Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HawerKing


HawerKing
őstag

hat igen. Meglehet erteni remek kis jatek :) csak az a kar hogy csak androidra ingyenesek :(

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#2) DanielK válasza HawerKing (#1) üzenetére


DanielK
addikt

Az App Store-ban keress rá úgy, hogy Angry Birds Free és voálá.

[ Szerkesztve ]

(#3) HawerKing válasza DanielK (#2) üzenetére


HawerKing
őstag

:P hat az appstore hidegen hagy :DDD inkabb a samsug appson lenne ilyen :P

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#4) Dany007 válasza HawerKing (#1) üzenetére


Dany007
veterán

Háhá :D Tudod mit szoktak erre mondani? Ha van pénzed egy olyan telefonra, akkor nehogymár azon a $4.99-en hasalj el :D

(#5) Pantal válasza Dany007 (#4) üzenetére


Pantal
senior tag

Androidon/iOS-en szerencsére nincsenek elszállva az árak. WP7-nél sajnos ez nem mondható el. Maximum 500-600 forintért én megveszem a játékokat, nekem annyit simán megérnek.

(#6) lakatostomi válasza Pantal (#5) üzenetére


lakatostomi
tag

Igy van, ettől félek wp-nél, majd ha váltok rá.
Androidon eddig 2 appért adtam 1000 Ft-ot, de azok nagyon megérték.

(#7) Pantal válasza lakatostomi (#6) üzenetére


Pantal
senior tag

WP7-nél az a jó, hogy minden kipróbálható. Máshol is van free verzió, de a WP7 féle demok szerintem jobbak. És igen, WP7re én csak 1 játékot vettem meg, Androidra meg már jópárat.

(#16) Enci1983


Enci1983
senior tag

Androidra mind a 4 ingyenes, de ha nem volna az inkább megvenném a biztosat mint hogy letöltsek egy bizonytalant ingyen. Ám grat Rovio :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#17) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Szerintem gagyi ez a játék. Kipróbáltam és nem tudom mit szeretnek annyira benne. Az internet évekkel a megjelenése előtt már tele volt ilyen csúzli-rombolós játékkal.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#19) hackeeeee válasza Enci1983 (#16) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

PC-re is szerintem elég sokan megvették.. Elég jó ötlet volt, hogy kiadták arra is. :)

Véleményem szubjektív...

(#26) vicze


vicze
félisten

A platformok közti eloszlása azért kíváncsi lennék, miből mennyi a bevétel, tehát hogy végső soron melyik kifizetődőbb ekkora mennyiségnél.

(#28) banhammer


banhammer
veterán

Kegyetlenül hidegen tud hagyni ez a játék.
És azt se értem mit esznek benne az emberek.

A Rovio meg hatalmasat kaszál az ősrégi Tanks klónjával.
Kérdés csak az, hogy még hány bőrt vagy inkább tollat tudnak még kitépni szegény madarakból.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#30) Gergosz2 válasza banhammer (#28) üzenetére


Gergosz2
veterán

+1

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#35) #01696768 válasza Gergosz2 (#30) üzenetére


#01696768
törölt tag

és banhammer:

azt a röfögve-röhögös hangot :DDD
meg h olyan "reflexeket" hasznàl, amihez nem kell agy, ergò akkor is megy, ha totàl zokni vagyok, mégis elvonja a figyelmem a vàròban mellettem hisztizö gyerekröl. :)) mondjuk teljesen alkalmi jàtékos vagyok, szerintem még az 1. pàlyàt vagymit se fejeztem be 1 év alatt. be ugyan nem szippant, de értem, mi a jò benne. ;)

(#36) hallerlaller válasza vicze (#26) üzenetére


hallerlaller
addikt

Az androidos verzió jobban tejel, mert a reklámok folyamatos bevételt jelentenek. Még régebben olvastam, hogy havi 1millió $ jön be az ingyenes verziókból.

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#37) hackeeeee válasza hallerlaller (#36) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

+ aki akarja, megveheti ott is a reklámmentes verziót.

Véleményem szubjektív...

(#38) lakatostomi válasza banhammer (#28) üzenetére


lakatostomi
tag

Szeritnem nagyon nagy játék, imádom:)

(#39) G-Guts válasza lakatostomi (#38) üzenetére


G-Guts
aktív tag

Megkérdezhetem melyik volt az a 2 app?

(#40) lacix76


lacix76
őstag

Hohó :) Itt takarítás volt a hozzászólások között :)
Ideje volt :K

(#41) vicze válasza hallerlaller (#36) üzenetére


vicze
félisten

Igen pont ezért lennék kíváncsi az arányokra. A havi 1 millából "csak" 12 milla jönne be, szóval marad még 36 "függőben".

(#42) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Hát ez az adat nem megelpő ha figyelembe vesszük a játékok népszerűségét. Viszont úgylátom itt igencsak hullottak a kommentekben a fejek. Kár hogy lemaradtam róla :)

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#43) Legendd


Legendd
senior tag

Én megvettem őket az App Store-ban, de sosem érdekelt engem sem...mondjuk a Space jobb az eddigieknél...
Viszont a cikkben a "rendkívüli" szó egymás után három sorban is szerepel, egyiket írd már át kérlek :) :)

Alea iacta est!

(#44) hallerlaller válasza vicze (#41) üzenetére


hallerlaller
addikt

De ez a havi 1millát tavaly év elején olastam, azóta már biztosan több. Na meg gondolj bele a napi 1millió droidra kb. ez az első amit telepít minden hülye, mocskosul megszedik magukat.

Szerk: megtaláltam, ezszerint 2010 évvégén már havi 1millát hozott: [link]

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#45) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

hú, mennyi hsz tűnt el
trollkodtatok, mi? ;]

amúgy aranyos kis játékok, gyerekek is elvannak vele, meg én is elszórakoztatom magam olykor
az szerintem senkit nem zavar, hogy a játékmechanika minek a klónja, mert akkor az autós, fps, akármi játékok is mind klónok, és tök jól keresnek velük a kiadók

nyilván nem egy nagy dolog, de így kell kis energiabefektetéssel sok pénzt keresni :)

és akkor ne tegyem fel a költői kérdést, hogy minek úgy beírni egy fórumba, hogy fikázunk valamit, ami nem tetszik :U
akkor nem játszod, szia, haladj tovább, hisz te bizonyára sokkal tartalmasabb, mély filozofikus gondolatokat ébresztő történettel és innovatív játékmenettel megáldott játékokkal játszol a telefonodon ;)

(#46) Adam06


Adam06
csendes tag

Látjátok, ez az eredménye, a jó ötletelnek, a kreatív csapatnak, és az ügyes megvalósítóknak. Egy nagyon jó játék, amiről mégsem lehet rosszat mondani, mert nem csak véletlenül lett ilyen népszerű. :DD

Ha élnek értelmes lények más bolygókon, valószínűleg intelligensebbek, mint az emberek, ezért valószínű, hogy már meg is látogatták a Földet. De hol vannak erre a bizonyítékok? - Pszt! Tudja, itt magyaroknak hívjuk magunkat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.