Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43) Moddingboy


Moddingboy
Modder

Köszönöm a rengeteg hozzászólást! :R

ll-kobe - Én az a fajta vagyok aki jobb szeret egy lepukkant, már-már lomtalanításra érett házat felújítani. Nagyobb kihívást látok benne mint egy gyárilag jónak mondható házban. (persze nem az mondom, hogy egy jó házat könnyű átalakítani, de remélem értitek, hogy mit akartam mondani) :)

h1n1_900 - Rajta vagyok a VGA ügyön.:K Szerencsére elég nagy hely áll rendelkezésre így nagyobb VGA is elfér.

todie - Idővel lesz benne VGA és abban az esetben már nem lenne elég hely ahhoz, hogy alul legyen a táp is (vagy ha meg is tudnám oldani elég zsúfolt lenne)

Recon666 - Nem te vagy az első aki ezt mondja, de nekem bejön :B "ízlések és pofonok ugyebár"

Vasinger! - Köszönöm! ;)
Határozottan igen! Mindenkinek megvan a saját kis hobbyja amire nem sajnál áldozni egy kis összeget. Nekem ez az egyik dolog amit szeretek csinálni és mint látod a kiadásoknak ill. a belefektetett munkának meglett az eredménye. :K

d.véderjoe - Nagyon örülök, hogy a kisfiadnak is tetszik a ház :)

zolo96 - Semmit :N "...de haszna nincs"
Recon666 teljesen jól fogalmazott... ez egy hobby és nem a haszon a lényeg hanem, hogy örömödet leled benne. :) Plusz a rengeteg pozitív visszajelzés nekem nagyon sokat ér! :R

Sundesz - Egyenlőre nem tervezem az eladását :)

[ Szerkesztve ]

http://www.facebook.com/pages/Moddingboy-Mods/293405150688776

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.