Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#82) Kernel válasza BigBlackDog (#6) üzenetére


Kernel
nagyúr

Gondoltam én is a gatyagumira, csak mivel műszálas, így s biztonság kedvéért távolabb tartom a géptől (nem nevetni!).

Pedig ez tényleg vicc, és nem értem a gondot, mert ha sztatikus töltéstől félsz, akkor valamit félreértesz, szerintem.

Egyébként nekem is volt búgó HDD-m, ami egy külön vicc, mert itt eleve a fal túloldalán üzemel a gép, ház nélkül. De még így is berezonált a befőttes polc, ami a hardvert tárolja (egy spájz van a fal másik oldalán). Raktam alá szivacsot, ami idővel összenyomódott, de végül körvonalazódott a jó megoldás.

Egy 5 cm vastag autómosó szivacsot raktam alá, azt a fajtát, ami puha textilbevonattal is el van látva, bár ez talán mellékes. A szivacsra egy CD-tokot, ami a sík és merev felső felületet biztosította, arra pedig a HDD-szerelvényt. Így már jól el volt magának sokáig, mint a befőtt.

2 db HDD volt összeszerelve egy tömbbe, hasonlóan a cikkben látotthoz, csak ez vastag alulemezből készült és egy kis hajlított talpa is van. Az alulemezeket régi Videoton TV-ből bontottam, csak pár lyukat kellett rá fúrni.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.