hajrá. Nem hinném, hogy nem találnék jobb munkahelyet :D
De ha úgy adódik, akkor törlöm a cikket.

[ Szerkesztve ]

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#10) forintuser válasza elektrotank (#9) üzenetére


forintuser
őstag

Ne haragudj, de ez nagyon bántja a csőrömet.:Az első ciklus után ellenőrizni kell a csőt, :N :R

Holnapkészítést vállalok.

(#11) elektrotank válasza forintuser (#10) üzenetére


elektrotank
tag

Bocsánat :R :U Engedelmeddel, javítanám magam: csövet :K

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#12) forintuser válasza elektrotank (#11) üzenetére


forintuser
őstag

Nem vagyok Grammer, de beláthatod ez égbekiáltó volt.Az írás maga pedig jó volt. ;)

Holnapkészítést vállalok.

(#13) elektrotank válasza forintuser (#12) üzenetére


elektrotank
tag

Én elhiszem, köszönöm, hogy szóltál! :)

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#14) Kolondrum

Értem, az ördög nem alszik. Nekem mindenhez engedély kell, vidiket meg is nézik miket sért e esetleg. Meg tudod jobb nem osztani a szrt, mert szeretnék még itt dolgozni.

(#15) elektrotank válasza Kolondrum (#14) üzenetére


elektrotank
tag

Persze, értem én! Lehet estefele én is törlöm és kirakom majd akkor, amikor már nem dolgozom itt! :)

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#16) Kolondrum válasza elektrotank (#15) üzenetére

Amikor a cordonos ügyet itt megszellőztettem tudod mi volt itt? Beregelt ide a volt góré és megfenyegetett. Kis bzik!

(#17) Lauda válasza elektrotank (#15) üzenetére


Lauda
félisten

Nem szukseges torolni velemenyem szerint. Ird at azokat a reszeket, amibol tudni lehet hol dolgozol es vedd ki a kepet. Az elso mondatba eleg annyi pl, hogy egy autoalkatreszeket gyarto cegnel dolgozom, nem kell a nev es a hely, igy barhol lehet ez a ceg. Csak azert irtam ezt neked, mert az iras szerintem jol sikerult, kar lenne kitorolni.

A datumokat is szedd ki es a teszt pontos leirasat is, pl. ev elejen behivtak tesztet irni, sok egyszeru kerdest kellett megvalaszolni. Ilyen egyszeruen el lehet tuntetni azokat a reszeket, amibol felismerhetnek teged es a ceget.

A napi termelest meghatarozott kodrendszer szerint rogzitjuk stb stb.

[ Szerkesztve ]

(#18) elektrotank válasza Lauda (#17) üzenetére


elektrotank
tag

Hm, igazad lehet. Köszi a tippet, átírom hamarosan! :R

SymbianOS: Az azért durva... nem irigyellek.

[ Szerkesztve ]

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#19) Lauda válasza elektrotank (#18) üzenetére


Lauda
félisten

Termékazonosító. Ez az, amit a ládákra, kocsikra teszünk. Rá kell írni ki melyik munkafázist csinálja, a helyet, ahol fel van dolgozva.

Napi termelési: Ide ráírjuk a termék azonositoszamat, mely tartalmazza, mikor, hol, melyik muszakban es operatornal keszult a termek.

Ilyesmik, legyenek altalanos dolgok. Nincs mit! ;)

(#20) bullseye válasza Lauda (#17) üzenetére


bullseye
addikt

Az jó eséllyel csak a szabvány pszichó karrierválasztó teszt volt.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#21) Nkboy válasza elektrotank (#9) üzenetére


Nkboy
senior tag

A cégről megvan a dolgozók véleménye,......

Mint általában az olasz cégekről :D ( DAB , EME kft) Mi külsősként dolgoztunk az egyiknek ( Csengery út) , nagyon el vannak maguktól szállva. Ő akarta megmondani, nekem, hogy meddig tart a munkaidőm :F

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#22) elektrotank válasza Nkboy (#21) üzenetére


elektrotank
tag

Hehe :D Nálunk azért nincs ilyen, bár én nem beszélhetek pár hónappal a hátam mögött ilyenről, úgy értem, lehet régebben volt, amikor nem voltam ott. Hazudni meg nem akarok. :))

UI: mint látjátok, kicsit kicenzúráztam az írást, remélem így már jobb :D
Lauda, ha találsz benne még valamit, szívesen várom a visszajelzést! :D :K

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#23) Lauda válasza elektrotank (#22) üzenetére


Lauda
félisten

Atfutottam, szerintem jo. ;) Igy maradhat a cikk mindenfele gondok nelkul. ;)

(A helyesirassal en nem szoktam foglalkozni, jarmualaktresz pl :D )

[ Szerkesztve ]

(#24) elektrotank válasza Lauda (#23) üzenetére


elektrotank
tag

Mentségemre valljon, hogy siettem. Majd javítom! :U ;]

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#25) magellaner


magellaner
tag

Bérezésről mit lehet tudni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.