Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tamás88


Tamás88
őstag
LOGOUT blog

De ki maradt, ugyanis még imát is el kell mondani.

(#2) Viktor77


Viktor77
titán

Nálam (sok-sok-sok éve működik):
Gép áramról lehúz.
CMOS két tüske (nincs több tüske, nem lehet áttenni a jumpert) csavarhúzóval összeérint 10mp-re.
Gép vissza, BIOS, konstatálom, hogy sikerült.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#3) Geri Bátyó válasza Tamás88 (#1) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Szerintem a fekete kakas feláldozása maradt ki! :DDD

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#4) Geri Bátyó válasza Viktor77 (#2) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Nekem talán a Core2-nél kellet utoljára ilyet csinálni, mert az 1366-os (X58) rendszer, ha elszúrtam valamit, újraindul, a BIOS egy piros üzenetben elküldött a bánatba, majd megint újra indult és visszaállt alapra.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#5) MasterDeeJay

Kissé overkill.
99%-ban nekem elég szokott lenni annyi hogy táp kihúz (vagy kapcsolójával lekapcsol) aztán cmos clear 5-10sec összezár, megnyom, átjumperel stb.
Modern gépnél a mostani x299-nél kellett használnom mert hulladék módon van megcsinálva és nem minden rossz beállítás után hajlandó elindulni sokadjára. Illetve még pár brand gépnél ahol mondjuk uefi-legacyt váltogattam úgy hogy a videókártya nem tudta.

A legtöbb lapnál már 10+ éve ha elcsesztem valamit tuningal akkor a 3-5. indításra vagy INS gomb nyomkodásra (olyan is volt) visszaáll az előzőre és kiírja hogy nem jó valami.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#6) Csorbi


Csorbi
addikt

Ezt miért kell ennyire megbonyolítani? :U
Nemár. :DDD

(#7) Krugszvele


Krugszvele
aktív tag

Ezek azok az emberek akik leföldelő karperecet viselnek szerelés közben :)

(#8) Hieronymus válasza Krugszvele (#7) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Vélhetően nem.
Azok tudják mit csinálnak. Ez esetben kétségeim vannak. Nem gondolom, hogy a miért kérdésre tud tényszerűen válaszolni.

Ma is alkotott a barátom. Mindjárt közkincsé teszem.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.