Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Hát nem egy nagy eresztés, ehhez teljesen felesleges ekkora hardver.. még egy MT6732/52-es is bőven kiszolgálja..

Sokadik "ZS" brand ez is...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) Luck Dragon

Ahhoz hogy kettő kijelzős, és az akkut is el kell helyezni, szerintem eléggé tömzsi lett.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#3) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Előbb-utóbb kiforrja majd ez is magát. Nekem tetszik az ötlet.

(#4) pusszycat válasza Fejvadi (#3) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem is de ez bűnronda.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#5) Roadhammer válasza pusszycat (#4) üzenetére


Roadhammer
tag

Nekem az ötlet se tetszik. :)

(#6) thesound


thesound
őstag

Olyan mintha kicsit fel lenne gyorsítva a video.

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#7) Kasya


Kasya
nagyúr

Tetszene még a vastagsága ellenére is, ha érintős lenne az eink kijelző is.

(#8) petrson válasza thesound (#6) üzenetére


petrson
senior tag

Kicci kínai kezek a pörgésre vannak hangolva :DD

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#9) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Én még ezt elég értelmetlennek tartom.. csak a baj lenne nálam a 2. kijelzővel.

Finn the human

(#10) Jeanne d'Arc

Ennek mi értelme van a napi használatban?

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#11) Paul119 válasza Jeanne d'Arc (#10) üzenetére


Paul119
addikt

Mondjuk hogy az 2.kijelző alig zabál arra meg elég azt feloldani ha smst akarsz olvasni vagy az időre rá lesni :)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#12) Jeanne d'Arc válasza Paul119 (#11) üzenetére

Volt régen ilyen Samsung telefon ha jól emlékszem egyik felén csak érintő volt, másikon meg gomb és kijelző. Az tetszett, volt is olyanom

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#13) Paul119 válasza Jeanne d'Arc (#12) üzenetére


Paul119
addikt

Huh most megfogtál :D nekem amig tartott a nyomógombos korszak 3310esen volt meg e65 :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#14) moleculez válasza Kasya (#7) üzenetére


moleculez
veterán

Érintős az is, ha jól láttam vezérelte vele a lejátszót. Nekem nagyon tetszik az ötlet, a kivitelezés kevésbé. Anno az Amazonról mikor pletykálták hohy lesz telója akkor vártam hasonlót.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#15) Jeanne d'Arc válasza Paul119 (#13) üzenetére

Megkeresem :)

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#16) Jeanne d'Arc válasza Jeanne d'Arc (#15) üzenetére

F300

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#17) Paul119 válasza Jeanne d'Arc (#16) üzenetére


Paul119
addikt

Uhh tiszta nagyi telefon beütése van :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#18) batai15


batai15
félisten

cseppet vastag :D

(#19) dzsi23


dzsi23
addikt

Durván kicsi keze lehet a készítőnek, ha ilyen nagynak tűnik ez a telefon. :D Amúgy ha másért nem is, azért mindenképp örülök ennek a készüléknek, mert talán bátoríthatja a többi gyártót is, hogy hasonló telefont készítsenek. :K A yota 2 jobban bejön, de azért ezt is elfogadnám, kíváncsi leszek az árára.

(#17) Paul119:
Haha, a dátumot is nézd, 8 éves! :D

(#1) Duliee::
Jogos... 2 ilyen telefont is meghajtana. :K

[ Szerkesztve ]

(#20) BalanceR


BalanceR
addikt

Egy 10 colos tabot ilyen hátlappal el tudnék képzelni...
Ha nem használom, be egy asztali tartóba, és óra, rss naptár, időjárás kb nulla fogyasztással, este, vagy utazáskor ebookolvasó, nappal tablet,... ott még az akkunak is marad hely, ha csak az eink van használva egy 7-8ezres akku fél évig meg is hajtaná...

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#21) Crytek


Crytek
veterán

Ezt még megküldik egy 5k-s aksival akkor csak a monokrom kijelzőt használva elég stüszivadászos időt el lehet érni vele.

Next PC Upgrade: 2022

(#22) FATtila78


FATtila78
tag

A keletinél multkorjában pont ugyanilyen rusnya jószágot akart rámsózni egy szimpatikus fiatalember iphone6 címszóval. Annyi volt a különbség, hogy azon nem volt EINK hátul. jó irányvonal ez az E-ink, látok benne lehetőséget, de nem ilyen pandawill legaljára eldugott 89dolláros dzsunkafón design / anyaghasználat kéne hozzá :S Süt róla a kínai gagyiság.

MNDNT TD PPLFN MGMNDMBR

(#23) FATtila78 válasza BalanceR (#20) üzenetére


FATtila78
tag

Jó lenne, csak a 10 colos ebook olvasók is 100ezernél kezdődnek :/

MNDNT TD PPLFN MGMNDMBR

(#25) gyurkikrisz válasza twollah1976 (#24) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

ha az apple nem vallal be valamit, akkor az nem is letezik.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#26) twollah1976 válasza gyurkikrisz (#25) üzenetére


twollah1976
őstag

Nem akartam ennyire direktbe leirni.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#27) Graphics válasza twollah1976 (#26) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Tehát az Apple nem vállalta be a microUSB-t , akkor az nem létezik...

Az Apple nem vállalta be a bővíthetőséget, akkor az nem is létezik... :D

?

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#28) Carlas válasza twollah1976 (#26) üzenetére


Carlas
senior tag

Jézusom :W :W :W :W

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#29) Paul119 válasza twollah1976 (#24) üzenetére


Paul119
addikt

Csak tudnám miért kell minden hírbe valakinek az Applet felhozni ,pont ugyan olyan másoló Bajnokok mint bárki más :)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#30) haddent válasza Fejvadi (#3) üzenetére


haddent
addikt

Az ötlet, hogy legyen e-ink is, az jó, a megvalósítás az annyira gusztustalan hogy direkt nem tudnék ilyet faragni. Egyébként szerintem majd az lesz egy nagy dolog, ha sikerül azt megoldani, hogy a rendes kijelző fölött egy plusz rétekben van e-ink és az mindig megy ugye, kivéve amikor bekapcsol a rendes kijelző akkor az e-ink átlátszó marad. Ha 10-20% fényerő vesztéssel megoldható lenne akkor bőven baromi jó lenne

Paul119 nem-nem. Megvárják míg valaki meglépi szarul, jól felvásárolják, majd ők összehozzák és eladják ahogy kell :DDD Lényegében igazad van, gyakorlatilag viszont sokkal formálisabb megoldás

[ Szerkesztve ]

(#31) Paul119 válasza haddent (#30) üzenetére


Paul119
addikt

Persze , csak sarkitottam kicsit rajta :D nyilván a jo marketing az alapja Mindennek , megvárják amig kicsit feledésbe merült a dolog aztán hoppá innováció:D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#32) haddent válasza Paul119 (#31) üzenetére


haddent
addikt

Hát szerintem egyébként ez nem rossz dolog. Végülis fizetnek érte, majd utánna korrekt felhozatalban adják el, jól. Ezt így kéne csinálni. Nekem a másolással/koppintással sincs bajom (mármint a valós másolásra és nem felvásárlásra gondolok), csak azt is igényesen is lehet (pl. Huawei készülékek) meg hányedékul is (nem mondok példát). Meg nem árt ha nem szó szerinti másolásról inkább "ötletmerítésről" van szó, jót tud tenni néha egy kis egyéni hozzátoldás is :DDD

(#33) Paul119 válasza haddent (#32) üzenetére


Paul119
addikt

Kell is az egyéni hozzátoldás különben gyanús lenne :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#34) cezarlacrone


cezarlacrone
aktív tag

Skacok, miért jó ennyire ez a két kijelzős cucc? Érveket mellette és ellene. :D

(#35) barky


barky
tag

Valahol elkell kezdeni 5letnek nem utolsó (nekem bejön) :DD

"..lenni vagy nem lenni, valami van benne, amióta látok, azóta én vak lettem.."

(#36) dzsi23 válasza barky (#35) üzenetére


dzsi23
addikt

Nem rossz, de ez ötlet nem tőlük származik; az első YotaPhone már 2013-ban debütált. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.