Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dluinet


Dluinet
nagyúr

A reklámblokkoló nincs véletlenül bekapcsolva?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#2) Trade88 válasza Dluinet (#1) üzenetére


Trade88
tag

Nálam is folyton ezt csinálja ès nincs blokkoló.
Kicsit gáz most már tènyleg.

(#3) janeszgol


janeszgol
félisten

Elkepzeleto, hogy most lovik be az uj HA feluletet?

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#4) kemotox válasza janeszgol (#3) üzenetére


kemotox
addikt

:C :C :C :C :DD :DD :DDD :DDD Én meg a mikulás vagyok ! :D

(#5) Luck Dragon válasza kemotox (#4) üzenetére

Furcsa piros nyuszi mikulás. :))

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6) AxBattler válasza janeszgol (#3) üzenetére


AxBattler
félisten

Adja a fehérszakállú! :)

... mert már több, mint idegesítő, ami a HA működésével van. :U

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#7) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Miért Logoutra kell írni az ilyen hisztiket? Miért nem az erre kitalált topik(ok)ba?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#8) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Nem nézel tévét,ez is a "Soros terv" része! :D Jön a Nemzeti Prohárdver- és Médiafórum,ahol ingyen osztogassák a Zinternetet. :K ;]
szerk: egyébként tényleg idegesítő.

[ Szerkesztve ]

(#9) razorbenke92 válasza Bjørgersson (#7) üzenetére

Valószínűleg a hibát ismerik, annak a topikban való papagájolása fölösleges lenne.

Itt kilőtt egy topikot, ami alatt kifejezte azt, amin már én is gondolkodtam, és ahogy elnézem, sokan mások is. Itt nyugodtan szét lehet offolni a témát olyan HSZ-ekkel, mint pirosnyúlmikulás meg Soros-terv. Szerintem semmi baj ezzel.

A baj inkább tényleg azzal van, hogy Prémium accounttal, kikapcsolt reklámblokkolóval nem tudok aprózni a decemberi dömping előtt.

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

(#10) flymi válasza razorbenke92 (#9) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Javulni látszik a helyzet, csak kell várni fél percet, mire megjeleníti a hsz-t és a listát.

svensson:
Nem hiszti, személyes bejegyzés, nem kötelező hozzászólni, ha nem akarsz. Mindenesetre a lehetőséget meghagytam, mikor bepipáltam. 1-2 nap múlva már nem bántja senki szemét.

Medocsabi: De miéééért? ;]

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#11) Medocsabi válasza flymi (#10) üzenetére


Medocsabi
addikt

És ha a témát kiveséztük akkor szidhatná mindenki a Black Fridayt,hogy kamu az egész mert neki nem jutott olcsó xbox meg mosógép! :))
Én amúgy még mosts em látom a mentett hirdetéseket,és ha hozzá akarok adni lefagy a honlap.

(#12) sztanozs


sztanozs
veterán

#majdazujhardverapro

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#13) janeszgol válasza sztanozs (#12) üzenetére


janeszgol
félisten

De most miert? Mar miota a levegobe van mondva. Mondjuk nekem tokeletesen megfelel a jelenlegi is. :)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#14) Pécsi gyerek


Pécsi gyerek
addikt

Csatlakozom a "hisztihez" A tököm kivan vele.Folyamat ez van egy ideje.Jólenne ha megoldanák már végre.Én biztos nem fogom :DDD

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#15) Pécsi gyerek válasza Medocsabi (#11) üzenetére


Pécsi gyerek
addikt

Tessék :DDD [link]

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#16) Sanchez638


Sanchez638
addikt

- Kedvencekhez rakásnál befagy az oldal
- Hozzáoszlásnál befagy az oldal.

Igen várni kell vele és megy.

Ami a legidegesítőbb, hogy középen a Termékinfot átrakták középre és én is alig találtam meg... Persze a reklám miatt. Gondolom most is a reklámok korszerűsítése miatt lassú minden.

Egyik megoldás, intézd az üzeneteket a lapcsalád többi részén.

[ Szerkesztve ]

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#17) flymi válasza Sanchez638 (#16) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Logout-on szoktam, aprón csak akkor használom a privátot, ha a szűrővel rá kell keresnem egy névre.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#18) Steve_Brown


Steve_Brown
aktív tag

Ez a folyamatos kis piros szöveg annyira kitudja nálam húzni a gyufát :W
Havernak olyan rage-et szoktam letolni.
De hát ez az élet rendje.
Az ég kék, a fű zöld, őőő nem jut eszembe semmi frappáns. :))

(#19) flymi válasza Sanchez638 (#16) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Termékinfot átrakták középre és én is alig találtam meg... Persze a reklám miatt. -> Pontosan, detto.

kisvakond111: Asszem már meggyógyult az oldal.

Egyébként nem használok reklámblokkolót, azt sem tudom ha akarnám, hol kellene beállítani.

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#20) proof88


proof88
addikt

A funkció a Prohardver szervereinek kommunikációs hibája miatt átmenetileg nem elérhető!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.