Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) geri| válasza Lenry (#7) üzenetére


geri|
aktív tag

"de ez akkor is baromság"

Ne haragudj, de ez féligazság. Egyrészről érthető, és teljesen elfogadott a véleményed, miszerint ennyiért két másik gépet is össze lehet rakni, akár hasonló szinten.
De ajánlom figyelmedbe a következő site topicját: itt meg itt. Szerintem egyik sem elfogult vélemény, holott egy maces oldalon találhatóak.

"az op.rendszerük jó. nem jobb, mint a Windows"

Szerintem az a helyzet, hogy van akinek ezerszer jobb egy windows, mint egy OS X. Van akinek pedig fordított a felállás. Azt viszont el kell ismerned, hogy rengeteg user úgy alkot véleményt, hogy még egyszer sem próbálta az apple rendszerét, és semmiféle first hand tapasztalatuk nincsen. Ez nem az ő hibájuk, hiszen nem sok embernek van lehetősége, hogy tesztelje a szoft-ot, hiszen pc-re nagyon nehéz telepíteni. A másik pedig, hogy kis hazánkban nincs túl sok lehetőség arra, hogy kicsit kipróbáld az almás megoldásokat.
Persze azt sem szabad elfelejteni, amit már sok fórumostól olvastam: nincs türelmük a váltásra, vagy egyszerűen csak megszokták a windowst, és számukra megfelel ez, de ha fiatalabbak lennének, tutira tennének egy próbát!

"azzal se jöjjön senki, hogy az Apple mekkora minőségi termék."

Teljesen igazad van, elég csak beletúrni a maces fórumokba. Engem majdnem annyira elrettentettek az ott olvasottak, hogy majdnem letettem arról, hogy megvegyem a macbook pro-mat. Aki ilyet állít elvakult marha.

"rühellem, hogy az iPodomhoz fel kell pakolnom az iTunes-t,"

Lásd az első blogbejegyzésemet: ez a cégre jellemző gazdasági-marketinges alakoskodás miatt van.

"de mindennek a csúcsa az Apple-fanatikusok"

Tőled is kérem azt amit mástól, ne vegyél mindenkit egy kalap alá egy-két elvakult gyökér miatt. Szerintem nem kell semmiben sem végletekben gondolkozni. Nincs olyan hogy csak APPLE vagy csak WIN... Az ideális, ha kihasználjuk mindkét rendszer előnyeit. Nekem például így néz ki a dokkom egyik része:

Kihasználom az MS Office és WIN progikat is. Mondjuk azért Windows 7-et nem fogok telepíteni, de ha szükségem lesz rá akkor nem mondom majd azt, hogy: nem teszem rá mert az egy vacak.

[ Szerkesztve ]

LiveStrong

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.