Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16) haddent válasza #82729984 (#13) üzenetére


haddent
addikt

Bizonyos értelemben nagyon is igaz amit mondtál. Jó, talán nem az őskorba (mint ahogy itt sem a lyukkártyához), de pl az "izomautó" érához simán visszamennék bármikor. Akkor még volt bennük anyag és hosszú távra tervezték őket. ..De hiányzik sok kényelmi dolog, szervo mp3 rádió stb... Itt is van előnye a dolgoknak, soha nem látott szép grafika, újdonságok stb. De valami nagyon fontos akkor is kiveszett belőle amit ez nem pótol. Számomra az, ami a dolgokból kiveszett értékesebb lenne, mint amit cserébe kapok.
Szóval számomra az "ellenpélda" amit hoztál csak tovább erősíti a szemléletet, sőt, még szélesebb tartományban elvonatkoztatva a játékipartól.

jerry311 Androidtól ne várj sokkal többet. Nem akarok vallási vitát indítani, de pontosan erről van szó. Java??? egy embedded systemre??? (mert SoC révén beszélhetünk erről)
Következő mi lesz? Nasa vezérlés is egy összegányolt fos virtuál machinen fut? :DDD Jó, én meg nagyon C++ "vallású" vagyok, de azt hiszem ezt megtehetem joggal, hiszen itt egyértelmű hierarchia van (asm > C++ >> minden más a sor legvégén)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.