Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) errorcode06


errorcode06
őstag

Huhh

Jó áron vesztegetik őket, a kérdés csupán az, mennyibe fog kerülni itthon, ha egyáltalán kaphatóak lesznek...

Ezek a tápok mennyire megbízhatóak, és milyen a minőségük ? Sajnos nem ismerem a márkát.

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#2) Chosen


Chosen
addikt

A venti jó, már csak a belső a kérdés.

(#3) Daert


Daert
őstag

Valóban nagy kérdés a belsőség!
Remélhetőleg jobb nevű gyártót választottak ezúttal mint a Kamariki (Topower) esetében.Hozzáteszem nincs tapastalatom a táppal,de ha egy kevéssé jó nevű gyártó tápjait is horror áron adják,akkor nem számítok sok jóra ár ügyileg.

(#4) jerry311


jerry311
nagyúr

A szálcsiszolt fém sose tetszett. nem tudom miért erőltetik.
Na mindegy, a gépházban úgyse látszódna. :DDD

(#5) vzsryl


vzsryl
nagyúr

A magas hatásfok és az erős 12V-os ág vmilyen komolyabb bélre utal, de a Scythe árazásához képest túlságosan is "olcsónak" tűnnek ezek, szóval tényleg nagy kérdés milyen belet kaptak.

(#4) jerry311: Nekem pl nagyon tetszik, de azzal egyetértek, hogy a gépházban úgyse látszik.

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#6) zazahoho


zazahoho
őstag

a lényeg belül van ,lehet akármilyen gyártó ha ócska belet szerel be akkor mehet a levesbe.amire azért volt példa enermaxnál :W

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#7) MMIX


MMIX
addikt

Amennyit látni lehet belőle kívülről, Sirtec/HighPower a belseje. Mint a PC Power & Cooling Silencer Mk II -nek. [link]

[ Szerkesztve ]

(#8) zazahoho válasza MMIX (#7) üzenetére


zazahoho
őstag

azért az nem codegen minőség ;]

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#9) .mf válasza vzsryl (#5) üzenetére


.mf
veterán

"túlságosan is "olcsónak" tűnnek ezek"

:( Sehogy se lehet a kedvetekre tenni... Scythe kiadja a jóárasított csóriki szériát csórikáimnak, erre itt panaszkodnak, hogy túl olcsó.. :DDD

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#10) vzsryl válasza zazahoho (#8) üzenetére


vzsryl
nagyúr

De nem is egy Seasonic, Enermax. :)

(#9) .mf: Ettől a gyártótól nagyon furcsa a jó árasítás. Én pl a házukon akadtam fent múltkor, mert tudása szerint kb. 15k kéne legyen, ehelyett 35-40k.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#11) 14adam válasza MMIX (#7) üzenetére


14adam
addikt

Ndavid: nem 7év gari? [link]

ez egy nagyon jó választás volt a Scythe-től. Reméljük,hogy máskor is ezt a belsőt használja

MMIX te ügyes vagy,mindig mindenkit megelőzől a bél keresésbe,ez már a sokadik példa megint :D

(#12) zazahoho válasza vzsryl (#10) üzenetére


zazahoho
őstag

Értem én,hogy nem seasonic,de azért nem a futottak még mezőnyből választottak nem adták a nevüket még alsó kategóriában sem ,az idő is fog bizonyítani,mert egy tápnál szerintem a technikai adatok mellett az a legfontosabb :K
az árakat én sem értem néha :(

[ Szerkesztve ]

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#13) #16939776 válasza MMIX (#7) üzenetére


#16939776
törölt tag

A sorba kötött elektrolitkondik(félhidas megoldás) miatt 350W-nál nem nagyon tudhat többet.
Ezt a megoldást nagyon gazdaságosnak ítélem :DDD

Amúgy szép :D

[ Szerkesztve ]

(#14) menalcas


menalcas
őstag

Az áraik bitang jók, már csak a magyar árára lennék kíváncsi....
jerry311: nekem nagyon dobja a szálcsiszolás

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#15) Móci


Móci
addikt

Pofás tápok, mondjuk egy 450-es vagy 500-as is szerintem jó lett volna... Árban meg tényleg jók.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#16) vzsryl válasza zazahoho (#12) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Hát ha az idő lenne a legfontosabb, akkor a hozzáértők csak a régi, jól bevált, 5-6 éves FSP PNF-hez hasonló belekkel rendelkező tápokat vennék. De nem lehet mindig csak a kijárt ösvényen járni, mert azok már-már kezdenek csúnyán elavulni, főleg a hatásfokuk és hangjuk miatt, másrészt a gyártásuk is már leállt. Szerencsére én még tavaly tudtam venni zsír új 400PNF-et. Utódja viszont már nem egy jól bevált szériájú táp lesz, hanem a lehető legmodernebb (természetesen minőségi), mert sok ezer Ft-ot lehet megspórolni a magas hatásfokkal és a hang is fontos szempont. Ha megmurdál, akkor így jártam... Biztosan jó tápot ma már nem lehet ajánlani, mert bármelyikkel előfordulhatnak gubancok, pl: melegedős Corsair, gagyi Enermax Cyclops, Enermax Revolution 1250W, 500-as elektronikára építkező 600-1010W-os FSP-k stb...

(#15) Móci: A 400-500W-os tápokat ma már csak a tápokhoz kicsit jobban konyító emberek vesznek, mert tudják, hogy az bőven elég lesz addig, amíg nem akarnak komolyabb SLI/CFX rendszereket építeni. Sajnos a szg-el rendelkezők igen nagy hányada csak a W-ot nézi, és azt hiszi minél több, annál jobb lesz a gép. Nem egyszer történt olyan, hogy egy srácnak ajánlottam minőségi 400W-ost, amit meg is vett volna, de azt hitte, hogy amiatt kevesebb lesz az fps-e a játékokba. Ez kicsit erős példa, de megtörtént és még sztem meg is fog. :O
Tehát 400-500W-os tápokból szvsz. egyre kevesebb lesz. Észrevételem szerint a nagyobb gyártók közül már csak az FSP gyártja ezeket nagy számban, pl: APN, GHN, PAF.

Szerk.: És ami a legjobban kiakaszt, hogy 400-450-es kategóriában alig található normális moduláris táp. Legalábbis emberi áron. Konkrétan egyről tudok: Thermaltake TR2 RX 450W ~15k. Az Enermax MODU82+ 425W, Corsair HX450, Be Quiet Straight Power E7 CM 480W is csúnyán el vannak szállva 20-30k közé.

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#17) Duree


Duree
veterán

Ezek minöségi tápok,az áraik kimondottan kedvezönek hatnak,de mire hozzánk elér addigra rejtélyes okokból,nagyságrendekkel drágább lesz mint az aktuális árfolyamon átszámoltam volna.Vajon mi az oka?

duree54

(#18) zazahoho válasza vzsryl (#16) üzenetére


zazahoho
őstag

igazad van,Enermax Revolution 1250W táp -ot nem akartam elhinni,hogy 2 db is gyárilag rossz ventivel van szerelve ,bekapcsolás után nem sokkal elkezdtek hangoskodni,de nem kicsit.Mindezt a legdrágább enermax csúcs tápjánál :W értem én hogy ők is veszik a ventit ,de ilyen hibák nagyon csúnyák,kistesó 450-ről nem is beszélve

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#19) TOM-202


TOM-202
senior tag

A 750W-os és a 850W-os korrektnek tűnik. Milyen belük lehet konkrétan?

(#20) 14adam válasza TOM-202 (#19) üzenetére


14adam
addikt

(#21) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Kellemesen árazta a tápokat a Scythe :K

(#22) MMIX


MMIX
addikt

Chouriki 2 850W Plug-In teszt TheLab.gr Sirtec/Sirfa/HighPower

(#23) MMIX


MMIX
addikt

A Chouriki 2 650W (SPCR2-650) és a Chouriki 2 650W Plug-In (SPCR2-650P) 80+ Gold lett a sajtóközlemény szerint.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.