Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) tuki2200


tuki2200
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

(#102) Krugszvele


Krugszvele
senior tag

Őszintén és mélyen meg vagyok döbbenve azon, hogy 1) ilyen cégre te egy forintot is mersz bízni:

2) hogy ezektől egyetlen forintot is sikerült visszaszerezni!

Nem is akarom elolvasni a kamuszöveget, össze tudnád foglalni, hogy mivel szédítenek, 1, vagy max. 2 rövid mondatban?

Köszönöm.

(#103) refrigerator


refrigerator
csendes tag

Követem.

(#104) Stanlee válasza Krugszvele (#102) üzenetére


Stanlee
őstag

Mivel nem veszed a faradtsagot, hogy utanaolvass, nem fogok 1-2 mondatba semmit osszefoglalni, mert azon is csak fennakadnal.

Az oldal design-ja hagy kivannivalot magautan.

Nezd meg a Berkshire Hathaway oldalat. Gagyi, megis sokan vesznek belole.

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#105) Ghoosty válasza Stanlee (#104) üzenetére


Ghoosty
őstag

Én vettem a fáradtságot és utánaolvastam és bennem is hasonló kérdések merültek fel. A cég alaptőkéje kemény 2500 EUR. Ennek már el kéne hogy ijesszen mindenkit a cégtől.

Próbáltam kitalálni, hogy mivel foglalkozik, miből csinálja a pénzt. P2P hitelezésről beszél, ahogy megértettem, ők az én befektetésemet hitelezik és abból lesz pénzem. Mondom ok, akkor keressük a céget a másik oldalról, vegyünk fel tőlük kölcsönt. De nem sikerült megtalálnom ezt a lehetőséget. Nincs a honlapon olyan rész, hogy ők adnak nekem pénzt, nem én nekik.

Ezek után azt kell hogy mondja, hogy mázlista vagy, hogy még visszakaptad a pénzed. Valószínűleg még az elején van a projekt és bőven több befektetés jön be, mint akik ki akarják venni. A Kairos nevü csoda is évekig ment és aki az elején beszállt még jól is járt, de az is csalás volt.

(#106) Ghoosty válasza Ghoosty (#105) üzenetére


Ghoosty
őstag

Közben megtaláltam a másik oldalt is, de teljesen véletlenül. A google keresés sehogy se adta ki. Aztán elolvastam egy blogot, aki bizonygatta, hogy nem átverés. Nyilván ref linket is adott, hogy ott nézzem meg milyen jó.
Na őnála volt ee domain-es honlap, ahol kínálták a hitelt. De a com-os oldalról sehogy se tudok ide jutni. Másik irányba természetesen simán megy. Itt annyiban árnyalódott a dolog, hogy a matek legalább kijöhet. Mert provident szintű kamatokért kínálnak hitelt.

(#107) Krugszvele


Krugszvele
senior tag

Bershire
Ez neked a gagyi weboldal?

Kb. a legprofesszionálisabb dizájn.

OK, én se értek sok dologhoz. Ahogy látom a többi kommentből, valami hitelplatform.
Tehát amit befizetsz, azt másnak kiadják kölcsön és ő fizeti a kamatot... De miért nem kap bankhitelt, a mai világban, mikor repkednek a 2%-os hitelkamatok és nagyítóval keresik a startup-kezdeményeket?
Ettől máris meg kéne szólalnia a vészcsengőnek.

Akkor már inlock.io ami azért egy komolyan vehető cég.

Másik: nem vettem a fáradtságot, hogy utánaolvassak? Megnyitottam az oldalt és kerestem, hogy miről szól, de nincsen leírva. Mintha titkos lenne. Egy jó sales weboldalnak az első oldalon kéne öles betűkkel hirdetnie hogy miről szól, parasztnyelven, egyszerűen! Ha már utána kell keresgélni-olvasgatni-ÁSZF-et bújkálni, ott már sumákság van. Ha akkor üzlet lenne mindenki itt hitelezgetne.

Mindenki oda teszi a pénz, ahová akarja, de ne jöjjön utána, hogy jaj átvertek! Nyitott szájjal, csukott szemmel beszaladni az erdőbe...

[ Szerkesztve ]

(#108) dabadab válasza Krugszvele (#107) üzenetére


dabadab
titán

Ez neked a gagyi weboldal?

Hát, ez tényleg eléggé az.

DRM is theft

(#109) UnA válasza dabadab (#108) üzenetére


UnA
Korrektor

Tényleg az :)

(#110) Krugszvele


Krugszvele
senior tag

1) átadja-e az információt? igen
2) minden kijelzőn jól működik-e? igen
3) gyorsan betöltődik-e? igen
4) akadálymentes-e? 100%-ban

Szerintem ezek a legfontosabbak egy weboldalban és ebben az omahai vénember oldala messze ver sok-sok más "menő" weboldalt. Ha egy csucsi dizájnerre bízták volna, akkor 250 kbyte helyett lenne 15 mega ez a weboldal és 0.3 másodperc helyett 2 másodperc alatt töltene be.
És fent egy caruselben 100% szélességben és legalább 500px magasságban különböző mosolygós, öltönyös emberek pózolnának. Hányinger.

[ Szerkesztve ]

(#111) dabadab válasza Krugszvele (#110) üzenetére


dabadab
titán

2) minden kijelzőn jól működik-e?

Nem. Mobilon olvashatatlanul kicsi és egy csomó minden pdf-ben van, ami szintén nem skálázódik mobilképernyőkre.

DRM is theft

(#112) Krugszvele


Krugszvele
senior tag

Igazad van, ebben nem a legjobb.

(#113) Danex válasza Krugszvele (#5) üzenetére


Danex
addikt

Hogy bejött volna? MA 287e EUR-t érne. A májusi csúcson pedig 912e EUR-t :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.