Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#39) littledon


littledon
tag

Sziasztok!

Tegnapi nap vasaroltunk egy ilyen gepet teljesen ujonnan, 2ev garanciaval, operacios rendszer nelkul.
Nagyon tetszik viszont van egy problemam...

Ubuntut probaltam ratenni de nem sikerult mivel azt irta ki, hogy a grub nem telepitheto (remelem csak a pendrive hibaja), kovetkezo furcsasag, hogy nem eszlelt wifi jelet a kozelben a telepites alatt, holott volt.
Ezutan kiprobaltam az ubuntut 'live' rendszerkent telepites nelkul... Minden mukodott ( fenyero, hangero allitas) a wifi ki be kapcsolasra azonban nem reagal es nem is lat halozatot.
Ezutan feltettem egy windows 7-et, igaz nem eredeti es nem irtam be serialt... 64bit-es valtozat... A jobb also sarokban nem volt wifi kapcsolat jel es igy nem tudtam csatlakozni a halozatra... Ezutan feltelepitettem a gyarilag kapott cdrol a drivereket, de ez sem oldotta meg a problemat.
Windows eseteben ki-be tudom kapcsolni a wifit a gombokkal de semmi sem valtozik, a driverek telepitese utan ha ki be kapcsolgattam ki be kapcsolta a bluetootht de a wifi tovabbra sem lepett eletbe...
Tapasztaltal hasonlot? Mi lehet a problema? Olyan mintha nem lenne benne wifi modul... Kuldjem vissza? Lehetseges, hogy rossz?

Elore is nagyon szepen koszonom! :R

"Whether you think you can or whether you think you can't, you are right!" - Henry Ford

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.