Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) osztraksajt


osztraksajt
őstag

Nagyon tetszik, valahogy így kell kinéznie egy igényes üzleti notebooknak. :C

(#2) rudi válasza osztraksajt (#1) üzenetére


rudi
nagyúr

Az a vicces egyébként, hogy amikor kerestem a hasonlóan 300k forint körüli konkurenseket, bizony csak egy AMD-s HP-t találtam. Pedig szerintem is ez lenne a logikus formátum könnyű vállalati gépnek.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#3) osztraksajt válasza rudi (#2) üzenetére


osztraksajt
őstag

Sajnos ez nem vicces szerintem. :(

Komolyan, vagy a konzumer gagyi, vagy a konzumer gagyi kipofozva vállalatinak nevezve jóval drágábban, vagy a tényleg vállalati méregdrágán, bár azok is egyre komolytalanabbak, hol vannak már a 3-5 évvel ezelőtti ThinkPad és Elitebook szériák...

Egy normálisan bővíthető szolid design mint a fehér hollló. Én igenis cserélhető akkumulátort akarok, és a belsejéhez is hozzá akarok férni ha úgy alakul hogy bővítésre adom a fejem.

(#4) Geller72 válasza rudi (#2) üzenetére


Geller72
veterán

Én is, bár én annyira nem találom viccesnek.. :O

(#5) bandon


bandon
tag

Nagyon kis "pöpec" gép, kb 1 hónappal ezelőtt volt próbán nálam :D

Üdv: bandon

(#6) stratova válasza rudi (#2) üzenetére


stratova
veterán

Gondoolom még a neve is kísértetiesen hasonlított HP Elitebook 745 :DDD Kár hogy HD+ kijelzővel annak is felment az ára 250-ről 300 fölé.

(#7) babkukta


babkukta
senior tag

szép gép!!! Bár egy ips kijelzővel jobban mutatna

Üdvözlettel, Tibi

(#8) atikó


atikó
őstag

Én is szemezgettem a márkával, de aztán Sony VAIO Pro 13 vettem mert a 1600x900 felbontás nekem kevés, főleg egy 350-450 ezres gépben minimum legyen már fhd kijelző.

És nem mellékes, hogy 940gramm a Sony-m!

(#9) gebro


gebro
aktív tag

Nekem is tetszik ez a noti. Várom a tesztet. Remélem vissza talál a HP és DELL is erre az útra.

(#10) adamssss válasza rudi (#2) üzenetére


adamssss
veterán

Én majdnem ezt vettem, három hete. Azért nem mert még nem voltak róla tesztek, és nem mertem bele fejest ugrani. Helyette egy Dell 7440-et nyúzok. Ez nagyon bejött. Amíg le nem rohad, addig marad. De továbbra is tetszik a Fuji. Mondjuk az ips hiánya még elég sokat nyomott a latba.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#11) Geller72 válasza adamssss (#10) üzenetére


Geller72
veterán

Az mennyibe is kerül?? :U

"Fontos megjegyezni, hogy a gyárilag mSATA SSD-vel érkező modelleknél nincs beépítve a 2,5 hüvelykes SATA merevlemez csatlakozósora és tartókerete sem. Ezeket utólag kell megvásárolni, ha HDD-vel akarunk bővíteni, vagyis az SSD-HDD kettős felállást tervezők gyárilag inkább a HDD-s modelleket vegyék. Ha pedig 3G modemet is szeretnénk, akkor el kell búcsúzni az mSATA helytől. "

:O

[ Szerkesztve ]

(#12) hallador válasza rudi (#2) üzenetére


hallador
addikt

Azért van még hasonló, ott a Toshiba Tecra Z40, vagy a HP EB 840.

Meg hát ez a Fuji is csak i3-al kerül 300 000 Ft-ba. A többi nem is nagyon szállítja a hasonló gépeit i5 alatt. Az i5-el szerelt verzió nem 300 000 lesz.

Azonnal itt egy USA ár:

[link]

1700 $

Szóval annyira nem olcsó, sőt egyáltalán nem az, ha értelmesebb processzorral akarom megvenni.

Ettől függetlenül nagyon tettszik.

(#3) osztraksajt

Hát győzőtt a divat. Megmondta David Hill ezt akarja a nép... :D

[ Szerkesztve ]

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#13) adamssss válasza Geller72 (#11) üzenetére


adamssss
veterán

En 229-ert vettem, 27%-os afas szamlaval. (Mar ha a 7440 erdekelt)

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#14) t72killer válasza Geller72 (#11) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

HDD-s változatot kell venni, gondolom olcsóbb, mint SSD-vel, és veszel bele egy rendes 2.5"-os SSD-t.

Amúgy semmi aggodalom, elég szép kínálat van már mSATA SSD-kből, én HDD-t már nem tennék notiba.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#15) epityesz


epityesz
aktív tag

Szép ez a kis noti,nekem tetszik :C

tökjó.2009-ben kizárt csaló tag után kaptam 1 feketét:(

(#16) caprine


caprine
aktív tag

Ez a 13-14" a kedvenc méretkategóriám, kicsi is meg nem is, tökéletes.

De azért ebbe az árkategóriába TN panel? Bár a HP is eljátsza 1-2 üzletinek címkézett gépénél, de azért mégiscsak gáz. Az hogy nem lett full HD szerintem jó ötlet, ebbe a méretben szerintem felesleges. Otthon a 27" moncsin ott jó a full HD, de 14 colra minek?

Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

(#17) Geller72 válasza caprine (#16) üzenetére


Geller72
veterán

"de 14 colra minek"
-Amiért 5"-ra is.. (telefon)

(#18) Geller72 válasza adamssss (#13) üzenetére


Geller72
veterán

Milyen procival és hol?

(#19) Geller72 válasza t72killer (#14) üzenetére


Geller72
veterán

Alap. ;)

(#20) adamssss válasza Geller72 (#18) üzenetére


adamssss
veterán

i5, 8gb ram, 128gb ssd, FHD IPS. és laptopsystems.

[ Szerkesztve ]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#21) bandon válasza adamssss (#20) üzenetére


bandon
tag

[link]
Most már csak azt sajnálom h nem tartottam meg egyet... :W

Üdv: bandon

(#22) Geller72 válasza adamssss (#20) üzenetére


Geller72
veterán

..csak mert 4 kiló a legolcsóbb.. :U..és a laptopsystemnél nincs is ilyen lapos már..

[ Szerkesztve ]

(#23) adamssss válasza Geller72 (#22) üzenetére


adamssss
veterán

Most mit szeretnél tőlem, de komolyan? Keresselek fel személyesen és adjam oda a számlát, esetleg vigyem a NAV-ot? Ha mást nem kérdezd meg alfa165 kollégát. Nem tudom mit nem lehet ezen elhinni... Én 229-ért vettem. Amúgy akkor 4 db is volt nekik a boltban. Még játszhattam ec-pec-kimehetsz-et is. :)

[ Szerkesztve ]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#24) Geller72 válasza adamssss (#23) üzenetére


Geller72
veterán

Nem látom, hogy bárhol azt írtam volna, hogy nem igaz, amit írsz. Csak annyit írtam, hogy MOST jelen pillanatban én 400 alatt nem találok. Arra gondoltam, hogy hátha TE tudsz olyan verziót, ahol van és nem 400, hanem az általad említett 227 körül van. De ne haragudj, hogy megkérdeztem.

(#25) bandon válasza adamssss (#23) üzenetére


bandon
tag

Én is tudom igazolni alfa165 kollégát...volt nála és jóval olcsóbban mint 400e

Üdv: bandon

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.