Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:27:28

LOGOUT.hu

[Re:] Google Nexus 7 - Android 4.1 alapon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12022) #41133696 válasza bzoley (#12019) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ha már ez így felhozódott, engem kicsit nyugtalanít, hogy nincs a közvetlen hálózati használatra mód. Egészen konkrétan vagy merítem használatközben - tehát hálózat nélkül használom, és akkor mindennap töltöm -, vagy ráteszem a töltőre, és bár használom töltés közben is, a töltési folyamat végén leveszem róla, hogy nehogy túltöltés legyen. Bár szerintem van benne ilyen védelem. Némely laptopnál a hálózati használat esetében az akkumulátor megkerülhető, tehát se nem tölti, se nem meríti.

(#11993) Stauffenberg: Igen, azért is írtam, hogy azért én is annak vélem a dolgot, csak finomabb kivitelezésben. Viszont, amit írtál, hogy angolul van esetleg a dobozon feltüntetve, az már egy olyan tényező, amivel lehet menni a fogyasztóvédelemhez szerintem, mert Magyarországon a hivatalos nyelv a magyar, a legtöbb ember ez is beszéli, szóval lehet rá hivatkozni.

Más kérdés, tudtok e ilyen valuta árfolyam figyelőt?:

Ugyanis amiket eddig néztem, azok csak azt a funkciót sulykolták, hogy adjak meg egy fő valutát fent, alatta pedig oszlopokban váltogatta át $-ra €-ra stb.

Na most nekem az kellene, hogy bár a Ft legyen a fő pénznem, de nyilván nem 1 Ft = 0003 € hanem:

1€= 302 Ft
1$= ....

tehát hogy külföldi valutákról írja ki hogy hány Ft.
Igazából csak négyet kell ismerni a HUF-ot, a GBP-t, az USD-t és az Euro-t.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.