Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Honkydoo


Honkydoo
őstag

Ezt most láttam a PH!-n

"Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

(#2) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Ülőhely követelő vén csoroszlyákat el kell hajtani a francba. Önszá-ntamból át szoktam adni a helyem, de aki , felszólít, hogy már pedig adjam át a helyem, csak azért sem. Majd 8-10 esetenként 12 óra munkavégzés után majd én "szenvedjek", persze. Aztán sosem lehet tudni, hogy kinek milyen betegsége van, de vannak akiket e baromira nem érdekel, engem még törött lábbal is fel akartak állítani - akkor kérdezte meg egy huszonéves srác, hogy "asszonyom, szemészhez milyen gyakran tetszik járni?"

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#3) greenity válasza Honkydoo (#1) üzenetére


greenity
aktív tag

Köszi :)

Mister_X hát hja... nem is értem az ilyeneket :(

"Egy mosolynál jobb a több"

(#4) NandoXXL válasza greenity (#3) üzenetére


NandoXXL
senior tag

Autoimmun betegség, vérnyomás-cukor probléma, lehet komoly lelki probléma is. Ezeket mindenképp szűrd ki. Érdemes életmódot változtatni, sport (szobakerékpár, gerinctornával) + sok zöldség gyümi, kevés szénhidrát nehéz ételek elkerülése. Nagyon fontos a sport, mert aktivizál, és ad egy erőnlétet a helyes táplálkozással, a lélekkel is kell foglalkozni. Nem szabad hogy a probléma maga alá gyűrjön és átvegye a kontrollt, ilyenkor reboot és vissza kell venni az irányítást. Teljesíthető cél meghatározása, jó dolgok megerősítése, mindig jön valami amiből fel kell állni, a lényeg hogy felállj tovább lépj, és pozitív szeretetteljes dolgokra, életed értelmére párod, család, ha van gyerek, kutya vallás stb koncentrálj, amiért érdemes küzdeni és magad mögött hagyni a betegséget. Van amikor nehezebb, de tudnod kell mindig van kiút, másképp nem megy, ne add fel, mindig megtalálhatod az éltető nap sugarait :)

(#5) greenity válasza NandoXXL (#4) üzenetére


greenity
aktív tag

Ezeket tartom is.
Sportolok is amikor képes vagyok rá. Heti szinten járok jógára, amikor van erőm spinningre.
Ezért idegesít a dolog, mert múlt héten el tudtam menni úgy spinningre, hogy 4 hónap kihagyás után ( a hideg változékony időben örültem, ha mozdulni tudtam, itthon tornáztam és jógáztam hetente többször) simán letekertem minden nagyobb gond nélkül, most meg rá 1 hétre alig bírok mozogni és elveimmel ellentétben fájdalomcsillapítókon élek.
Marhára nem jó, hogy minden reggel ilyen a két kezem: [link] .

Általában nincs nagyobb gondom, de ez a hét a pokollal egyenlő. Emellett pedig aktívan részt veszek (kéne vegyek) az egyesületünk munkájában, de vannak ilyen hetek, amikor nem megy.

"Egy mosolynál jobb a több"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.