Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) stevve válasza petymeg (#50) üzenetére


stevve
nagyúr

Esély van rá, bár nem vagyok biztos benne, hogy Androidra átvihető lenne. Az Outlookban tároltak viszont bizonyára könnyebben migrálhatóak.

Más. A tapasztalat azt mutatja, hogy ez az általános tanácsadás nem minden esetben elegendő. Arra gondoltam, írok még egy részt, amiben kicsit pontosabban, konkrétabban össze lehetne vetni rendszereket, telefontípusokat... úgyhogy hamarosan jelentkezek egy újabb adaggal. :)

(#52) FPéter


FPéter
aktív tag

Karacsony? Oktoberben a karacsonyra gondolni szerintem mar eleg sulyos:)

(#53) Polllen válasza FPéter (#52) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ha saját kerestből él az ember és nagy a család...bizony időben kell gondolkodni... :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#54) stevve válasza FPéter (#52) üzenetére


stevve
nagyúr

Egyáltalán nem, novemberben már az árak is érezhetően elkezdenek általában felfelé kúszni. Tényleg jó előre gondolkodni, ahogy a kolléga írja. :)

(#55) stevve


stevve
nagyúr

Ja, közben itt van, mire gondoltam összefoglaló xls alatt: LINK
Pár ilyenből sokat lehet okosodni. :)

(#56) Flash86


Flash86
tag

Gratula a cikkhez, ha telefonvásárlás előtt álló ismerőseim megkeresik a kedvenc kockájukat, azaz engem, első lépésként ide fogom őket irányítani :)

Maximum az 1080p-s résznél szőrszálhasogatnék csak picit. A most piacra kerülő csúcskategóriás telefonok pl Droid X vagy Nokia N8, rendelkeznek grafikus gyorsítóval és HDMI (mini hdmi) kimenettel. Ha feltüntetik az 1080p lejátszási képességet feltételezhetően nem a telefon belső képernyőjére gondolnak ez alatt a gyártók, hisz még az Iphone 4 retina displaye is messze van tőle. Azt az 1080p-t meg lényegében mindegy, hogy 22 vagy 52"-on adja le a fizikai méret nem függ a felbontástól. Amúgy ezeknél a gépeknél ha jól tudom inkább csak 720p-s lejátszás van még. Sajnos csak youtube videót láttam még ezekről, valakinek esetleg gyakorlati tapasztalat? A háttértárak növekedésével lassan kis média centerek is lehetnének. :)

[ Szerkesztve ]

"Kezdetben vala a sötétség, és ahogy nézem, az is maradt"

(#57) bubuka71 válasza Krugszvele (#31) üzenetére


bubuka71
aktív tag

Fényképezésre a régi 35mm filmes fényképező a jó . Még a digitális masinákat is csúnyán megalázza !

(#58) gamek!ller válasza FPéter (#52) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Finnországba lehet más a helyzet, de itt már erősen gondolni kell rá.. :DDD

(#59) domi007 válasza petymeg (#50) üzenetére


domi007
őstag

GoogleSync, ActiveSync illetve Windows Mobile Eszközközpont.

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#60) #19617792 válasza Kolondrum (#13) üzenetére


#19617792
törölt tag

Nekem a K800-nál még SIM sem kell az indításhoz, kicsit moddoltam a telót. :DDD

(#61) Gery Skywalk


Gery Skywalk
csendes tag

Remek a cikk! Erősen gondolkozom az n8-on.. És hát mivel a nokia nokia marad én meg én.. Ezért szerintem marad.. A kérdés, hogy az n8-as beváltja-e a reményeket..A cikkben jól leírt "menj be a boltba és próbáld ki" sztori fog játszani. Android volt először a kezemben.. Nem tagadás, igen felhasználóbarát a pöttöm rendszer, vannak okos megoldásai. nokia n8-al és symbian3-al még nem igazán találkoztam ismerőseim körében, szóval bolt... tesztelem egy 10 percig (akinek már van, véleményezze legyen oly szíves)... bár bevallom aggódok, hogy az android győzedelmeskedni fog, de remélem saját véleményem ismét a nokia felé fog konvergálni.

"The force be with U"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.