Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) madstunt


madstunt
addikt

Áh a kedvencem az E46 M3-as bárki bármit mond:)
fenejó hangja van

:)

[ Szerkesztve ]

(#2) Lenry


Lenry
félisten

nem rajongok az autókért, meg semmi ilyesmi, de egy álom beteljesülése mindig jó dolog :K

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3) Vladi


Vladi
nagyúr

Bejaülünk a zemháromba aszt beindíccsuk a motort. :DDD

:)

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#4) tibi666


tibi666
senior tag

a leendő tulaj biztosan örvendene, ha tudná, hogy a vadiúj, bejáratós, ráadásul hideg motort 6 ezres fordulatra pörgetted.

(#5) gamerkiller válasza tibi666 (#4) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Az engem akkor, abban a helyzetben nem érdekelt, mert nem az enyém, a kamionos megengedte, és én miért ne tenném? Te is megtetted volna..

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#6) tibi666 válasza gamerkiller (#5) üzenetére


tibi666
senior tag

inkább el sem kezdem magyarázni. remélem az én cls-em nem kerül a kezedbe.

(#7) madstunt válasza tibi666 (#6) üzenetére


madstunt
addikt

jön a cls-ed olasz kamionon?

[ Szerkesztve ]

(#8) tibi666 válasza madstunt (#7) üzenetére


tibi666
senior tag

nem, de tirpák kamionos lehet német, magyar, bármilyen nemzetiségű.
foglalkozástól, nemzetiségtől független ez, maximum az arányok eltérők. :)

(#9) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Hideg motort így pörgetni:U:( Mondjuk azt nem értem hogy mi ebben az élmény:F

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#10) whiz válasza gamerkiller (#5) üzenetére


whiz
aktív tag

"nem érdekelt, mert nem az enyém"

Gratulálok ehhez az "inkább-nem-írom-le-mert-kitiltanak-örökre" hozzálláshoz. Egy jó szájbarúgást megérdemelnél.

Egyébként ettől a 3mp-től semmi baja nem lett a motornak, de tény, hogy nem illik hidegen pörgetni, pláne egy bejáratós motort.

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#11) <NewL>


<NewL>
addikt

te hülye vagy. én tiltáson járattam volna fél percig:DDD

Nekem ez az álom kocsi. Mostanára már "annyira" nem is drága használtan. 320 dezső kombi. meg egy ilyen kis csini szín,fekete már nem kellene még1x :(

Winner_hun : az ,hogy egy 20 millás kocsiba ült? és még be is indította. sőt lehet ő volt az első magyar abban a kocsiban. és még ő finghatott volna elsőnek bele :D

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#12) Winner_hun válasza <NewL> (#11) üzenetére


Winner_hun
félisten

Hűű micsoda élmény beleülni egy drága autóba meg 2x megnyomni a járó motornál a gázpedált, lol

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#13) <NewL> válasza Winner_hun (#12) üzenetére


<NewL>
addikt

:D
jobb mint semmi

There's an app for that

(#14) FPéter


FPéter
aktív tag

Én múlt nyáron egy elektromos rokkantszékeket szállító teherautóba szabadulhattam be ugyanígy. Ecsém, feltekertem teknősről nyúlra a gázt és olyat rúgott a villanymotor...

(#15) mephi666 válasza FPéter (#14) üzenetére


mephi666
nagyúr

ez jó volt... :C ez kellett nagyon ebbe a postba :K :R :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#16) whiz válasza <NewL> (#11) üzenetére


whiz
aktív tag

Valóban nagy élmény lehet egyeseknek (az élmény szerintem nem itt kezdődik, de kinek mi...), de amiért rajongsz, azt tiszteled, és nem szétb*szod, csak mert nem a tiéd. :U

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#17) keIdor válasza Winner_hun (#12) üzenetére


keIdor
titán

Valaki ezt szereti... én meg azt nem értem miért jó asztalosnak lenni és a sok szart gyártani...

Egyébként nem tudom mi bajotok van:
1. a mai autókat nem kell bejáratni...
2. nem -10 fok volt dájcslándban, 4mp-es 6500-as fordulattól semmi baja nem lesz. :U

Tél lett volna és padlózott volna folyamatosan nem ezt mondanám, de nem ez történt... az a fránya irigység mi, srácok? :(

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#18) gamerkiller válasza tibi666 (#6) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Szerintem se menjünk bele, te is megtetted volna, ne is tagadd.

(#8) tibi666: Tirpák? Egyszer. Hangsúlyozom csak egyszer ülj be egy útra, és máris nem lesz tirpák az a kamionos aki szállítja a bacardit/kenyeret/tejet a boltba ahol megveszed..

(#9) Winner_hun: Kinek mi élmény ahogy mondják. Nekem élmény volt ez, sőt! Nekem még az is élmény, ha egy ismert várost vagy akármit látok kiírva egy táblára. Álomautóim egyike, maximum 2 méteres közelségből láttam eddig.

(#10) whiz: Címem az adatlapon, délután 3-tól otthon vagyok.

(#11) <NewL>: Haggyad nyúl! Se füle se farka vita..

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#19) tibi666 válasza keIdor (#17) üzenetére


tibi666
senior tag

tudod, hogy nincs rá semmi indokom, hogy irigykedjek a gyerekre.
egyszerűen tirpák volt ő is, és a kamionos is. mert leszarják, mert nem az övék, akkor miért ne.

(#20) gamerkiller válasza tibi666 (#19) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Szerintem hagyd abba, mert egy mikronnyi baja se lett az autónak, hátrány nem származott belőle hogy én akkor és abban a pillanatban adtam neki. Nem vagy te egy kicsit álszent főnökúr?

Te meghágsz egy szűz csajt? Pedig fáj ám neki!

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#21) tibi666 válasza gamerkiller (#20) üzenetére


tibi666
senior tag

nem vagyok álszent, és az én korosztályomban már elég kevés a szűz csaj, azokat meg kerülni szokták, mert 30-35 évesen nem véletlenül szűz még az ember.
én elhiszem, hogy neked élmény volt, ahogy az is élmény, ha azt látod kiírva, hogy münchen, vagy akármi más.

én meg nap mint nap 15-20 milliós kocsikban ülök, illetve vezetem őket, épp ezért nem, nem pörgettem volna nyálcsorgatva egy m3-as bmw-t. de egyébként sem, max. beleültem volna.
és ha figyelmesen olvastad volna, nem a kenyérszállító, vagy bármilyen más kamionost tirpákoztam le, hanem konkrétan azt, aki odaadta neked a kulcsokat.

na mindegy, örvendek, hogy egy maradandó élménnyel gazdagabb lettél. :)
legközelebb azért ne csinálj ilyet.

[ Szerkesztve ]

(#22) Goose-T


Goose-T
veterán

Szerintem nem volt új a kocsi, mert:
* nem voltak lefóliázva az ülések,
* tele volt szeméttel a jobb egy,
* a kilométeróra sem nullán volt.

És egyébként is, az ilyen drága autókat a gyárban járatják be, próbapadon. Talán meg kellett volna figyelmesen nézni a videót. Másrészt ha már ennyibe kerül, nyilván használtan sem a saját lábán viszik egyik országból a másikba, hanem felteszik kamionra, hogy nagyobb biztonságban legyen. Ja, és ha én új BMW-importőr lennék, akkor a slusszkulcsokat nyilván nem bíznám a kamionosra, hanem DHL-lel elküldetném magamnak.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#23) Psychonaut válasza Goose-T (#22) üzenetére


Psychonaut
addikt

A kilométeróra állása semmit nem jelent, amit szalonból kihozol új autót, abban is van pár kilométer. :U

Amúgy a többiben teljesen igazad van. :K

(#24) gamerkiller válasza tibi666 (#21) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Én már nem München-ben gondolkozom, hanem Lisboa-ban, Zaragoza-ban, Stockholmban..
Nem tudhattam mennyi idős vagy, őszintén szólva semmi közöm hozzá. Én sem vagyok már gyerek, elég jól értek az autókhoz, egész életemben körbe voltam véve velük. Tudom hogy nem kell bejáratni, eleve nem is volt új a szekér. Nézd meg a videót.. 15-20 milliós kocsik? Összejött az élet, de ne felejtsd el hogy ez nem mindennapi. Én is ülök 30-40-50 milliós 4 kerekűekben naponta, csak 24 tonna valamivel a hátam mögött..

De. Fogok csinálni, adja ég.

(#22) Goose-T: Ez lenne az ésszerű. Azonban: Én is mentem már Dunaújvárosból München-be trailerrel amin 3 suzuki volt, nem olyan értékes autó mint ez, de akkor megtanultam egy pár traileres szabályt. A szállított autók indítókulcsai a sofőrnél kell hogy legyenek biztonsági okokból, akármit viszel. Van ismerős aki svájc-ból hoz be megrendelésre Ferrarikat, Paginak stb.. A kulcs mindig nála van, mert nála kell legyen.

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#25) Goose-T válasza Psychonaut (#23) üzenetére


Goose-T
veterán

De nem 683, ha jól láttam a videón.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#26) tibi666 válasza Goose-T (#22) üzenetére


tibi666
senior tag

ebben igazad van. de hidegen ettől függetlenül sem kellene 6000 ezerig pörgetni, illetve a gyári bejáratás kb annyiból áll, hogy megnézik működik-e a motor.

a bmw importőr pedig fog adni kulcsot a teherautósofőrnek, mert lehet olyan helyzet, hogy szükség van a kulcsra.

felesleges ezen lovagolnom tovább, megtörtént, kész.
csak a mentalitás nem tetszett, de hátha legközelebb nem csinál ilyet. :)

[ Szerkesztve ]

(#27) Psychonaut válasza Goose-T (#25) üzenetére


Psychonaut
addikt

Igazad van, én a még megtehető távolságot néztem. :W

gamerkiller: Paganira gondoltál?

(#28) Goose-T válasza tibi666 (#26) üzenetére


Goose-T
veterán

Akkor soha ne vegyél használt autót, mert nem tudod, mennyire szétgyilkolják a nepperek az erős verdákat, mielőtt eladják. :)

Szerk.: ha már álom, engem meg egy vadiúj S Mercivel fuvaroztak nemrég. :D

[ Szerkesztve ]

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#29) gamerkiller válasza Psychonaut (#27) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Persze, arra..

(#28) Goose-T: Nem csak az erős autókat. Bármelyiket.. De hát kérem.. Miért venne ő használt autót? Na látom nem csak nekem lehet élmény egy autó..

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#30) tibi666 válasza Goose-T (#28) üzenetére


tibi666
senior tag

pedig erősen gondolkozom, hogy új cls 320 cdi legyen, vagy hasonló áron egy keveset futott cls 500.

de valószínűleg a diesel lesz, kap egy amg csomagot, meg egy jó programot a motor, mert egyébként lomha a formájához képest.

aztán, ha lesz gyerek, akkor meg gl500. de az még vagy 5 év.

(#31) Valty válasza gamerkiller (#24) üzenetére


Valty
aktív tag

"Én már nem München-ben gondolkozom, hanem Lisboa-ban, Zaragoza-ban, Stockholmban.."

Nem vagy te egy kicsit beképzelt? ;]

(#32) keIdor válasza tibi666 (#19) üzenetére


keIdor
titán

Azt tudom, hogy neked nincs. :R :D Amúgy egy szavazat a 320 CDI+AMG-re... 24/7 autónak inkább azt venném, persze nem tudom neked mire kell.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#33) finest válasza gamerkiller (#24) üzenetére


finest
őstag

Lisboa magyarul Lisszabon. :U

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#34) Pörp válasza Valty (#31) üzenetére


Pörp
senior tag

S mint látjuk az autókhoz is ért ;] :R

(#35) gamerkiller válasza Valty (#31) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Amikor azt mondja a gps hogy még 800km van hátra, már fellélegzünk. Mindjárt otthon vagyunk. :U

(#34) Pörp: Meglepődnél.

Lisszabon: 3200km = 5műszak..

Itt egy saját kép Normandiáról!

Egy Hamburg-ról

Egy barcelonai

Egy lyoni

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#36) whiz válasza gamerkiller (#24) üzenetére


whiz
aktív tag

"Tudom hogy nem kell bejáratni"

De be kell.

A címed meg nem érdekel, csak azt mondtam, hogy megérdemelnéd.

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#37) gamerkiller válasza whiz (#36) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Két új autó van a családban. Nem kell..

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#38) VR6-Fan válasza gamerkiller (#37) üzenetére


VR6-Fan
veterán

kell.

bár tudom én nem értek egyszek szerint a témához ;] :U

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#39) Winner_hun válasza keIdor (#17) üzenetére


Winner_hun
félisten

Szóval te sok szarra pakolod a könyveidet, sok szarban tárolod a tányérjaidat, stb.

1. A mai autókat is be kell járatni, honnan vetted ezt a hülyeséget, hogy nem kell? Szerinted az új autókban összekopott minden alkatrész, úgy teszik őket ki a piacra? A legújabb Hondában pl 1000 km-ig nem is lehet a maximális fordulatszámig pörgetni a motort - vajon miért?:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#40) Winner_hun válasza gamerkiller (#37) üzenetére


Winner_hun
félisten

-

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#41) Gézengúz


Gézengúz
addikt

Akár be kell járatni akár nem, tény, hogy ami nem a miénk arra még jobban kell(ene) vigyázni mint a sajátunkra.... Csak gondold el a tulajt ha ott állt volna veled szemben mikor padlózod... Szerinted?

Valahogy ez jutott az eszembe...

22
00:04:20,919 --> 00:04:23,274
Szia!

23
00:04:24,077 --> 00:04:28,630
- Játsszunk!
- A beszállás elsõ szabálya?

24
00:04:28,718 --> 00:04:32,472
- Tiszteled a kocsit, tisztel a gazdája.
- Második szabály.

25
00:04:32,559 --> 00:04:36,756
- Köszönj a gazdának! Jó napot, Frank!
- Jó napot, Jack.

26
00:04:36,839 --> 00:04:40,466
- Játsszunk végre?
- Azt hittem, fáradt leszel suli után.

27
00:04:40,558 --> 00:04:44,267
- Félsz, hogy én nyerek.
- Félek, hogy fáradt leszel a leckédhez.

28
00:04:44,358 --> 00:04:48,318
- Péntek van, nincs lecóm.
- Akkor játszhatunk.

(#43) keIdor válasza Winner_hun (#39) üzenetére


keIdor
titán

Sajnos, de majd ha feltalálják a hologram szekrényt, amire pakolni lehet az első béta teszter leszek. :D

Nagyon megoszlanak erről a bejáratós témáról mindenhol a vélemények... még a külföldi autós fórumokon is... mindenki használja úgy az autóját, ahogy akarja. Abban egyetértek, hogy ha nem muszáj nem kell az első 1-2 ezer km-en pörgetni a motort, de baja nem lesz. (szvsz)
És más dolog egy 3mp-es 6000RPM, mint a tartós járatás/minden sebességben kihuzatás...

Abban is biztos vagyok, hogy az itt lévő autóbu**k 80% ugyanezt csinálta volna, csak a fórumon jó dolog az ellenkezőjét állítani.:) A maradék 20% meg már ült ilyen kategóriás autóban, és nem hatja meg.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#44) mephi666


mephi666
nagyúr

nekem autós élmények közül a következő volt kellemes:
egyik ismerősöm bátyja+felesége elutaztak 2hétre nyaralni, a srác meg a házukba bulit szervezett: kb 150m2-es alapterületű ház volt, a város leg-előkelőbb részén... nem ritkák ott a 100millás házak sem... ebben is barominagy szobák, amerikai stílusú konyha, pezsgőfürdő, pincében konditerem, szauna, pingpongasztal, bár, minden... kertben tó, meg minden, ami jó... meg egy duplagarázs :) egyik csajjal gyorsan összeismerkedtem és elég jól elbeszélgettünk... egyszer eszembe jutott: mondom, ha ekkora és ilyen fullos a ház, milyen kocsi lehet a garázsban? :) lakásból lehetett megközelíteni, be is mentünk... "csak" egy vadiúj fullextrás renault laguna volt :) körbenéztük: kulcs benne... be is huppantunk... gyújtás, aztán zene be... és jól éreztük magunkat egy darabig :) de ennyi elég is volt épp... nem "avattuk fel" a kocsit, mert az már kemény lett volna, de tényleg jól éreztük magunkat :B

őrültködésre meg ott volt egyik ismerős 300-as amg mercije, amit szolgálati kocsinak kapott... "harapott" a gép rendesen :)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#45) #31757056 válasza Valty (#31) üzenetére


#31757056
törölt tag

Ha már rá azt mondod, hogy beképzelt, akkor mondhatnád akár az alattad íróra is, aki éppen egy sehonnai topikban ecseteli, hogy melyik luxusmerci lesz a következő vásárlása, holott kitudja lehet éppen egy P2-essel fórumozik ;]

(#46) tibi666 válasza #31757056 (#45) üzenetére


tibi666
senior tag

hát igen, lebuktam, azzal fényesítem szürke hétköznapjaim, hogy egy sehonnai fórumon hirdetem, hogy milyen mercedest fogok venni, közben meg a számláim alig bírom kifizetni.

(#47) SAMYka


SAMYka
aktív tag

Alapvetően nem az a baj hogy "hideg" a motor. A "hideg motor" jelentéssel bír nem csak a hőmérsékletet takarja úgyan úgy mit a "ködlámpa" (ezt most nem írom le).
Hideg motor: ismerjük ugye a paramétert hogy 500LE feltételezem hogy turbós (ha nem az sem baj). Tehát a kocsit felrakták kb 3 napja a kamionra és azóta nem volt beindítva. Az olaj mind a teknőbe figyel a motor mondhatni majdnem száraz mert az a fránya gravitáció lehúzta és le is csöpögött. Beugrok indítok rugom a gázt azonnal és már meg is hajtottam kenés nélkül a motort. De tételezzük fel hogy a motor a sivatagba áll feketére festve 3 napja kb 70-80 fok a hőmérséklete a tűző napon. Az olaj ott is lecsepeg és idő kell neki hogy körbejárja a motort és mindenhol kenést biztosítson. Ha túrbós akkor még érzékenyebb az olajra a gép.
Ha valaki hallot már olyanról hogy (a régebbi kocsiknál volt ez jellemző) hogy a turbós motort indítás után járatni kellet hogy legyen meg a megfelelő kenés az egyetért velem. Aki a youtube-ról tanult meg vezetni az meg úgy sem érti hogy miről van szó.

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#48) gamerkiller válasza SAMYka (#47) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Igen barátom, teljesen igazat adok neked.

De. A videón az előzményeket nem látod, nem tudhatod hogy én előtte beindítottam e már..
Amikor odamentem először a kamionhoz, ugyanígy beszálltam, és alapjáraton ment 2-3 percig, nézelődtem, a rádiót és a kormányt nyomkodtam mire észbe kaptam hogy ezt le kellene videózni. Akkor leállítottam, elfutottam apámhoz aki éppen a kamionból pakolta ki a gázfőzőt, elkértem a kamerát, és úgy mentem vissza.

Szóval ez a hibalehetőség is kilőve..

Tibi666: Ne vedd sértésnek, nem mondta, de mondhatta is volna.. Nem tudhatja senki ki ül a monitor mögött..

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#49) tkazmer válasza SAMYka (#47) üzenetére


tkazmer
addikt

Ha túrbós akkor még érzékenyebb az olajra a gép.
ha tényleg nagyon profin turbós, akkor nem is engedi felpörögni annyira az elektronika...legalábbis a volvo dízelek esetében ez a helyzet

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#50) bandus válasza <NewL> (#11) üzenetére


bandus
veterán

sajnállak, hogy neked ez az élmény..:U

nővel voltál már? :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.