Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bocaa


Bocaa
senior tag

Hát nagyon sajnállak aki meg beengedte boxerral azt ütném meg vele kétszer!!!!

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#2) Janix14


Janix14
csendes tag

Az ilyeneknek viszont a k... ........
Nem írnám ki,szerintem mindenkinek leesett mire is gondolok :U

Viszont neked jobbulást kívánok. :K

Humort vagy bölcsességet szeretne itt látni?Hívja a 1792-es számot,és szavazzon!

(#3) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Én manapság már iskolába is gázsprayvel járok (annak ellenére, hogy igen derék legény vagyok), pont az ehhez hasonló esetek miatt! (is) :(

when the sun shines, we'll shine together

(#4) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

jobbulást

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#5) szablya


szablya
tag

Rendet!

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#6) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Először is jobbulást.

Másodsorban pedig pont az ilyen atrocitások miatt (sem) járok bulizni, maximum egy társasággal beülni valahová beszélgetni, közben meginni 1-2 sört, és kész. Bár mostanában már az utóbbi sem teljesen veszélytelen. Lépten-nyomon belekötnek az emberbe, sehol sem vagy biztonságban. A létező összes helyen kötöttek már belém, a busztól kezdve a játszótérig.

szablyával tudok egyetérteni: rendet!

(#7) samfishR


samfishR
senior tag

Jobbulást, reméljük nem marad látható a helye. Én csütörtökön voltam azon a rendezvényen ahol Te. Szerencsére velünk nem volt semmi ilyen, gondolom a millerben volt ez, amit leírtál, vagy vmelyik rocky-ban. Az ilyeneket mi úgy szoktuk kikerülni, hogy csütörtökön megyünk a haverokkal, nem hétvégén. Csütörtökön ugyanis nincsenek külsősök, legalábbis nem sok, így a színvonalat is megtartjuk. Egyszer lementünk szombaton, hát... voltak ott érdekes arcok, kezdve a kis tizenéves partypicsáktól egészen a tipikus feszíteni járok diszkóba fazonokig.. de nyílván egy ilyen nagyobb szabású rendezvényen szinte elkerülhetetlenek az ilyen majomképűek, mint pl aki neked esett boxerral.. csütörtököt ajánlom neked is, ha ezek után megint megjönne a kedved. :K

Arra azért kíváncsi lettem volna, hogy mit mondtak a rendőrök, hogy miért engedték el a kidobók azt a faszt. Gondolom korlátozták volna ezzel a szabadságát szegénynek...

[ Szerkesztve ]

(#8) #40731136


#40731136
törölt tag

Az ilyen gyáva sz@rházik fejét tuti szét kellene verni a saját fegyverével, az elrettentő lenne.

Rendet!

(#9) Gengi válasza samfishR (#7) üzenetére


Gengi
senior tag

Először is köszönöm mindenkinek. Ma szedegettem a kötésem hát igen.. Lesz itt még látszata és egy jó ideig ott marad a helye. Általában csütörtökön vagy szerdán járok én is. Most voltam először szombaton.

A rendőröket nem igazán volt értelme kihívni azon az este. Illetve el voltam foglalva ,hogy emberi külsőt varázsoljak magamnak. Már amennyire a helyzet engedte. Ahogy vasárnap bementem a rendőrségre (nem egyből feljelentést tenni ugyanis a tanúim 17 évesek voltak) utána jártam ,hogy mit tehetek. A rendőr úr elmondott mindent minden opciót. Azt tanácsolta ,hogy tegyek feljelentést ,mert ha nem teszünk semmit ,akkor ne is várjunk mást. De a doktor úr... Aki hát fél órán keresztül viccelődött velem nem írta rá a papírra ,hogy hány napon gyógyuló a sérülésem. Így azt mondta a rendőr ,hogy ez mint magánindítvány alapján elkezdett eljárás hát nem biztos ,hogy sokra vezet. Ha 8 napon túlos lenne hivatalból nyomoznának. Beszélgettünk az ügyről tényleg egy jó fél órán át. Sajnos viszont nem láttam értelmét így feljelentéseket tenni. Most a rendőrségre azért kellene járnom és több ismerősömnek száz kilométerekről ,hogy egy adag papírral több legyen. A Kidobók és a HÖK hibája nem kicsit.

A nagy tanúlság az egészből ,hogy ha valaki ilyen helyzetbe kerül és van ott ismerőse mindenképpen kérje meg ,hogy figyelje az elkövetőt. Illetve minél hamarabb rendőrt hívni. Ha viszont valaki magába megy le nagyon nagyon reménytelen az ügy...

Az egészben a leginkább nem is a fizikai sérülés zavar.. Az begyógyul ,hanem hogy hosszú ideje küzdősporttal foglalkozom. Nem hangoztatom nagy pofával minden utcasarkon ,de ilyenkor ,amikor csak úgy megütnek valakit. Ennél szarabb szíven ütés nem érhet senkit.

Bár viccelődve azt mondom már most ,akárhogy is látszik ,hogy emberből vagyok. A szövet részem sérülékeny ,de az acélváz még most is tart :)....

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#10) malwy


malwy
senior tag

A Logout haragjával nézhet ezek után szembe a faszi:DDD

Részvétem! :)

(#11) nem_tom


nem_tom
őstag

Inkább nem fejtem ki bővebben a véleményem.
De remélem az ilyenek kínhalálban döglenek meg egyszer.

(#12) Thunderzolee válasza Gengi (#9) üzenetére

Felismernéd?
Nem tudod ki volt az?

Valaki csak ismeri..

Megkeresni, és elégtételt venni. Minimum.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#13) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Olyan, mint egy rossz álom és itt mégis megtörténhet ilyen. Jobbulást kívánok és hogy minél előbb legyen meg az a nyomorult raj!

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#14) Wyll


Wyll
őstag

Ezt én csak most olvastam.

Amellett hogy totál együttérzek veled, az jutott eszembe, hogy a legnagyobb pofáraesést igazából elkerülted: ugyanis abban a sajnálatos esetben, ha netán elégtételt vettél volna a hímek eme csúcspéldányán, tuti hogy utána még téged állítottak volna bíróság elé - mert manapság már ezen sem lepődne meg az ember, ha mégoly intenzitással tépi is a haját tőle...

Azóta történt valami amúgy?

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.