Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14) mephi666 válasza hejesírásó (#13) üzenetére


mephi666
nagyúr

underworld2-t néztünk pár éve haverommal... vagyis néztünk volna, mert az elején kib@szta a biztosítékot a "magyarországon" játszódó rész: ülnek a rendőrök a hegyes-völgyes tájon egy fából épített fogadóban, kucsmában és asszem oroszul beszéltek... jármű persze lada niva volt és rohamsörétest tartottak maguknál szolgálati fegyverként :DD hirtelen sok volt... szerintem rendesen összekeverték magyarországot-romániát-oroszországot... aztán meg ahogy az ősatya röpködött (sz@rva a fizika törvényére) inkább kikapcsoltuk és megnéztük a rambo1-et sokadjára :))

jah, a van helsing-ben is voltak szép dolgok... mentek rómából erdélybe és útbaesett budapest... persze végig hegyes-völgyes-erdős tájak meg minden :) azon is jót nevettünk...

bánom, hogy a resevil1-2-3-ból és az alien1-2-3-4-ből nem csináltam ilyen írást, mert nemrég ezeket néztem láncban 1-1 nap... az alien-es írás inkább érdekes lett volna, mint vicces, mert a maga nemében minden rész jól sikerült... de legjobban a második :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.